Dr. Milady Horákové 137/49, Liberec
Oční klinika LIBEREC s.r.o.

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Oční kliniku v Liberci doporučuji na základě vlastní zkušenosti všem svým známým. Všechno funguje stoprocentně, termíny jsou po dohodě rychlé, jednání personálu nesmírně vlídné a vstřícné, byl jsem velmi mile překvapen. A pan primář, doc. Korynta, je nejen vynikající odborník, ale po lidské stránce i prima člověk.

S péčí Oční kliniky LIBEREC jsem velmi spokojena. Přes počáteční problémy s úhradou od VZP se ale nakonec vše v dobré obrátilo, VZP zákroky už hradí a spokojenost s péčí i samotným zákrokem je veliká. Velmi oceňuji i to, že se se svými obavami o zrak mohu se zdejšími lékaři v čele s panem primářem svěřit kdykoliv. Vždycky se mi věnují, uklidní mě a vím, že je všechno v pořádku. Jsem za takovou péči velmi vděčná.

Navštěvuji Oční kliniku LIBEREC od jejího počátku a jsem velmi spokojená. Nedávno jsem zde podstoupila operaci šedého zákalu. Cením si nejenom perfektního profesionálního přístupu, ale i přístupu lidského. Před operací jsem měla velké obavy a celý personál se choval velmi ohleduplně. Za zmínku stojí i perfektní následná péče a příjemné prostředí kliniky. Děkuji celému personálu, že mohu být v jejich péči. Zvláštní poděkování patří doc. Koryntovi, který mě operoval a při operaci dodával potřebný klid a pohodu.

K panu docentovi chodím již hodně let a vždy jsem byl spokojen. Je opravdu profesionál a mám k němu 100% důvěru, že nic nezanedbá.
Nechal jsem si od něj i odoperovat šedý zákal a vše proběhlo naprosto v pořádku.