Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o. Jiný

Pan doktor mi ve Vysokém provedl operaci horních víček. Naprosto skvělá a profesionální práce. Pan doktor je velice milý, příjemný a komunikativní. Všechno mi perfektně vysvětlil, víčka mám jako mladice, jizvy neviditelné. I sestřička na sále byla nej. Moc děkuji, bylo mi ctí!

Nechala jsem si udělat plastickou operaci horních víček v Jindřichově Hradci pan doktor Paroulek výborný sestřička Jana také mohu jen doporučit Dáša

Nedávno jsem prodělal operaci dolních víček k mé maximální spokojenosti.Děkuji pane doktore.Milan Šána.

Letos v říjnu to budou 2 roky co mě Dr.Paroulek operoval.Byla jsem nešťastná,opakované kýly mě trápily a já dostala doporučení na nejlepšího plastického lékaře se super přístupem,kterým si mě velmi získal.Za provedenou abdominoplastiku OBROVSKÝ DÍK.Ilona

Mudr Paroulek mě operoval 8,3,2009-abdominoplastika.Je to úžasný profík,milý,šikovný-klobouk dolů...myslím,že se s ním spojím a opět se nechám zákrokem vylepšit ;-) ..... (Y)

Mudr Paroulek je super specialista na plastickou operaci. Absolvoval jsem s odstupem jednoho roku operace levé i pravé ruky tzv.fibroza palmární fascie (zkracování šlach) na dlaních a nemohu si výsledky operaci vynachválit.Bez jakékoliv ztráty funkcí rukou. I další ošetřující lékaři mluvili o perfektní práci. A je to velmi milý člověk. Super lékař i člověk.

Držím palce.
ing. Miroslav Žitník, Mladá Boleslav

MUDr. Jiří Paroulek mi provedl v 05/2011 plastickou operaci dolních víček.Během chirurgického zákroku byl velmi milý a zároveň profesionální. Výsledek předčil mé očekávání, jsem velmi spokojená, nikde žádné vrásky....Doporučuji ho ostatním. Ještě jednou děkuji. Dana N. Chomutov

Velice příjemný a pohledný pan doktor, avšak nemůžu hodnotit po odborné stránce. Jednání bylo na zcela jiné úrovni, mimo jeho obor ;o)

Pan doktor je velice schopný lékař, kterého mohu jen a jen doporučit!!!Jiří M.

Byl jsem u pana doktora na operaci palce leve ruky kde jsem si urizl pul kloubu. Jsem s operaci pana doktora velice spokojen. Mam palec,ktery po uraze vypadal spatne a jsem moc rad,ze ho mam. Dekuji pane doktore