Ordinace specialisty - kožní
Zdravotní 108, Uhlířské Janovice

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Tento lékař nedokázal rozeznat můj dermatologický problém (celkem rozsáhlý), celkem mě dostalo, že když jsem mu popsala svůj problém, tak mi oznámil, že se moc pozoruji, a že na zádech nic nemám (když jsem si došla k jinému, kompetentnímu dermatologovi, můj problém byl do měsíce vyřešen).
Nejvíc mě dostalo to, že když u něj má babička byla na pravidelném preventivním vyšetření, nic nového se od něj nedozvěděla, zato od druhého lékaře zjistila, že už dávno ji MuDr. Kmoch měl poslat na vyšetření kvůli podezřelé rostoucí pize u obočí - po upozornění druhého lékaře byla na vyšetření - pozitivním na rakovinnou tkáň ve zmíněné pize. Výrazně opožděné řešení problému babičku stálo mnoho sil a času - a přitom stačilo včas ji poslat na kompetentní vyšetření k odbornému lékaři...
Doktora Kmocha ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI, pokud je Vám zdraví milé... Raději si najděte někoho kompetentního, uděláte pro své zdraví lépe.