Horní nám. 8/285, Olomouc

ÚTERÝ 12.00 - 20.00
STŘEDA 08.00 - 15.00
ČTVRTEK 08.00 - 15.00

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie gynekologické konzultace

K panu primáři Novákovi chodím již 44 let - výborný diagnostik, operatér, lékař, který naslouchá pacientkám a hledá nová řešení.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie antikoncepce

Výborný gynekolog, prožil se mnou těhotenství dvojčat a následně ještě další těhotenství, naprosto profesionální přístup, milý a ochotný mi pomoct, když bylo zle.

K "doktoru" Novákovi jsem přešla z důvodů kladných reakcí a chvály, ale více neprofesionálního a nevstřícného doktora jsem nepoznala. Přišla jsem k němu s opožděnou menstruací a nevolností. Po ultrazvukovém vyšetření mi bylo oznámeno že mám něco na vaječníkách a poslal mě s antibiotikama domů. Po pár dnech kdy nedošlo k žádné změně jsem si udělala těhotenský test který vyšel pozitivně, takže jsem doktora navštívila znovu. "Doktor" když mě přijal prohlásil co tu zas chci, ukázala jsem mu test a řekla že bych chtěla na základě toho udělat krevní vyšetření na to mi odvětil že už mi řekl co mi je a pokud chci od něj nějaké vyšetření mám si ho zaplatit. Otočila jsem se a šla k jinému gynekologovi který mi ihned na základě výsledku těhotenského testu udělal krevní vyšetření a okamžitě vysadil antibiotika. Nyní se raduji z týdenního zdravého syna, ale k "doktoru" Novákovi už nikdy ani nepáchnu.

K panu doktorovi chodím cca půl roku a jsem velmi spokojená. Problémy se snaží řešit, ochoten vysvětlit, poradit. Přešla jsem k němu, protože jsem ztratila důvěru ke svému předchozímu gynekologovi a musím říct, že má očekávání opravdu splnil. V současné době jsem těhotná a věnuje mi opravdu velmi dobrou péči . Mohu jen doporučit -velmi příjemný a erudovaný lékař

Pana doktora velmi doporučuji, skvělé jednání, výborně mi poradil v těhotenství, mohu se na něj se vším obrátit.Zodpoví každou mou otázku i když se zdá malicherná, nic neodbyl a kontroly u něj jsou vyloženě pohodové.

Asi nejlepší gynekolog na celem širém světě!!!Mužu jedině doporučit!!

jedná se o již mého čtvrtého gynekologa a nevyměnila bych ho ani za nic. Opravdu sympatický, komunikativní lékař, podrobně vše vysvětlí. V těhotenství se mi opravdu maximálně věnoval a na kntroly u něho se vyloženě těším, nejedná se o nic nepříjemného.
I u ostatních v G-centru vše šlape tak jak má, takže můžu jen doporučit.
Eva

Super. Tento lékař je velice pozorný. Nikdy jsem nesetkala s doktorem který mi tolik naslouchá. Udělá prohlídku při které mi vše vysvětlí a když je to na dýl tak si semnou ještě po prohlídce sedne a znova mi vše řekne. Přišla jsem k panu doktorovi s bolestmi a půl rokem neléčených problémů, protože to můj gynekolog nějak neléčil. Pomohl mi a za to mu strašně děkuji. Opravdu jsem hledala gynekologa jako je on. Samozřejmností jsou kontroly to u ostatních doktorů jsem se s tím nesetkala. Nikomu jinému bych nešla. A s těmi neochotnými sestřičkami jak píšou u ostatních doktorů to zase není tak strašné. A hlavně vám pomáhá doktor a ne sestra. A že musíte říkat problémy u sestřiček? No tak budiž řekne te jí to v sesterně, když nebude sedět někdo s přilepenýma ušima tak to vědět nebude. Klobouk dolů před doktori z G-Centrumu.

souhlasim, je super

Výborný lékař! Byla jsem 5 měsíců po porodu,chodila k jinému doktorovi a můj problém absolutně neřešil, přešla jsem k panu Novákovi a super! Jsem po operačním zákroku a jsem šťastná,bez bolesti a bez problémů! MOC p. Novákovi děkuji!