Jiří Kopecký, ortoped Cheb

MUDr. Jiří Kopecký

Ortoped

Dukelská 32, Cheb
Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pan doktor toho sice moc nenamluví,jak zde někteří píší.Ale na moji otázku vždy a ochotně odpověděl.Stačí se jen zeptat.A jako lékař nevidim žádný problém,spíš naopak.Skvělý doktor,škoda že hvězdiček neni deset.

Dobrý den, hodnotím pana doktora velmi dobře. Jeho chování bylo vždy příjemné a profesionální. Velmi mi pomohl s mým zdravotním stavem. Doporučuji. Radka P.

Hodnotím pana doktora pěti hvězdičkami. Souhlasím s názory, že je odborník. Snad jen dodávám, že nemám z pana doktora pocit, že je líný. Líní jako vši jsou nejspíš někteří jeho pacienti. Přeji pevné nervy pane doktore! Pacientka K

Dobrý den,musím apelovat na předchozí negativní názor.pan doktor i když je pravda,že toho moc nenamluví ví co dělá a dělá to dobře,lékař který jen povídá a předepíše Vám vše o co si řeknete
aniž by Vám to k něčemu bylo jen aby Vám vyhověl je na nic.Tohoto pana doktora práce evidentně baví
a mé zkušenosti jsou jen velice kladné.

Je sice pravda,že pan doktor Kopecký toho moc nenamluví,ale je to profík každým coulem!!!!!Po 30 letech se jako jediný pustil do operace mých nohou a za to mu jsem moc vděčná.Všichni ostatní,kolem operace chodili jako kolem horký kaše a radši mě dopovali práškama proti bolestem!!!Navíc mu věřím na tolik,že jsem mu svěřila svou jedinou 11 měsíční dcerku,kterou čeká též operace nožiček!!!Takže já jsem s panem doktorem moc spokojená a ráda za ním budu dál dojíždět, i když jsem z Habartova!!!!!!!!!!!

Souhlasím s názory,že toho pan doktor příliš nenamluví,ale po operaci pod jeho vedením a následné péči jsem změnila názor,že je protivný. Je to naprosto skvělý lékař a sestřička má vyřídilku za něho:D Rozhodně všem doporučuji!!!!! Petra Pokorná

Je to prostě odborník .

Maximální spokojenost, profesionální jednání a vynikající výsledek..doporučuji

Velmi dobrý lékař.Naslouchá problémům,které máme my pacienti.Vše vysvětlí a problém popíše tak aby tomu pacient porozuměl.
Přeji hodně zdraví Vavřínek

Málomluvný lekař ale odborník na svém místě Turek 50