Jiří Kopecký, ortoped Cheb

MUDr. Jiří Kopecký

Ortoped

Dukelská 32, Cheb
Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Dnes při návštěvě tohoto doktora jsem znechucená jeho chováním.Platila jsem poplatek 30,-Kč.Neměla jsem drobné a tak jsem sestře podala 200,-Kč.Ona mi vracela samé mince.Při otázce proč mi nedala nějakou papírovou,tak se stalo něco co mi hlava nebere.Doktor vyletěl jako papírový čert a doslova řekl abych vypadla a už jsem k němu nechodila.To mi připadlo jako,že je naštvaný na to,že jim seberou tyto poplatky.Ale může se takto chovat ke starší osobě,když právě pacienti ho živí. Marcela Cheb

Kdyby možné napsat hodnocení nula hvězdiček - napíši nula !!! Pan doktor velice neochotný, líný jak veš. Pacientovi s kalcifikací (což je nadměrné ukládání vápníku) předepíše užívat pravidelně vápník (což ovšem ještě znásobí jeho kalcifikaci). Vypsat doklad pro pojišťovnu - další problém. Nejdříve jsme museli čekat 14-dní - poté nám stejně sdělil, že ho nevypíše, protože přece zánět v koleni z přetížení není úraz, ale nemoc !!! No comment. Pan doktor již NIKDY VÍCE !!!!

Jeho přístup k pacientovi je naprosto strašný, stačil by možná alespoň nějaký náznak zájmu a soucitu, ale on ani snad neví,co to je a proč by to dělal. Nafoukaný, otrávený, naštvaný, protivný, arogantní, sebestředný, vyhnout se mu obloukem!

Podruhé jsem pana doktora již nenavštívila,takže nemohu posoudit,jestli je dobrý specialista.Jeho přístup k pacientovi je naprosto strašný,stačil by možná alespoň nějaký náznak zájmu a soucitu,ale on ani snad neví,co to je a proč by to dělal.A kromě toho mi doporučil operaci,o které jsem si pak přečetla,že je zastaralá a už asi 5let se neprovádí.