Stomatologická ambulance
Hromádkova 23, Brno

Za starých časů, kdy nebyla svobodná volba lékaře jsem byl nucen dojíždět k závodnímu lékaři víc jak 100 km. Tato situace se stala po určité době neúnosnou, proto jsem se obrátil na nejbližšího zubního lékaře, kterým byl pan doktor Podškubka. S pochopením vyslechl můj problém a v zájmu pacienta, navzdory všem tehdejším zákazům a omezením mě přijal do péče. Tímto svým lidským pochopením prodloužil funkční stav mého chrupu o následující čtvrt století. Připadá mi troufalé jeho výkon hodnotit, ale vždy jsem byl kvalitně odborně ošetřen.

O můj chrup se pan doktor stará již řadu let a nemám důvod ke stížnostem. Je pečlivý a neodbude vás jen běžným ošetřením o které si řeknete, ale snaží se napravit i to, o čem buď nevíte, nebo tomu nepřikládáte důležitost. Starý dobrý poctivec, který vás občas i sjede, neděláte-li svým zubům dobře, občas bručí, ale rádi mu to odpustíte...

Jsem spokojen. Konečně mám po 20 letech zuby v pořádku.

Jeho plomby do 3 měsíců vypadnou...

O mé zuby pečuje 20let(mini nenosím, je mi 70), zuby mám jen díky jemu. Je drsný,i náladový, ale odvede na vás perfektní práci.A nevztekejte se, když vám bezohledně řekne, že se nestaráte o zuby, nebere si servítky a mívá pravdu.

Nedoporučuji,je protivný na některé pacienty.

Souhlasím s paní Berouskovou !!!!!

S jeho prací jsem byl vždy maximálně spokojený nejen já, ale celá moje rodina.