Adresa

Senovážné náměstí 1464/6, Praha
Psychologická a psychoterapeutická praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí
Hotovost

Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 200 Kč

Individuální psychoterapie • od 1 200 kč

Konzultace před 8hod a po 17h (50 min) • 1 200 Kč +3 Více

Práce s tělem • 1 200 Kč

Psychologické konzultace • 1 200 Kč

Psychologické poradenství • 1 200 Kč


Zkušenosti

O mně

Přeji dobrý den, přál bych si, aby mí klienti byli informovaní a mohli se kompetentně rozhodovat. Objednávat se na sezení je vhodné mailem juras...

Více

Léčené nemoci

 • Deprese
 • Generalizované úzkostné poruchy
 • Anorexie
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Postgraduální vzdělávání zakončené atestací z klinické psychologie 2016
 • Výcvik v Integrativní psychoterapii zaměřené na tělo 2006 - 2010
 • Filozofická fakulta UK Praha 2001 - 2007, specializace klinická psychologie
Zobrazit více

Specializace

 • psychoterapie
 • klinická psychologie


Znalost jazyků

Angličtina

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Senovážné náměstí 1464/6, Praha

1 200 Kč

Psychologická a psychoterapeutická praxe

Ostatní služby


Senovážné náměstí 1464/6, Praha

od 1 200 kč

Psychologická a psychoterapeutická praxeSenovážné náměstí 1464/6, Praha

1 200 Kč

Psychologická a psychoterapeutická praxeSenovážné náměstí 1464/6, Praha

1 200 Kč

Psychologická a psychoterapeutická praxeSenovážné náměstí 1464/6, Praha

1 200 Kč

Psychologická a psychoterapeutická praxeSenovážné náměstí 1464/6, Praha

1 200 Kč

Psychologická a psychoterapeutická praxe

Názory

5

Obecné skóre
48 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: jiné místo Jiný

K panu Macháčkovi jsem na terapii chodila čtyři roky. Na každé hodině byl vždy stoprocentně přítomný, trpělivý a mohla jsem se s ním bavit o úplně o všem. Děkuji mnohokrát a doporučuji.


B
Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe Individuální psychoterapie (50 minut)

Pán Macháček mi pomohol pri riešení zdravotných problémov a s nimi spojenou tramou a úzkosťou, za čo mu nesmierne ďakujem. Naviedol ma k tomu, ako sa s ťažkou životnou skúsenosťou vyrovnať a žiť život v prítomnosti, bez strachu z toho, čo sa môže stať v budúcnosti. Jeho citlivý a empatický prístup je presne to, čo človek v takejto situácii potrebuje a ja som vďačná za to, že si ma pán Macháček vzal pod svoje krídla a pomohol mi tým všetkým preplávať. Verím, že sa ešte niekedy uvidíme.

Mgr. Jiří Macháček

Milá Barbaro,
děkuji Vám za referenci. Přeju Vám, ať v dalších letech zažíváte hodně lásky a radosti se svou rodinou. Mějte se hezky Jiří


J
Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Pan Mgr. Macháček mi velmi pomohl s úzkostmi a nepříjemnými tělesnými pocity s nimi spojenými. Jeho přístup je velice profesionální, osobní a autentický. Na terapii dokáže vytvořit bezpečné prostředí plné porozumění, nadhledu a někdy i potřebného humoru. Oceňuji též široké spektrum možností terapie od osobních rozhovorů až po práci s tělem, mindfulness a další. Sezení s Mgr. Macháčkem velice doporučuji a jsem ráda, že pokud bych se v budoucnu opět ocitla v těžké životní situaci, vím, že se mám na koho se obrátit. Děkuji.

Mgr. Jiří Macháček

Milá Jiřino,
děkuji za pozitivní referenci. Mějte se moc hezky. Srdečne zdravím Jiří


J
Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe Individuální psychoterapie (50 minut)

Pan Macháček mi pomohl nejdříve v těžkém porozchodovém období a následně určit směr, kterým se dál vydat, abych byl v životě šťastnějším. Moc děkuji.

Mgr. Jiří Macháček

Dobrý den, Honzo,
rádo se stalo:-) Přeju hodně štěstí na další životní cestě!
Jiří Macháček


K
Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

Pan Macháček mi poskytl nadhled nad mou životní situací, ukázal mi různé úhly pohledu. Především si cením přidané hodnoty terapie ve formě sdílení podobných zážitků jiných pacientů, pochopitelně beze jmen. Po terapii jsem přemýšlela o diskutovaném tématu úplně jinak, pomohl mi vytříbit myšlenky a především přemýšlet i o jiných, hlubších příčínách. Oceňuji, že vnesl do terapie i vlastní názor a nebyl jen pasivním posluchačem.

Mgr. Jiří Macháček

Milá Kateřino,

děkuji Vám za referenci. Mějte se hezky.
Jiří


L
Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

K Jirkovi Macháčkovi jsem chodila několik let na terapii. Jeho přístup byl vždycky profesionální a zároveň přátelský a otevřený. Pomohl mi s řadou věcí.

Mgr. Jiří Macháček

Milá Lenko,
děkuju za referenci, přeju Ti hodně radosti v dalším životě.
Jirka


S
Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

Zdravím a přidávám se k doporučení pana Macháčka. Když jsem mu děkovala za pomoc, tak mi řekl, že mi nepomohl, jen šel kus cesty životem se mnou. Ano a přesně tak to bylo. Šel se mnou a já se vrátila na svou cestu. Ještě párkrát jsem se o něj opřela a .... teď už více jak rok kráčím životem zase jako dřív a možná i lépe. :) Moc děkuji za ten kus cesty, ze kterého čerpám dodnes.

Mgr. Jiří Macháček

Milá Simono,

děkuju Vám za referenci a přeju, ať se Vám dobře kráčí :-)
S přátelským pozdravem
Jiří


J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Ráda se podělím o zkušenost s panem Macháčkem. V březnu tohoto roku se u mě rozjela dosti veliká alergie na pyly a hlavně potraviny. Jednou ke mně dokonce přijela i záchranka. Do toho se to dostvilo v coronavirovém období, kdy to vše dohromady ve mě vyvolalo panické ataky, úzkost a strach z udušení. Po doporučení své alergoložky jsem zavolala na psychosomatickou kliniku, kde se mě ještě ten den ujal pan Macháček. Vedli jsme spolu dvakrát týdně video hovory. Pan Macháček byl opravdový profesionál. Naučil mě se vždy při úzkostných stavech uklidnit meditací, hloubkovým dýcháním, začala jsem i s jógou. Postupně jsme se dostali i do času mého dětství a probírali tak i věci, které jsem v mé mysli vůbec neřešila, a přitom to chtělo. Chci panu doktorovi moc poděkovat, protože mě podržel a pomohl opravdu v těžkých chvílích. Teď se - hlavně díky němu - cítím moc dobře. Moc děkuji. Pana Macháčka můžu jedině doporučit.

Mgr. Jiří Macháček

Milá Jano,
děkuji Vám za hezkou a otevřenou referenci. Dobře se mi s Vámi pracovalo. Mějte se pěkně. Jirka Macháček


R
Ověřeny pacient
Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

Dobrý den, ráda bych Vám zde doporučila skvělého terapeuta. Pana Macháčka jsem začala navštěvovat na doporučení kamarádky. Dobře jsem udělala. V obtížné životní situaci mi pomohl mít se více ráda. Ujistil mne, že mé pocity jsou v pořádku a nejsem nenormální. Pomohl mi zvýšit nízké sebevědomí, se kterém celý život bojuji. Když mi není dobře, vzpomínám na jeho metody přijetí sebe sama a opakuji si, že jsem dobrá a mám nárok na hezký život a hezké zážitky. Touto recenzí se s panem Macháčkem nechci loučit, protože je člověkem, se kterým se chci v budoucnu ještě setkat. Cítím, že v nouzi mi bude oporou, neodsoudí mne a dá mi najevo, že jsem dobrá. Když si na Vás, pane Macháčku vzpomenu, vidím laskavou tvář a pokývání hlavou na znamení přijetí mne samé se všemi mými myšlenkami. Věřím, že se ještě potkáme, a já se budu těšit. Děkuji Vám.

Mgr. Jiří Macháček

Milá Romano,
děkuji Vám za hezkou a oceňující referenci. Přeji Vám vše dobré a do budoucna můžeme zůstat v kontaktu. Zdravím Jirka Macháček


K
Ověřeny pacient
Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

K panu Macháčkovi jsem začala chodit na základě kladných recenzí, které jsem si přečetla zde. Na začátku jsem si nebyla úplně jistá, jestli naše spolupráce bude možná, protože mi přišel hodně “pomalý” - pomalu mluvil, pomalu se hýbal a až po chvíli jsem si uvědomila, že to já jsem moc “zrychlená”. Postupem času jsem se zklidnila a naopak jsem se na naše setkání těšila, jak vše bude klidně plynout. Oceňuji jeho nadhled, rozhled, klid a smysl pro humor. Přišlo mi, že si můžeme povídat o čemkoliv a vždy to má přidanou hodnotu. Ikdyž v současné době mi časové možnosti nedovolí na terapii chodit, častokrát si na něj vzpomenu a snažím se řídít tím, co jsem z našich sezení pochopila.

Mgr. Jiří Macháček

Milá Kateřino, děkuji Vám za hezkou osobní referenci. Na Vaší další cestě přeji vše dobré. Jiří Macháček


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore, po přečtení Vašeho hodnocení se na Vás obracím se žádostí o pomoc pro přítele z Prahy, u kterého jsem cca před 3mi týdny zpozorovala divné chování, zmatenost, výpadky paměti, ztrátu sebekontroly, rozeznávání podstatných věcí, rezignovanost, nechuť se probudit do běžného dne a vůbec komunikovat s okolím, bezradnost, nerozhodnost, tápání v sobě samém, apod.... Velmi se obávám, že se jeho stav bude zhoršovat a ráda bych ho objednala do Vaší ordinace. Mám jeho příslib s řešením aktuálního stavu. Předem děkuji za odpověď. JH

Vážená paní JH,
navrhuji vám, abyste mi zavolala pokusím se s Vami zkonzultovat další postup.Objednani do me ordinace je nejdrive v radu dvou tří týdnů a situace se mi jevi dle dopisu akutni a je treba ji řešit neodkladne. Nebo abyste se rovnou obratila na krizove centrum CKI Bohnice nebo krizove centrum Riaps, kde poskytují kvalifikovanou pomoc nonstop.
Lekar musí zhodnotit stav event. doporucit i hospitaluzaci a je možné, ze se budou provádět i specializovana vyšetření napriklad neurologická, interni a podobne.

Pevne verim, ze se situace vyresi. Pripadne mi dejte vedet, jak se situace vyviji.

S přátelským pozdravem
Jiří Macháček

Mgr. Jiří Macháček

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Přeji dobrý den, přál bych si, aby mí klienti byli informovaní a mohli se kompetentně rozhodovat. Objednávat se na sezení je vhodné mailem juras...

Více

Léčené nemoci

 • Deprese
 • Generalizované úzkostné poruchy
 • Anorexie
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Postgraduální vzdělávání zakončené atestací z klinické psychologie 2016
 • Výcvik v Integrativní psychoterapii zaměřené na tělo 2006 - 2010
 • Filozofická fakulta UK Praha 2001 - 2007, specializace klinická psychologie
Zobrazit více

Specializace

 • psychoterapie
 • klinická psychologie

Stáže

 • Thomayerova nemocnice leden 2015 diagnostická stáž Dětské centrum
 • Thomayerova nemocnice srpen 2013 diagnostická a terapeutická stáž Dětská psychiatrie
 • Thomayerova nemocnice srpen 2012 neuropsychologická diagnostika Neurologie
Zobrazit více

CertifikátyZnalost jazyků

Angličtina

Publikace a články

Publikace (1)