Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o. Jiný

Nemohu hodnotit profesni stranku pana doktora, protoze jsem jej navstivila jen kvuli lekarske prohlidce pri zmene zamestnani, ale jeho hrube jednani ve me rozhodne zanechalo spatny dojem a hodnotim jej jako znacne neprofesionalni.

Umístění: Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o. Jiný

Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou arogancí jako u pana docenta Korynty. Viděli jsme se poprvé, bez dalšího vyšetření mi sdělil naprosto zdrcující diagnózu s tím že ať přijdu za půl roku, že budou dovolené a ať nic neřeším. Samozřejmě jsem šla k lékaři jinému, který diagnózu pana docenta naprosto shodil. Kdybych toto neudělala, žila bych půl roku v domění že oslepnu…a poslední, ještě mi napsal předpis na brýle na které nevidím…

Asi nikdy jsem se nesetkala s tak arogantním a povýšeným lékařem. Při mé návštěvě ho vůbec nezajímal můj problém, vyšetřil mi jedno oko a řekl mi, že jsem zdravá a že si vymýšlím. No od pana docenta jsem očekávala poněkud profesionálnější přístup. Ať má sebevíc zkušeností ve svém oboru, s pacienty komunikovat tedy rozhodně neumí. Byla jsem u něj poprvé a naposledy a doufám, že s podobným lékařem se již nesetkám!

Pan Korynta se choval opravdu hodne arogantne - navsteva trvala asi minutu, a doktor misto kontroly se mi snazil ukazat, ze jsem proste zbytecne prisla. Z cekarny jsem pak slysela, jak v ordinaci komentuje mou narodnost (aaa proto v prvni vete se ptal odkud jsem?). Jsem tim vic prekvapena, ze neco takoveho se mi nestalo poprve za 8 let co tady ziju, a to jeste v Medial Center Mezibranska, ktera se chlubi tim, ze lekari mluvi anglicky?

Moje manželka je cizinka a mluví anglicky, česky se nyní učí a potřebovala recept na brýle. Medical Care se na webových stránkách prezentuje v češtině, angličtině a němčině. Na recepci musela čekat než si dámy tam pracující dopovídají a začnou se jí věnovat. Přestože tam byla poprvé, nepomohli jí nalézt směr do ordinace a nechali jí bloudit po chodbě. Když nalezla pana Koryntu, který se ani nepředstavil, dostalo se jí velmi arogantního chování, které zcela neodpovídá obecně vstřícnému trendu mezi lékaři ve 21. století a spíše se podobá zážitkům před rokem 1989. Pro budoucí vyšetření jsme vyhledali jinou doktorku a Mezibranská ulice tímto dostává never more.
David Beránek.