Jiří Míčenec, psychiatr Bruntál

MUDr. Jiří Míčenec

Psychiatr Více

Revoluční 20, Bruntál
Odborný lékař psychiatrie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

K panu doktoru Míčencovi jsem chodila skoro 11 let, ale bohužel musela jsem odejít, nepomohl mi, těžké deprese léčí už x let jen Prothiadenem, který jiní lékaři už dávno nepředepisují, nebo zkouší stále tvrdošíjně homeopatika, nemoc se pak táhne několik let. Když si neví rady, tak pošle do psych. léčebny. Není to psychiatr, ale alternativní léčitel.
Přesto je mi pana doktora líto, téměř denně ho potkávám, ale mám pocit, že zkrátka ti nemocní z něj tu energii všechnu vysáli.

. . . . ano, souhlasím - kde bych byla nebýt jeho. Přeji brzké uzdravení pane doktore.

Velmi dobrá zkušenost osobní i mé rodiny.

osobní zkušenosti mám velmi dobré, dokáže vyslechnout, poskytne podporu, pomůže. Je však svérázný a zřejmě ne vždy si s ním pacient "sedne". Ale to je asi u každého (není na světě člověk ten, jenž by se zavděčil všem). Díky, pane doktore.

Pro léčení opravdových psychických nemocí absolutně nevhodný lékař, těžkou poporodní depresi táhnoucí se několik let léčí homeopatiky, je to u něho na mašli, doporučit nemůžu.

Skvělý doktor, který je tu hlavně pro vás a vaše trápení!Vyléčil mi mnohaletý ekzém. Mohu jen a jen doporučit....

Už jsem měla příležitost vyzkoušet hodně lékařů,léčitelů,ale tenhle patří mezi nejlepší v regionu - tím spíš,že je to psychiatr. Je na každém člověku,jestli do sebe chce cpát předražené chemické sajrajty nebo něco protrpět a dát se skutečně dopořádku.Od doby,co jsem ho poznala,doporučuji ho všem a kdo je přívržencem alternativní medicíny,je zaručeně spokojen :-) lidský přístup,srdce na správném místě - i když je někdy možná trochu svérázný a možná i drsný,dělá to asi proto,aby si člověk uvědomil,že něco ve svém životě nedělá nejlíp,pravda přece bolí.. děkuji O.S.

Řekla bych, že ač působí jako doktor dosti neortodoxně, tak velice dobře VÍ, CO DĚLÁ-A DĚLÁ TO DOBŘE,COŽ JE HLAVNÍ:O)

nechápu , jak tento lékař může ordinovat. Strašné chování ke kolegům i pacientům. Měl by sám vyhledat psychiatra.

Jen se opakuji, když řeknu: profesionál, člověk na svém místě, schopný a ochotný pomoci. Měl jsem tu čest několikrát a vždy s maximálním výsledkem. Neváhat, přijít, vidět, zvítězit!!!