Jiří Liška, zubař

MUDr. Jiří Liška

Zubař

23 názorů

Adresa

Riegrova 213, Velim
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
23 názorů

P
Ověřeny pacient
Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

K panu Liškovi jsem chodila velmi dlouho. Při každé návštěvě (docházela jsem pravidelně co půl rok na prevenci) jsem měla všechno v pořádku. Zarazilo mě, že musím upozornit sama na zub, že s ním není něco v pořádku. Nikdy mi neudělal rentgen. Přešla jsem k jiné zubařce, ta zjistila, že mám zuby ve velmi špatném stavu, kvůli hlubokým mikro prasklinám se vytvořily kazy, které zjistila už při kontrole pohledem. Jsem velmi zklamaná z přístupu pana doktora. Již nikdy více, rozhodně nedoporučuji :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

K panu doktoru Liškovi chodím mnoho let. Díky Bohu, že ho tady máme! Příšerně jsem se zubařů bála, k panu doktoru Liškovi mám při ošetření takovou důvěru, že na strach zapomenu. Obdivuji práce zubního lékaře. Je velmi náročná na zručnost, psychiku, páteř + k tomu úřadování. Takže Vy, co si stěžujete, máte na to právo, máte právo změnit lékaře. Já rozhodně měnit nebudu.


B
Ověřeny pacient

Přešel jsem z Prahy pod péči pana doktora a stakovou péčí jsem se é..dlouho nesetkal.Opravdu na vysoké útovni.Jako montér jsem projezdil celou republiku a navštívil x zubařů,ale tento lékař je velice dobrý ba co dím výborný.Jeho jednání je na urovni a ošetření u něho je bezbolestné.Na urovni je i chování jeho sestry,vždy milá a usměvavá.Čermák Petr


V
Ověřeny pacient

Zcela se ztotožňuji s negativními názory pacientů. Do této ordinace jsem chodila 20 let. Dříve jsem byla spokojená , ale v posledních 5 letech nevím, co se s panem doktorem stalo. Preventivní kontrolou nic nezjistí - vše v pořádku .Zanedlouho vás rozbolí zub , bez rentgenu vás ošetřuje , zub stále bolí, chodíte na čištění 4 měsíce, stále to bolí , nevadí - zablombuje. Během této doby mi provedl 2 celkové preventivní prohlídky, jelikož mě bolely i zuby jinde, bolest šla až do ucha , krku o krvácení z dásní nemluvě / ústní voda to spraví . Tak jsem tedy věřila, že to bude lepší- nebylo. Do týdne jsem otekla a měla jsem zánět okostice s váčkem pod zubem na jiném zubu, který byl potřeba přeblombovat,opět si nevšiml. Ihned jsem vyhledala jiného lékaře a ten mi zjistil další 3 kazy a nasadil antibiotika. Když si člověk uvědomí , jak velký vliv má nemoc zubů na celkový zdravotní stav člověka, okamžitě jsem celou rodinu převedla do jiné ordinace..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsme kdysi chodila celá rodina. Postupem času od něj všichni odešli. Bohužel i já. Dnes jsem zjistila, že mám spostu skrytých zubních kazů. A zubařka ke které chodím dnes mi řekla, že bych do patnacti let o všechny zuby přišla. :( Pod korunkou kterou mi pan doktor udělal naposledy mám zánět a při mé poslední návštěve to nezjistil a ani se nesnažil přijít na to proč mě zub bolí i při opakované stížnosti na bolest. Nakonec jsem odešla i já. Bohužel. :( Kdysi profesionální přístup se vytratil a mě je to líto. Jinak jsem k němu ráda chodila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Pan doktor byl své doby velice pečlivý a nikdo si na něj nestěžoval..ale postupem času se zhoršoval až do dnes, kdy není nic neobvyklého, že když Vás pan doktor ošetří, řekne, že je vše v pořádku.. a ono se pak zjistí u jiného lékaře, že máte spoustu skrytých kazů.. jako já dnes..zklamání. protože by měl lékař léčit a ne jen letmo prohlédnout.. a říci, že je vše v pořádku..
Pro mě je to zklamáni.. a myslím, že takových lidí je poslední dobou více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Napište, kde je lepší? Sestřička krásné sluníčko, pan doktor skromný a skvěle pracuje. Vyhoví, pochopí je s u p e r


Výborný stomatolog,moc hezký přístup k pacientům,též velice příjemná a hodná sestřička,člověk chodí do takové ordinace s důvěrou.


Jeden z nejlepších stomatologů.Spolu se sestřičkou velmi dobrý tým.Dokáží pacienta uklidnit a zahnat strach.Chodíme do ordinace celá rodina a jsme velmi spokojeni jak s lékařskými a sesterskými službami, tak s jednáním.Do takové ordinace / přístup sestřičky i pana doktora / chodí člověk bez stresů a strachu. Všem bychom tuto ordinaci doporučovali, takových lékařů a sester by mělo být co nejvíce.ABCD


Nejlepší stomatolog v okolí.Mně nikdy nic nezkazil a co vím,tak ani nikomu jinému ze známých. Sestra je nejpříjemnější jakou kdy měl. Spokojenost nade vše.S dlouhou čekací dobou se musí smířit pacient takový,který chce dostat kvalitní péči od kvalitního stomatologa!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti