Jiří Květák, gynekolog Zlín

MUDr. Jiří Květák

Gynekolog

třída Tomáše Bati 3705, Zlín
GYNAM Zlín s.r.o.

K tomuto lékaři chodí moje 72letá maminka. Když u něj byla poprvé, když skončil MUDr. Havelka, tak jí řekl, že stačí, když přijde až za 2 roky. Přitom nárok na preventivní prohlídku má 1x ročně a MUDr. Havelka ji chtěl vidět každého půl roku. Tak nevím, jestli není něco špatně. Že by panu doktorovi vadily staré pacientky?

NO já byla vyjukaná, když jsem si v čekárně všimla, že na cedulce už není Mudr. Havelka. Až když vyšla sestřička, oddechla jsem si, že nejsem někde o patro mimo:-) Oceńuji to, že se uzavřela jedna kabinka, působí to přeci jen lepši. Zatím jsem byla u pana doktora jen dvakrát, takže můj dojem asi není objektivní. Je super, že má v ordinaci ultrazvuk. JInak jsem asi byla zklamaná z mého prvního těhotenského vyšetření. Asi to fakt bere, že to není žádná nemoc, tak jaképak caviky kolem toho. Tak uvidíme příště. Asi zas snad můžu být klidná, že mé těhotenství probíhá naprosto v pořádku..

Pan doktor je velmi pečlivý a laskavý. Dodržuje časové termíny, dlouho se u něho nečeká. Byla jsem velmi mile překvapena celkovým věcným a odborným přístupem. Myslím, na rozdíl od ostatních, že přítomnost sestry při gynekologickém vyšetření může být žádoucí a potřebná. U velmi mladých pacientek, které jdou na vyšetření třeba poprvé a ostýchají se, nebo u seniorek, které by jen s obtížemi bez pomoci sestry, uléhaly na křeslo. Mě osobně přítomnost sestřičky vůbec nevadí, naopak.