Jiří Rotrekl, gynekolog Brno

MUDr. Jiří Rotrekl

Gynekolog

Horníkova 34, Brno
Privátní ženský lékař

Tak to se taky pochlubim se svou zkušeností. Měla jsme obrovské bolesti při styku,proto jsme spolu s přítelem nemohli půl roku milovat. Pan doktor mi neudělal ani prohlídku a mezi dveřmi mi řekl ať si pořídíme lubrikacni gel a pořádně roztahujeme. Nic nepomahalo a bolesti byli ještě větší a tak jsem si našla novou paní doktorku,která mi zjistila neléčený zánět a překroucení svalů v břiše. Takže jsem se léčila dalšího půl roku a hrozilo mi, že nebudu moci mít děti takže pana doktora Rotrekla vůbec nedoporučuji pokud chcete mít někdy děti. A sestřička v ordinaci by se taky mohla chovat lépe, protože na takové arogantní chování není každý zvědavý. Když chce být taková tak nemá mít práci kde pracuje a komunikuje s lidmi.

K panu doktorovi chodit pouze v případě, že už máte od někud naordinovanou antikoncepci, nemáte žádné problémy a opravdu jen chodíte na preventivní prohlídky.
Řešila jsem s ním problém s ovulací, na kterou mi napsal hormony Clostilbegyt, a tak nějak mi zapomněl říct, že je přitom nutné sledování vaječníků v průběhu cyklu - ultrazvukem. Nic takového neproběhlo a moje vaječníky zareagovaly na tyto hormony více než by bylo vhodné a tudíž mě to spíše uškodilo. Nehledě na to, že při ovulaci byl styk táááák enormně bolestivý /kvůli Clostilbegytu, který jsem brala špatně/ Pana doktora nedoporučuji!!! Vůbec, vůbec vůbec - jsem u paní doktorky jiné a ta si mě hlídá a doufám, že se vše dá do pořádku. Nikdy více!!!!
Jakmile se má řešit problém, je uplně to doktor na nic :( Neochotný, vše ho obtěžuje a zdržuje.... Neporadí, rovnou pošle na IVF!!!! Nikdy více!!!!!!! Eva

Chodila jsem k němu na poradnu, takže od začátku těhotenství... tento doktor je na můj vkus až příliš velký suverén. Celou dobu jsem přecházela jeho kolikrát nevhodné vtípky... nejvíc mě však dorazilo to, že když mi chtěl udělat stěry a šel do mě s kleštinami (ve 36týdnu), byla jsem tak sevřená a nepříjemně to bolelo, pomalu mi nadal a zeptal se, jestli si ty kleštiny do pochvy zavedu sama!?? No koukala jsem jak blázen... tak od čeho tam teda je? Chápu, že nejsem první těhotná, ale když už bych chtěla snímek miminka, zjistit kolik měří a váží, nečekala bych, že se to prý "zjistí" až po porodu v nemocnici. Přitom je to otázka pár minut. Změřit hlavičku a bříško při ultrazvuku...Rozhodně bych si k němu nešla předepsat ani pilulku!

Pan doktor není jednou zrovna příjemný, podruhé je úžasný. Takže toho bez hodnocení. Nejvíce mi vadí paní sestřička. Všechno začíná už objednáním - do telefonu kuňká tak, že ji neslyším ani na maximální možnou hlasitost telefonu. U nikoho jiného mi to při telefonátu nedělá - takže na mé straně tady chyba nebude. Dále, i při objednání jsem zde jen výjimečně nečekala méně než dvě hodiny (!), sestřička arogantní, vždy se tváří, jak kdyby Vás chtěla zabít už jen pohledem očí, protože tam lezete.

Chápu, že po těch letech už toho musí mít člověk plné zuby, ale já mám plné zuby vždy po zdejší návštěvě, a to právě kvůli ní!

Musím říct,že horšího gynekologa jsem nezažila.Je to sice pár let,co jsem k němu chodila,trpívala jsem neustále zánětama,nikdy mi nevzal vzorek,všechno léčil canestenem a ve finále mi řekl,že mám dělat něco proto aby se to nevracelo.Přešla jsem k jiné doktorce a jsem bez problémů

Mam velmi spatne zkusenosti, prehlasila jsem se k panu doktorovi po porodu a po nekolika navstevach jsem rychle utikala zpatky k puvodnimu lekari, i kdyz ordinuje na druhe strane mesta. Arogantni, necitlivy, neodpovida na otazky a v jeho ordinaci jsem si pripadala jako menecenna osoba, ktera obtezuje. Je to zatim nejhorsi doktor ze vsech oboru, se kterym jsem se setkala. Nedoporucuji vubec nikomu. A.Grigerova

K panu doktorovi jsem chodila mnoho let. Dokud jsem neměla žádné problémy, nevadila mi ani jeho arogance, jednou za čas se to dalo snést. Poté jsem však vážně onemocněla i jeho přičiněním (nějak mi zapomněl přes půl roku sdělit, že mám pozitivní cytologii) a když jsem k němu přišla, ještě mi dost nevybíravě nadal. Teď se léčím na Obilňáku a i tam jsem si vyslechla, že moje diagnoza byla od počátku zanedbaná a mám velké štěstí, že jsem se z toho všeho dostala. Škoda, že jsem slušňák, jinak bych mu šla osobně vynadat. V žádném případě nedoporučuji!!!! Ani tu antikoncepci mi nedal na můj zdravotní stav správnou.

Musím napsat taky ne mc hezký zážitek s panem doktorem. Pořád k němu chodím ale už ho změním. Pan doktor je hodně arogantní a ani pořádně neodpoví na otázku. V mém těhotenství jsem byla u pana doktora skoro pořád protože jsme měla problémy. Pak jsem porodila a donesla mu papíry z porodnice atd. Pak jsme šla na preventivní prohlídku a to už byl vrchol všeho!!!! on mě říká : "Vy jste ještě nerodila, že?". Já mu říkám ale já mám už dvolrtýho kluka. Byl jste můj ošetřující lékař. A on se mě ještě tak debilně zeptá jak to že t nema napsasný u sebe?. Tak toto je můj zážitek s panem doktorem.Takže si myslím že on nemá ani potuchy o svých pacientkách. A setřička je taky taková divná.

Nedoporucuji... Pan doktor je trosku vice arogantni...po jeho chybe mi spise nadal,ze bych si za to mohla sama a pri tehotenstvi mi nepripadl dost pozorny..po operaci na kterou jsem se dostala jeho chybou (malem jsme zustala leakrum na stole) mi vrele rad doporucil antikoncepci ,ktera zapricnila muj problem...mladym slecnam ho vubc neporucuji a sestricka co je v jeho ambulanci je taky hrozny kakabus... jsem zdravotnik tka vim,ze by se profesional mel chovat uplne jinak nez ona...

Nedoporučuji, odešla jsem od něj poněvadž mě velmi vadil jeho přístup, pokud chodíte jen na prevent.prohlídky je vše ok,ale nastane-li problém je to špatné. Jeho odpovědi vyhýbavé,nejednoznačné,řešeníproblému nulové, maximálně změní tehdy antikoncepci a to ještě ani neporadí,měla jsem problémy s častým špiněním,protože jsem plánovala otěhotnět tak jsem raději změnila doktora, a jaká negativní reakce a nepříjemnosti s výpisem z karty z jeho strany nastaly když se to dozvěděl.Má velmi slušný černý humor,ale ten to nezachrání,celkově nedoporučuji!