Oblastní nemocnice Mladá Boleslav a.s., nemocnice Středočeského kraje, Gynekologická ambulance
Palackého 267, Mladá Boleslav

Velice mi psychicky pomohl po komplikovaném porodu. Ostatní lékaři mi sdělovali informace, ale on se choval jako ČLOVĚK. Děkuju.

Pan doktor Pudil je velmi zkušený, milý, klidný lékař. Když jsem jako mlaďoučká holčička k němu začala chodit, vždy si se mnou povídal, byl vtipný a já tolik nemyslela na tu prohlídku. Občas je přísný a trochu Vám i za něco vynadá, ale vzápětí na to udělá vše pro to, aby Vám co nejlépe pomohl a uklidnil. Také je šetrný a jemný, jeho prohlídky nejsou bolestivé. Jsem ráda, že k němu chodím, škoda jen, že už zřejmě za chvíli odejde do důchodu.

V hodnocení na pana doktora jsem se setkala s několika negativními ohlasy,ale spíše si myslím,že to bylo proto,že ty dámy nechápou,jeho velmi osobitý humor,s kterým já se ztotožňuji.Chodím k němu již 18 let.Pokaždé je vidět,že ho zajímám jako pacientka,rozebereme s humorem např.jak mě zlobí můj přítel nebo děti,atd.Tím odbourává nepříjemný pocit z návštěvy u gynekologa.Dvakrát jsem rodila a pokaždé se na mě přišel do porodnice podívat a povzbudit i když neměl službu.Čekala jsem,jako vždy,jeho vtipné hlášky,ale pan doktor se ukázal i jako citlivý člověk,který mě v největších bolestech uklidňoval.Takže pane doktore,děkuji.

Nejlepsi doktor, ktereho jsem kdy mela. Beru to vseobecne, protoze jeho pristup mi proste maximalne vyhovoval. On je takova "huba nevymachana", ma specificky smysl pro humor, ktery treba nemusi kazdymu uplne sedet, ale jeho pristup k pacientkam, ktere k nemu chodi roky je vzdy velmi osobni. Krome toho, ze vas prohlidne a vysetri, si s vami popovida o vsem moznem. Je to navic i pres sve roky porad velky "stramak lazensky". A jeho hlaska "co se tady vystavujes, ty nestydo jedna", kdyz jsem se pripravila na prohlidku, ktera se ale konat nemela a ja jen tak v kalhotkach pobihala po ordinaci taky nezapomenu ;-) S zadnym jinym lekarem jsem se tak nenasmala jak u nej v ordinaci. Skoda, ze uz konci :(

Já jsem do teď byla a jsem dále spokojená. Chodím k němu asi 6 let. Dokáže vyslechnout, poradit a dobře vysvětlit. Slyšela jsem i negativní ohlasy, ale žádnou špatnou zkušenost nemám. Možná se sestřičkama. Jedna je celkem milá, druhá trochu arogantní.

Pan doktor Pudil je úžasný,chodli jsme k němu s dcerou do té doby,než nám jeho sestřičky kulantně doporučili jiné kolegy v této ordinaci,prý proto,že pan doktor bude končit,přitom jsem tento týden zjistila,že pan doktor stále pracuje.Což jsme s dcerou nepochopili.....škoda,možná pan doktor ani neví,že kvůli jeho sestám má méně pacientek a možná to pan doktor ví a je tomu rád,protože už má právo na odpočinek.Byla nám doporučena Straková ale to je pro mě šok,když jsem byla zvyklá na příjemného,milého p.Dr Pudila!!!!
NIKDY JSEM SE MU NESTYDĚLA ŘÍCT O SVÝCH PROBLÉMECH,VŽDY MI VŠE V KLIDU VYSVĚTLIL A NIKDY JSEM U NĚJ NECÍTILA STUD,VYŠETŘENÍ PROBÍHALO V PŘÍJEMNÉ NÁLADĚ A VĚTŠINOU BYL I VELMI VTIPNÝ,JEHO HUMOR MI NENI CIZÍ,JE TO PRO MĚ MŮJ NEJLEPŠÍ LÉKAŘ!!!

Pan doktor je nejlepší gynekolog, kterého jsem poznala. Díky němu jsem i přes několik neúspěšných pokusech o miminko, nyní maminkou dvou hočiček. Je to lékař velmi pečlivý, vždy si udělá čas,vše v poklidu a dobře vysvětlit pacientce. Je příjemný a je s ním občas i legrace. Mohu pana doktora určitě doporučit. :-)

Bohužel už kvůli stěhování k panu doktorovi nechodím, ale vděčím mu, že přes moje nemocné ledvin a ledvinové kameny v těhotenství mám na světě dnes již 3,5 letého syna, tenhle Pan Dokotor se sakra velkým D není jen ženský lékař přes ty naše ženské nešvary, ale i doktor přes duši. Je to profesionál každým coulem, který zjevně rozumí své práci, vše Vám trpělivě vysvětlí, je s ním legrace, takže Vás zbaví i nepříjemného pocitu z vyšetření, a ještě s Vámi pořeší jak se máte nejen po těle....
Neskutečně lituji, že již nebude mým lékařem, pochybuji, že kdy ještě takového člověka lékaře potkám. Moc mu děkuji.

Velmi dobrý lékař. Chodím k němu už dlouhou dobu.Před lety mi odrodil dceru, která je už dnes maminkou a také k tomuto panu doktorovi chodí. Stejně tak jako já oceňuje jeho vždy velmi vstřícné a profesionální jednání. Doporučuji.

Nejpříjemnější přístup k pacientkám. Dokáže i naprosto vynervovanou pacientku uvolnit a zbavit stresu. Vyšetření je šetrné a probíhá v klidu. Rozumí své práci a pacientce do detailu vysvětlí jakýkoliv problém nebo případný dotaz. Nespěchá na pacientky a dává jim najevo, že mu na nich záleží, i když ví, že má plnou čekárnu dalších žen. Pan doktor je prostě nejlepší!