Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal Bolest ruky

Forma objednání přes internet vynikající včetně možnosti objednání na druhý den,žádné čekání v ordinaci a příjemné jednání a vstřícnost lékaře.Komenderová J.

Na nábřeží 1488/8b, Havířov
Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

Akupunktura

Běžný termín

Léčba formou akupunktury +3 Více

Podologie

Manipulace páteře a kloubů

Obstřiky karpálního tunelu novou šetrnější metodou

Vážení klienti , Dovolte mi na začátek sdělit následující: --- Pacient u mne neplatí žádné vstupní ani jiné -„nadstandardní“- poplatky. --- Pac...

• onemocnění pohybového aparátu
  • poruchy hybnosti
  • Onemocnění pohybového ústrojí

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal Bolest kolene, omezená hybnost.

Objednala jsem se na základě kladných recenzí. Velké zklamání, žádný rentgen, špatně zvolené léky, které neřešily problém s kterým jsem přišla, můžu to tvrdit, protože jsem se dostala k opravdovému odborníkovi. Upřímně nedoporučuji!

Umístění: Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal Běžný termín

Tohoto lékaře jsem si našla zde, kdy měl jen velmi dobré recenze. Ve skutečnosti jsem měla pocit, že se snad musí jednat o úplně jiného lékaře. Byla jsem nemile překvapena návštěvou u něj. Vůbec si nepřečetl lékařské zprávy, které jsem mu předložila. Stačila jsem podat jen strohou informaci,s čím jsem přišla. Podíval se na rentgen, krátce napsal výsledek a posunul ho ke mně. Po mém dotazu, zda je to vše, řekl jen ANO. Určitě nedoporučuji.

Jedinou věc, kterou hodnotím kladně je možnost objednání skrze internet. Bohužel arogantní přístup pana doktora mne zklamal. Ze tří potíží, které mě trápily, vyřešil tak na půl jeden problém. Po absolvování rtg mi sdělil, že výsledky jsou jeho majetek. Výsledky z rtg mi nebyl ochoten ani zapůjčit a zůstaly uskladněny na jedné hromadě dalších cédéček. Tato navštěva mi nepřinesla nic jiného než zbytečné rentgenové ozáření, které budu muset absolvovat znovu u jiného specialisty, který mi bude ochoten pomoci.

MUDr. Jiří Přistal

Vážená studentko vysoké školy pro zdravotní sestry ,24-letá Nikol Sedláková.
Je mi líto, že musím takto na Váš nepravdivý,urážlivý text reagovat ,také nemám rád anonymy …
Poprvé jste se ke mně dostavila 7.7.2016 se třemi druhy zdrav. potíží.V klidu jsme řešili jeden z nich.
Ty druhé měly být řešeny najednou,spolu s RTG , na který jsem Vás poslal. Bohužel 11.7.2016 s Vámi přišla zřejmě Vaše matka. Já jsem dal RTG ve formě CD do počítače ,zhlédnul ,dal k posledním CD od předchozích pacientů . A začal je do zprávy zapisovat . V té chvíli mne oslovila Vaše matka ,a požádala mne o vydání CD , žádný důvod neuvedla . Pocítil jsem docela šok , protože jsem dceru ještě ani nezačal vyšetřovat . Paní na vydání trvala velmi ostrým způsobem . Za těchto okolností ,kdy paní dávala tímto najevo, že stejně půjdou jinam ,jsem řekl, že to neudělám . Nakonec RTG je uložen v centrálním počítačí na RTG v NsP Havířov a lze jej vytisknout znovu, akorát to stojí 50,- Kč.
A případný jiný lékař by Vás tudíž na další ozařování neposílal, jen Vás poslal pro to CD do Nemocnice.
Tohle nemůžete rozporovat, končíte 5 leté Magisterské studium , máte určitě praxe , toto by jste přeci měla vědět sama .
Navíc mne Vaše matka ještě požádala o zhotovení RTG dalšího, protože máte jít na jisté vyšetření, kde by to mohli chtít. Odmítl jsem, protože se jedná o vyšetření z jiného oboru, Ti ji napsali a objednali toto vyšetření. Pokud by k tomu byl potřebný RTG , napsali by ho Vám sami.
Poté Vaše matka zavelela k odchodu , za celou dobu druhé a poslední návštěvy jste se mnou ani nestačila prohodit slovíčko .Nedošlo tedy k Vašemu klinickému vyšetření, návrhu léčby a tedy ani k léčbě.
Tak jaké další zbytečné ozařování ?!!!
Jaká špatná léčba ,když k žádné nedošlo ?!!! Díky Vaší matce .
Jaká arogance z mé strany ? Asi jsem se měl nechat více šikanovat….urážet.
Vaše matka Vám prokázala medvědí službu. Po první návštěvě ,kde jsme si popovídali i o Vašem studiu jsem toto při druhé návštěvě vůbec nečekal .Kdyby jste po vyšetření nesouhlasila s návrhem léčby ,klidně bych Vám to CD dal, ctím právo, že pac. má nárok na návštěvu druhého lékaře.
A Vy , asi pod tlakem matky ,jste napsala toto sprosté obvinění .
Nejsem dokonalý, vševědoucí ,nejchytřejší . Ale stran chování k pacientům si dovolím říci, že jsem nadprůměrný.
Co jste to za lidi ? Takhle mne pozurážet na celorepublikovém mediu, nepravdivě .

MUDr.Přistal

Před lety jsem několikrát navštívil a po dvou špatně diagnostikovaných věcech (kolena a zranění zápěstí) jsem již zde nepáchl. Kolena ani zápěstí neměla být už dle pana doktora nikdy 100% v pořádku a bez omezení pro běžný život i sport a obojí naštěstí nebyla pravda.

Chtěla jsem se telefonicky objednat,ale když pan doktor zjistil,že jsem pojištěna u VZP,byl velmi arogantní....

MUDr. Jiří Přistal

Vážená paní, s VZP nemám jako soukromý lékař uzavřenou smlouvu.
Avizuji to na webových stránkách, vývěsce před ordinací a na vizitkách (již 10 let). Není to mým nezájmem či chybou. VZP se prostě snaží jakkoliv šetřit.Poškozuje to jak mne, tak pacienty. Kde je pacientova svobodná volba lékaře ? Věřte, že nutnost častého odmítání klientů VZP mne velmi mrzí. Ne vždy mám právě čas na podrobné vysvětlení. Navíc toto
by Vám měla podat VZP. Za sebe : Bohužel nejsem součástí všudypřítomného klientelismu ani VIP.

S podravem MUDr. Přistal

....s p.,doktorem nejsem spokojená,působí arogantně,povýšeně a pokaždé jsem z jeho "ordinace" odcházela jak 5ti leté dítě které neumí napočítat do tří....už si hledám jiného ortopéda který nám pomůže.....

MUDr. Jiří Přistal

Vážená paní, navštívila jste mne 3x se svou malou holčičkou s vadou nožek. Společným
úsilím jsme dle dokumentace dosáhli znatelného zlepšení. Jediné, co jsem Vám mohl vytknout je, že doporučené kontroly co půl roku jste absolvovali po 11, resp. 17 měsících, což u malého dítěte je dlouhá doba.Přišli jste tak o 3 páry vložek na míru /u mne zdarma/ Snad jen důslednost a podrobnost rad se konkrétně Vám mohla zdát nepříjemná. Ale že by při každé návštěvě ? To opravdu není můj styl. Hlavně však pokračujte v doporučených postupech. O zdraví Vaší holčičky jde totiž především.

S pozdravem MUDr.Přistal

Manipulace páteře a kloubů

Obstřiky karpálního tunelu novou šetrnější metodou

Umístění: Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal Běžný termín

MUDr. Jiří Přistal

Vážená studentko vysoké školy pro zdravotní sestry ,24-letá Nikol Sedláková.
Tak jaké další zbytečné ozařování ?!!!
Jaká špatná léčba ,když k žádné nedošlo ?!!! Díky Vaší matce .
Jaká arogance z mé strany ? Asi jsem se měl nechat více šikanovat….urážet.
A Vy , asi pod tlakem matky ,jste napsala toto sprosté obvinění .

MUDr.Přistal

MUDr. Jiří Přistal

Vážená paní, s VZP nemám jako soukromý lékař uzavřenou smlouvu.

S podravem MUDr. Přistal

S pozdravem MUDr.Přistal