Riegrova 213, Velim
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

K panu Liškovi jsem chodila velmi dlouho. Při každé návštěvě (docházela jsem pravidelně co půl rok na prevenci) jsem měla všechno v pořádku. Zarazilo mě, že musím upozornit sama na zub, že s ním není něco v pořádku. Nikdy mi neudělal rentgen. Přešla jsem k jiné zubařce, ta zjistila, že mám zuby ve velmi špatném stavu, kvůli hlubokým mikro prasklinám se vytvořily kazy, které zjistila už při kontrole pohledem. Jsem velmi zklamaná z přístupu pana doktora. Již nikdy více, rozhodně nedoporučuji :-(

K panu doktoru Liškovi chodím mnoho let. Díky Bohu, že ho tady máme! Příšerně jsem se zubařů bála, k panu doktoru Liškovi mám při ošetření takovou důvěru, že na strach zapomenu. Obdivuji práce zubního lékaře. Je velmi náročná na zručnost, psychiku, páteř + k tomu úřadování. Takže Vy, co si stěžujete, máte na to právo, máte právo změnit lékaře. Já rozhodně měnit nebudu.

Přešel jsem z Prahy pod péči pana doktora a stakovou péčí jsem se é..dlouho nesetkal.Opravdu na vysoké útovni.Jako montér jsem projezdil celou republiku a navštívil x zubařů,ale tento lékař je velice dobrý ba co dím výborný.Jeho jednání je na urovni a ošetření u něho je bezbolestné.Na urovni je i chování jeho sestry,vždy milá a usměvavá.Čermák Petr

Zcela se ztotožňuji s negativními názory pacientů. Do této ordinace jsem chodila 20 let. Dříve jsem byla spokojená , ale v posledních 5 letech nevím, co se s panem doktorem stalo. Preventivní kontrolou nic nezjistí - vše v pořádku .Zanedlouho vás rozbolí zub , bez rentgenu vás ošetřuje , zub stále bolí, chodíte na čištění 4 měsíce, stále to bolí , nevadí - zablombuje. Během této doby mi provedl 2 celkové preventivní prohlídky, jelikož mě bolely i zuby jinde, bolest šla až do ucha , krku o krvácení z dásní nemluvě / ústní voda to spraví . Tak jsem tedy věřila, že to bude lepší- nebylo. Do týdne jsem otekla a měla jsem zánět okostice s váčkem pod zubem na jiném zubu, který byl potřeba přeblombovat,opět si nevšiml. Ihned jsem vyhledala jiného lékaře a ten mi zjistil další 3 kazy a nasadil antibiotika. Když si člověk uvědomí , jak velký vliv má nemoc zubů na celkový zdravotní stav člověka, okamžitě jsem celou rodinu převedla do jiné ordinace..

K panu doktorovi jsme kdysi chodila celá rodina. Postupem času od něj všichni odešli. Bohužel i já. Dnes jsem zjistila, že mám spostu skrytých zubních kazů. A zubařka ke které chodím dnes mi řekla, že bych do patnacti let o všechny zuby přišla. :( Pod korunkou kterou mi pan doktor udělal naposledy mám zánět a při mé poslední návštěve to nezjistil a ani se nesnažil přijít na to proč mě zub bolí i při opakované stížnosti na bolest. Nakonec jsem odešla i já. Bohužel. :( Kdysi profesionální přístup se vytratil a mě je to líto. Jinak jsem k němu ráda chodila.

Pan doktor byl své doby velice pečlivý a nikdo si na něj nestěžoval..ale postupem času se zhoršoval až do dnes, kdy není nic neobvyklého, že když Vás pan doktor ošetří, řekne, že je vše v pořádku.. a ono se pak zjistí u jiného lékaře, že máte spoustu skrytých kazů.. jako já dnes..zklamání. protože by měl lékař léčit a ne jen letmo prohlédnout.. a říci, že je vše v pořádku..
Pro mě je to zklamáni.. a myslím, že takových lidí je poslední dobou více.

Napište, kde je lepší? Sestřička krásné sluníčko, pan doktor skromný a skvěle pracuje. Vyhoví, pochopí je s u p e r

Výborný stomatolog,moc hezký přístup k pacientům,též velice příjemná a hodná sestřička,člověk chodí do takové ordinace s důvěrou.

Jeden z nejlepších stomatologů.Spolu se sestřičkou velmi dobrý tým.Dokáží pacienta uklidnit a zahnat strach.Chodíme do ordinace celá rodina a jsme velmi spokojeni jak s lékařskými a sesterskými službami, tak s jednáním.Do takové ordinace / přístup sestřičky i pana doktora / chodí člověk bez stresů a strachu. Všem bychom tuto ordinaci doporučovali, takových lékařů a sester by mělo být co nejvíce.ABCD

Nejlepší stomatolog v okolí.Mně nikdy nic nezkazil a co vím,tak ani nikomu jinému ze známých. Sestra je nejpříjemnější jakou kdy měl. Spokojenost nade vše.S dlouhou čekací dobou se musí smířit pacient takový,který chce dostat kvalitní péči od kvalitního stomatologa!