• Emocionální krize

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 500 Kč

Předboř 31, Strančice

1 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

Už nějakou dobu beru antidepresiva a myslela jsem si, že mi to pomůže od mých "starostí". Není tomu ale vždy tak, nestačí mít pouze prášky, je potřeba mít i někoho, kdo s vámi tu cestu prochází a pomáhá vám se v sobě vyznat. Měla jsem štěstí, že jsem natrefila na pana Kysilku. Práce s ním je příjemná, cítím výsledky po pár sezení a hlavně věřím, že touto cestou se uzdravím. Protože musíme pracovat hlavně my na sobě a terapeut "jen" ukazuje cestu.
Doporučuji! :)

Umístění: jiné místo Jiný

Citlivý, profesionální a empatický přístup s velice přítomným zázemím pro posun směrem ke zdraví... Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Z naší spolupráce s panem Kysilkou jsem jednoznačně nadšená. Je velice profesionální, empatický, má opravdový zájem a je plně přítomen. Vytváří naprosto bezpečné a bezpodmínečně přijímající prostředí, které je dle mě naprosto zásadní a i díky tomu na sobě brzy cítím výsledky a mohu se plně otevřít. Způsob terapie byl pro mě překvapivý a je pro mne velmi účinný a příjemný. Co je i velmi příjemným bonusem, že je i dětským psychologem, tudíž dostávám i mnoho velice zajímavých podnětů k mým dětem a mám dobrý pocit z toho, že v případě potřeby mám i pro děti skvělého psychologa. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

K Jirkovi chodím nepravidelně již nekolik let na doporučení -"Tobe pomůže snad už jen Jiří Kysilka". Od té doby na něj nemohu dopustit. Dalo by se z určitého úhlu říci, že co terapie, to zážitek. Je to dáno i vývojem a sebevzdelavanim, kterým terapeut sám prochází. Sezení otevírají možnost hloubkově pracovat a přeměňovat zažité nervové vzorce a charakter. Snad u žádného jiného terapeuta jsem nezažila tak citlivý a vnímavý přístup. Jako kvality bych uvedla vstřícnost a upřímný zájem, vytvoření bezpečného prostředí, kde lze řešit i hraniční poruchy ci akutní stavy. Mnohokrát mi terapie velmi pomohla při překlenutí těžkých životních situaci, při změnách. Absolvovali jsme i párovou terapii a s partnerem nam pomohla k většímu pochopení druhého, k vnímání lásky. Jirku Kysilku upřímně doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

Syn (3 roky) začal chodit do školky, bohužel jeho zadaptování neproběhlo tak, jak by si vedení predstavovalo :(
Velmi děkuji panu Kysilkovi za rady a hlavně podporu ;)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Velmi vstřícný přístup, velká spokojenost. Syn byl nadšený z terapie u koní a už se těší na další .

Umístění: jiné místo Jiný

Jiří je velmi empatický člověk a je cítit, že je přítomen procesu. Jeho podpora je pro mne vždy cennou zkušeností a pomáhá mi se v životě posouvat dál. Vnímám, že jeho studijní a profesní zázemí je dostatečné k tomu podporovat lidi a jejich životní cestu vnímavým, citlivým a účinným způsobem. Děkuji Jiří!!

G
Umístění: Equita Therapy, z.s. Jiný

Velmi dobrý terapeut, vnímavý, lidský, v jeho přítomnosti se cítím bezpečně a je prostor zpracovat i hlubší problémy.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Jiný

S panem Kysilkou jsem opakovaně absolvovala sezení zaměřené na léčbu traumatu. Oceňuji jeho schopnost vytvořit velmi bezpečnou atmosféru, jeho osobní stabilitu a schopnost být plně a velmi lidsky přítomen i u těžkých témat. A taky je to leckdy legrace :)

• Emocionální krize
  • Pracovní krize