Privátní ženský lékař
Horníkova 34, Brno

Umístění: Privátní ženský lékař Jiný

Na to, že moje první kontrola u jiného gynekologa nedopadla příliš dobře, a já tak měla z dalšího vyšetření docela hrůzu, byla jsem neskutečně mile překvapená. Sestřička sympatická a profesionální, hned po pár minutách už mě zvala do ordinace. No a s panem doktorem naprosto skvělá zkušenost, až sem nevěřila svým očím. Úplně jiný přístup než u předchozí lékařky. Vyslechl, vše vysvětlil, uklidňoval, samotná kontrola proběhla rychle a oproti předchozí zkušenosti jsem skoro ani nepocítila žádné bolesti, a to jsem právě v této oblasti docela přecitlivělá. Ani jsem nemrkla a měla jsem vše potřebné za sebou, spadl mi kámen ze srdce že jsem narazila zrovna na tohoto doktora. Mohu jen doporučit, není nic co bych mohla vytknout.

Tak to se taky pochlubim se svou zkušeností. Měla jsme obrovské bolesti při styku,proto jsme spolu s přítelem nemohli půl roku milovat. Pan doktor mi neudělal ani prohlídku a mezi dveřmi mi řekl ať si pořídíme lubrikacni gel a pořádně roztahujeme. Nic nepomahalo a bolesti byli ještě větší a tak jsem si našla novou paní doktorku,která mi zjistila neléčený zánět a překroucení svalů v břiše. Takže jsem se léčila dalšího půl roku a hrozilo mi, že nebudu moci mít děti takže pana doktora Rotrekla vůbec nedoporučuji pokud chcete mít někdy děti. A sestřička v ordinaci by se taky mohla chovat lépe, protože na takové arogantní chování není každý zvědavý. Když chce být taková tak nemá mít práci kde pracuje a komunikuje s lidmi.

K panu doktorovi chodit pouze v případě, že už máte od někud naordinovanou antikoncepci, nemáte žádné problémy a opravdu jen chodíte na preventivní prohlídky.
Řešila jsem s ním problém s ovulací, na kterou mi napsal hormony Clostilbegyt, a tak nějak mi zapomněl říct, že je přitom nutné sledování vaječníků v průběhu cyklu - ultrazvukem. Nic takového neproběhlo a moje vaječníky zareagovaly na tyto hormony více než by bylo vhodné a tudíž mě to spíše uškodilo. Nehledě na to, že při ovulaci byl styk táááák enormně bolestivý /kvůli Clostilbegytu, který jsem brala špatně/ Pana doktora nedoporučuji!!! Vůbec, vůbec vůbec - jsem u paní doktorky jiné a ta si mě hlídá a doufám, že se vše dá do pořádku. Nikdy více!!!!
Jakmile se má řešit problém, je uplně to doktor na nic :( Neochotný, vše ho obtěžuje a zdržuje.... Neporadí, rovnou pošle na IVF!!!! Nikdy více!!!!!!! Eva

C

K Mudr.Rotreklovi chodím cca 5 rokov a môžem ho len pochváliť za profesionálny a milý prístup .

K panovi doktorovi Rotreklovi už chodím nějakou řadu let jsem sním velice spokojená i se setřičkou kterou má v ordinaci na Horníkové v Brně.Pan doktor mě těhotenství zjistil od dá se říct 4 týdne a zval si mě každý týden na kontroly co se rizikového těhotenství týče.Vždy mě skvěle vyšetřil a vše dopodrobna vysvětlil jaký rizika můžou být v období těhotenství.Nyní chodím do jeho ordinace v Bílovicích nad Svitavou a tam jsem již i se setřičkou spokojená.Za dobu 13ti let co k panovi doktorovi chodím tak jsem maximálně spokojená,a nechce se mi věřit tomu co tady uživatelky napsali protože mi to k panovi doktorovi nesedí.Vždy se choval a chová humorně a poradí,což si myslím že je někdy potřeba aby se doktor usmál a udělal trošku srandu s pacientkama.Tak že z mé strany maximální spokojenost.

Pan doktor pracoval v porodnici na Obilňáku. Je to odborník.Má smysl pro humor a především ví co dělá. Má roky praxe.
Je to také jen člověk, který má své problémy a ne vždy musí mít bezva náladu. To jen ke všem těm poznámkám.
Nejhorší je setra, nechápu, proč jí tam má, je nemožná, protivná, arogantní.

Chodím k panu doktorovi pravidelně i s dcerou a nemůžeme si na nic stěžovat. M. Klusáková

Chodila jsem k němu na poradnu, takže od začátku těhotenství... tento doktor je na můj vkus až příliš velký suverén. Celou dobu jsem přecházela jeho kolikrát nevhodné vtípky... nejvíc mě však dorazilo to, že když mi chtěl udělat stěry a šel do mě s kleštinami (ve 36týdnu), byla jsem tak sevřená a nepříjemně to bolelo, pomalu mi nadal a zeptal se, jestli si ty kleštiny do pochvy zavedu sama!?? No koukala jsem jak blázen... tak od čeho tam teda je? Chápu, že nejsem první těhotná, ale když už bych chtěla snímek miminka, zjistit kolik měří a váží, nečekala bych, že se to prý "zjistí" až po porodu v nemocnici. Přitom je to otázka pár minut. Změřit hlavičku a bříško při ultrazvuku...Rozhodně bych si k němu nešla předepsat ani pilulku!

Pan doktor není jednou zrovna příjemný, podruhé je úžasný. Takže toho bez hodnocení. Nejvíce mi vadí paní sestřička. Všechno začíná už objednáním - do telefonu kuňká tak, že ji neslyším ani na maximální možnou hlasitost telefonu. U nikoho jiného mi to při telefonátu nedělá - takže na mé straně tady chyba nebude. Dále, i při objednání jsem zde jen výjimečně nečekala méně než dvě hodiny (!), sestřička arogantní, vždy se tváří, jak kdyby Vás chtěla zabít už jen pohledem očí, protože tam lezete.

Chápu, že po těch letech už toho musí mít člověk plné zuby, ale já mám plné zuby vždy po zdejší návštěvě, a to právě kvůli ní!

S panem doktorem jsem velmi spokojena.Má profesionální přístup a je vždy velice příjemný.Doporučuji.