Hornická 209, Kutná Hora
Ordinace PL gynekologa

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Jsem s panem doktorem velice spokojená, dokonce za ním dojíždím až z Prahy! Nikdy jsem s ním neměla problém. Sice bylo vyšetření občas velice bolestivé, ale byla to jen má chyba, protože jsem nebyla dostatečně uvolněná (dámy s negativním ohlasem... by se měli nejdříve zamyslet nad sebou!)... na toto téma jsem dostala velice užitečnou radu přímo od pana doktora... pravidelný sex... :-D ... což mě velice pobavilo a pomohlo mi to abych na nějakou bolest zapomněla a s úsměvem odešla z ordinace (a mezi námi děvčaty... mi ta rada fakt pomohla ;-)) ...

Domnívám se, že nad prvními 2 názory by se dalo polemizovat, neboť jsou zaslány z jedné IP adresy, což vypovídá o tom, že to psala jedna a ta samá "zamindrákovaná" osoba!!
Já už jsem zde pana doktora jednou hodnotila a to kladně! Chodím k němu od 16 let a nikdy jsem s ním neměla jediný problém!

Nad urážlivými názory na pana doktora se nebudu pozastavovat, pisatelky je mi líto.
Já vděčím panu doktorovi za svůj život. Při komplikacích po porodu prvního dítěte mě musel, po otřesném přístupu jedné paní doktorky, tahat hrobníkovi z lopaty a nebýt jeho, tak je dnes manžel vdovec a starší dítko sirotek. Při porodu druhého dítěte stejná lékařka v počátku chybovala opět a naštěstí měl pan doktor službu a na celou záležitost přišel včas a zachránil mě tak podruhé. Patří mu můj obrovský dík.

Zkušený lékař, je vidět, že samovzdělávání mu není cizí. Chování vhodné. Ty dámy, píšící negativní hodnocení jsou skutečně na dvou stejných adresách, ale každá rozumná ženská si udělá obrázek sama a nechť se zalyslí nad sebou, zda se vhodně chová sama.

K panu doktorovi chodím už dlouhá léta. Jsem s ním spokojená po lidské i profesní stránce. Mám smysl pro humor, takže mi jeho poznámky nijak nevadí. Je ale pravda, že mě vyšetření někdy příjde bolestivé a je také pravda, že mi pan doktor jednou nabízel i ten zmiňovaný orgasmus pro lepší uvolnění, což mě zaskočilo, ale neodradilo od dalších návštěv. Pan doktor je svérázný a takové jsou asi i jeho pacienky.

I já musím pana doktora pochválit. Chodím k němu již 12 let a jsem naprosto spokojená. A i když slýchám, že jeho vyšetření jsou bolestivá, za tu dobu co k němu chodím, se mi nic takového nestalo. Odrodil obě moje děti, za což mu patří můj velký dík a navíc k mému prvnímu porodu přijel osobně i když neměl službu v porodnici.

S osobou pana doktora jsem zcela spokojena jak po stránce odborné, tak po stránce lidské

Taky mě velmi záporné názory zaskočili. Také mi přijde, že to píše jedna a ta samá osoba a ta osoba co psala o tom orgasmu by potřebovala asi zřejmě nějaké pořádné problémy. Já patřím do té mladší generace, je mi 20 a nemůžu si na pana doktora stěžovat. Mluví se mnou o čemkoli a mám v něm důvěru. Rozhodně lepší než kdybych chodila k někomu kdo kouká jak bubák, a kouká na to jak by se co nejrychleji pacientky zbavil.

Já teda nevím,ale jak to tu čtu,fakt nechápu!Přijde mi stejně jako některým ženám tady,že ty záporné komentáře píše jedna a ta samá paní.Pokud chcete někoho očernit,tak se aspoň podepište jménem dámo.Odvahu!!!A pokud vás tak nechutně vyšetřoval,proč jste na něj nepodala trestní oznámení???Trošku divné ne?Mě kdyby někdo takto obtěžoval,tak už je nahlášený na policii!!!Já nemůžu dát na pana doktora dopustit,jako jediný ze 4 doktorů zjistil jaký mám problém.Nemohla jsem otěhotnět.Přišla jsem ,řekla co mám na srdci,vyslechl mě,prohlédl,ihned zjistil co a jak.Mám otočenou dělohu,proto u nás nebylo otěhotnění tak jednoduché,ale po radě pana doktora se stal zázrak.Tedy aspoň pro mě a mého manžela.Po dou měsících jsem otěhotněla.Měla jsem pana doktora i u porodu a měl výborný a profi přístup!O každou pacientku se strará jak jen umí.Když jsem na začátku těhu byla 2x hospitalizovaná kvůli krvácení,pokaždé se za mnou přišel podívat a povzbudil mě a dodal odvahu!!!Chválím,chválím,chválím a nedám na něj dopustit!Souhlasím s ostatními,vždy je návštěva u pana doktora velice příjemná,popovídáme si o všem a vždy dobře poradí.Ještě jednou říkám,že je to profesionál a skvělý člověk na svém místě:

Musí se smát těmto nechutným poznámkám na stranu pana doktora...jen díky tomu že měl službu v nemocnici,jsem já mezi živými.aniž bylo vidět vnitřní krvácení na ultrazvuku,hned mě vezl na sál,a zavolal další odborníky,asistoval při mé operaci a jeho diagnoza se potvrdila.I přes svůj věk je to velký profesionál.A já kdybych mohla dám mu za to vše co mám.
Dámy zamyslete se,zřejmě vám vadí jako člověk,nebo nejste zvyklé na doktora.Pokud vás obtěžoval,že jste ho neudaly...a pokud vám bylo nepříjemné vyšetřování měly jste mu to říct...takže tyto urážky jsou neopodstatněné.
a pokud špatně diagnostikoval,může se to stát každému...mně se to stalo na německé klinice...byla jsem první případ a rozhodně se nemstím.Každý chybuje...