Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

úžasný človek,doporučujem

Do ordinace pana doktora Manouška chodím teprve rok a jsem ráda,že můžu chodit právě k němu! Pan doktor je vždy ochotný,příjemný,vše vysvětlí.Můžu přijít s jakým koliv problémem a pan doktor mě vždycky vyslechne a pomůže.Sestřička je milá,ochotná,sympatická prostě nej.Tak milé a vlídné lidi jsem už dlouho nepotkala!!Zástup za pana doktora,paní doktorka Šrágová je ohromně sympatická a ochotná!děkuji

Tento lékař je mým praktickým lékařem a nemohu si stěžovat. Je velmi hodný, usměvavý a ochotný. Vždy se snaží nic nezanedbat :) A ještě k tomu má hodnou sestřičku, takže návštěvy u něj jsou velmi příjmné.

Skvělý lékař, velice milý a ochotný. O pacienta se skutečně zajímá, v klidu a beze spěchu se na všechno vyptá, vysvětlí, co je třeba. I když jsem přišla s celkem banálním problémem, neodbyl mě a důkladně vyšetřil. Působí na mě jako příjemný a velmi hodný člověk. Výborné hodnocení si zaslouží také jeho „pohodová“ sestřička.

příjemný,milý,ochotný

tento lekař je mily,uslužny hodně ochotny dlouho jsem se s takovym lekařem nesetkala vždy pomuže poradi spokojena

Výborný doktor, a stejně dobrá je i jeho zdrav. sestra.
Martin Hüner

Výborný lékař. Vyslechne Vás, důkladně vyšetří a poradí s výběrem léků. Po dlouhé době jsem byl překvapen přístupem lékaře k pacientovi. K tomu všemu vynikající asistence zdravotní sestry. Prostě lidé na svém místě.

Velice příjemný pan doktor. Vyslechne si Vás a taky Vám při odchodu podá ruku a popřeje pěkný den. Je velice pečlivý a nic nenechává náhodě.

výborný