Jiří Mlčoch, pediatr Kolín

MUDr. Jiří Mlčoch

Pediatr

20 názorů

Uložit


Adresa

Antonína Kaliny 1351, Kolín
Samostatná ord. PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodil do 18ti let, vždy vše bez problému, velice schopný, milý a vstřícný, jakýkoli problém vyřešil, děkuji za něj!


K
Ověřeny pacient

Milý k vyděšeným rodičům i dětem, jeho přístup mě vždy uklidní. Velmi pečlivý, v případě podezření vždy posílá na kontrolu na odborná pracoviště, aby se nic nezanedbalo. V případě potřeby navštíví děti i doma nebo je možné problém probrat telefonicky. Výborný lékař a skvělý přístup k lidem.


Na deti je velmi mily, a tak prohlidky probihaji bez stresu a kriku.Po odborne strance je perfektni...nic nezanedba, posila na odborna pracoviste , okamzite ma-li sebemensi podezreni na neco zavaznejsiho. Neobtezujiho ho odbery moci atd. ..radeji udela vice ukonu, aby mel stoprocentni jistotu. Neni priznivcem na vse davat okamzite antibiotika, kdyz by mohlo zabrat neco mene drasticke pro detske telicko. Ale pokud jsou antibiotika zapotrebi, nasadi je okamzite.Za novorozenci na prvni prohlidku jezdi k nim domu...ne kazdy dr. to povazuje za samozdrejmost jako on.Dle konkultace po telefonu je schopen prijet za pacientem domu.Laskavejsiho a zkusenejsiho detskeho lekare v okoli neznam.


Ověřeny pacient

Vynikající lékař s úžasným přístupem k dětem i rodičům a velmi hodnou sestřičkou.
Vřele doporučuji.


Dobrý den,

před lety měl pan doktor v péči mé 2 děti a můžu jen potvrdit, že je úžasný nejen lékař, ale i člověk. Ráda na něho vzpomínám a vřele doporučuji. Vošická


Ověřeny pacient

Pan doktor měl v péči mě, mou sestru i naše bratrance. Velmi lidský, příjemný přístup, nikdy jsem se u něj jako dítě nebála, vše vysvětlí a je přátelský. Velmi profesionální a pečlivý,nic nezanedbá, ba naopak, vše raději zkontroluje 2x.
Při výběru pediatra pro svou dcerku jsem neváhala ani minutu, pan doktor byl jasná volba.
Vždy mi vyjde vstříc, ochotně odpovídá na dotazy a vím, že se na něj mohu spolehnout.
Vřele doporučuji, mít ho za pediatra pro své dítě je privilegium.


Ověřeny pacient

Jsem s panem Doktorem moc spokojená.Když se něco děje hned pomůže.Nikdy bych ho neviměnila.Chodila jsem tam jako mála a tět tam chodím z dcerkama.
Škoríková


V

škoda jen, že mé děti už vyrostly a nemohou k Vám chodit i nadále...neznám lepšího a pečlivějšího dětského lékaře.Mohu vřele doporučit, Vaše děti budou mít u MUDr. Mlčocha nejlepší péči!


P

Opet jsme se potkali na pohotovosti, opet byl pan doktor uzasny. Dekuji.


C

Velmi ochotný a milý. U něho se nebojím, že by něco zanedbal a mohu se ho bez obav na vše, co mi není jasné, zeptat. Jiného lékaře pro mé děti bych nehledala.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti