Praktický lékař pro dospělé
Plzeňská 293, Planá

Lidé sem píší pel mel názory na dva praktiky stejného jména - z Prahy a Plané, takže výpovědní hodnota je nulová.

C

tak s tím bych nesouhlasila,že vezmou pacienta když je nemocný.Byla jsem tam protože mi bylo v noci zle a dusila jsem se a setra(velmi nepříjemná) mi stejně řekla že ať si počkám v čekárně...od lékaře jsem se nedočkala diagnozy jen mi strčil do ruky recept a nic víc...až v lékárně jsem se dozvěděla že to jsou antibiotika...nevim jestli je toto chování jen tim že jsem se odstěhovala,ale chtěla jsem tam stále dojíždět...jestli ano a jestli je to oba dva otravuje takovéto pacienty léčit tak je to velmi neprofesionální!!!!!!!!!!!

Velmi dobrý lékař celé naší rodiny, ochotný. Nikdy nic nezanedbá.

S panem doktorem jsem velice spokojena, vždy mě pomohl. A sestřička je takové sluníčko, velice příjemná.

Pan doktor je velice hodný,ochotný,kdykoliv jsem potřebovala pomoci já,maminka i syn,pokaždé nám vyšel vstříc on i jeho příjemná sestřička.Před pár lety jsem se musela odstěhovat,ale k panu doktorovi dojíždím pokaždé když je potřeba,patří mu velké děkuji.

Velmi pečlivý lékař a navíc štramák :-) Sestra je taky moc milá, ikdyž umí být nepříjemná, když se člověk neobjedná... ale zvednout telefon a zavolat není takový problém. Když je člověk nemocný, stejně ho vezmou hned. Jen si potrpí na objednání se po telefonu.

Chodíme k němu celá rodina, rozhodně bychom neměnili!!

Je trochu nevrlý, ale s velkým zájmem na léčbě pacienta. V případě, že je to nutné, rovnou z ordinace vytelefonuje a někdy i doslova vyřve okamžité vyšetření na specializovaných pracovištích a i pak dohlíží na průběh léčby. Nenadužívá antibiotika, vše ordinuje v rámci celkového zdravotního stavu, doporučuje i alternativní metody léčby, nenutí však do nich, nabízí je jako další alternativu. I když je někdy protivný, zejména není-li člověk objednán (což zase zmírňuje fronty v čekárně), nikdy jeho léčba nezklamala a jeho doporučení specialisté byli vždy skvělí a v případě pochybností je vždy z ordinace urgoval. Toto jsou nejen mé osobní zážitky, ale zážitky celé naší rodiny.

Navštěvuji pana doktora již 12 let a neměnila bych. Pan doktor se ke mně chová vždy mile a vstřícně a vždy mi vrámci svých možností pomohl. A navíc se s ním a jeho sestřičkou pokaždé zasmějeme... Děkuji za vše!

Je to fajn doktor.

Dobry den,chodim k panu Kucerovi od 18let a musim se priznat, ze z jeho stylu komunikace jde nekdy trochu hruza. Nesnasi, kdyz nekdo prijde neobjednan, proto doporucuji vzdy zavolat a nechodit bez ohlaseni. Take se mi zda, ze kazdeho pacienta bere dopredu jako simulanta. Pokud se clovek obrni a vydrzi, zjistite, ze doktor je to skvely. Zatim jsem u pana doktora byla trikrat se zavaznejsi chorobou. Vzdy mi zajistil vysetreni v nemocnici, v nekterych pripadech mi vytelefonoval nebo i vyrval prijmuti na sono a kontrastni latku behem 1 hodiny. Z meho uhlu pohledu se nekdy jeho nerudnost docela hodi. O pacienta, ktery ma problemy se vazne boji, jen to dava najevo po svem. Jeho pece, pokud za nim neprijdete s rymou, je stoprocentni

Pokud Vam nic není, je to nevrlý lékař. Pokud jste nemocní, zajistí prakticky ihned vyšetření v nemocnici a následně se stará, aby Vás tam neodbyli a vzali ihned na řadu.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěl bych se zeptat, jestli ještě neporostu. Nyní měřím +- 175 cm, vážím 56.2 Kg a zhruba před týdnem a půl mi bylo 16 let (otec 183 cm, matka 167 cm). Puberta mi rozhodně začala později než ostatním, hlas se začal zvyšovat tak před měsícem, to stejné s ochlupením. Spolužáci měří přes 179 a trochu mě moje výška demotivuje, jak ve sportovních, tak i v jiných aktivitách. Proto by mě zajímalo, zda-li ještě vyrostu.

Vyrosteš :- )

MUDr. Jiří Kučera