Endokrinologická ambulance
Ponávka 2/185, Brno

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Výborný odborník

velmi dobrý odborník a lékař

Velmi pečlivý pak doktor.

Pan doktor Mertl není můj první endokrinolog. Po předchozích dlouholetých zkušenostech v jiných ordinacích jsem byla docela mile překvapená. Pan doktor je pečlivý, udělá důkladné vyšetření, vše dobře vysvětlí. Sestřička je také velmi vstřícná a milá. Najde se i téma k zasmání. Poprvé v životě nebudu chodit na endokrinologii s odporem a obavami z arogance a urážek. Perfektní!!! Doporučuji :o)

Velmi pečlivý, hodný, zatím dobrý :-)

Není pravda, že by pan doktor nepřijímal na doporučení, aspoň podle mých zkušeností vím, že závažné případy berou. Je to výborný lékař a jak již bylo řečeno má dobrý systém v objednávání pacientů, je dobré když člověk nemusí čekat půl dne na kontrolu.

Chodím k panu doktorovi už dlouho a jsem s ním velmi spokojená. Má taktní a vstřícný vztah k pacientům, v ordinaci nikdy dlouho nečekám, všechno je bezvad ně zorganizované a je vynikající i jako odborník.
Jitka Havelková

Pan doktor mi připadá precizní, myslím, že svému oboru určitě rozumí. Pravdou je, že si s ním člověk nepopovídá, ale od toho tam přece nechodíme, na to jsou "pavlače" a hospůdky. Sestřička je velmi milá a ochotná, takže dle mého názoru skvěle sehraná dvojka. To, že neberou nové pacienty bude zřejmě dáno tím, že mají určitou ordinační dobu a už tak spoustu pacientů.

Pan doktor Mertl by mohl být vzorem pro všechny lékaře v perfekním objednávacím řádu. Ještě se mi nestalo abych když jsem byla objednaná nějak dlouho čekala. Těžko se trhám z práce a toto je pro mě důležité a hrozně mě právě toto čekání u jiných lékařů strašně štve. Navíc má velice milou sestřičku.
Jsem moc ráda že mám alespoň jednoho pana doktora,který bere lidi na čas na který se objednali.. :-)

Panu doktorovi věřím, je vždy připraven, mluví konkrétně a co řekne to platí! Plně mu důvěřuji. Nemám jedinou špatnou zkušenost a jsem právě po operaci štítné žlázy. Díky panu doktorovi, že včas odhalil "můj problém". Organizace ordinace je perfektní - běží to jak na drátku.