Jiří Karásek, otorinolaryngolog Brno

MUDr. Jiří Karásek

Uložit

Otorinolaryngolog Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U pošty 14, Brno
ORL ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: ORL ambulance problém s polykáním

Přišel sem za panem doktorem s problémem s polykáním, nateklými uzlinami a měl jsem hleny v krku. Určil mi diagnozu angínu se zánětem hrtanu a předepsal antibitotika Amoksiklav.
2 dny po dobrání antibiotik jsem se celej osypal po celým těle a pak jsem lítal po doktorech a nevěděli co s tím.
Na infekčním mi zjistili mononukleozu po odběru krve.
Pan doktor selhal s identifikací diagnozy, ani mi nevzal krev.
Léčil mě naprosto zbytečně. Antibiotika neměly žádný vliv na léčbu.
Pouze jsem se z nich osypal ! Nedoporučuji lékaře, kteří vám určí diagnozu na základě toho co jim řeknete.
Navíc sestra mi pak lhala do telefonu , že to osypání není z těch antibiotik. Takoví doktoři by neměli ordinovat !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Pana doktora můžu jenom doporučit, řečí sice nenadělá, ale práce mu jde od ruky a vždy mně i celé naší rodině pomohl. Co by mi bylo platné, kdyby se vyžvaňoval a měl plnou čekárnu?pacient co skončí vždy hned volá dalšího. Jsem s ním velice spokojená.


P
Ověřeny pacient

Souhlsím s předchozím názorem...pan doktor nekomunikuje s pacientem,sestra už vůbec ne.To by se dalo přehlédnout.Zcela neprofesiální ale je,že zaměnil diagnosu u mé 3-leté dcery.Přišly jsme s bolestí ucha,po vyšetření ušním zrcátkem,aniž by vyšetřil nos a krk...což se běžně při navštěvě provádí,usedl ke svému stolu a po vypsání dokumentace mi předal recept na ATB.Po mém dotazu ,jestli dcera má středoušní zánět,odpověděl ano a budete užívat ATB.TO se mi nezdálo.
Dceru jsem vzala k jiné lékařce a ta ji z ouška vytáhla veliký "špunt"neboli cerumen.Takže p.doktor léčí ušní špunt pomocí ATB!!!!!Neskutečné a neprofesionální!!!!!!!!Přes ten špunt ani do středouší nemohl vidět.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Nemohu se ztotožnit s názorem uvedeným pode mnou.Tuto ordinaci navštěvuji s celou svou rodinou včetně dětí několik let a poměrně často.Oba jsou milí a profesionálně na úrovni.Pokud je Vaše osobní jednání stejné jako to,které zde podáváte písemnou formou,svědčí spíše o tom,jak moc milý a sympatický člověk jste vy.Za celá léta se mi nestalo,že by sestřička byla nějakým způsobem nepříjemná a spíše bych řekla,že úsměv na tváří k ní každodenně patří.Váš názor je více než urážlivý a jistě je oba bude mrzet.Na tuto ordinaci já prostě nedám dopustit.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je dobrý , ale docela mi vadí, že nikdy neřekne co tedy člověku je a mluví až když tiskne tiskárna . Ale vždy vyšetří . O sestře o té raději nemluvit , neusměje se , je to prostě vydra. Líbí se mi , že se k němu nemusí člověk objednávat .


P
Ověřeny pacient

Velice dobře hodnotím profesionální přístup a vyléčení opakovaného krvácení z nosu.


Š
Ověřeny pacient

Neznám lepšího p.doktora ORL,....milý,profesionální přístup,díky pane doktore,že jste!


V

Pan doktor Karasek je nejlepsi ORL v Brně. Vrele doporucuji!


Pana MUDr Karáska na Poliklinice U pošty v Brně-Starém Lískovci znám již více než 25 let. V jeho péči byli prakticky všichni příslušníci naší rodiny, vč. dětí od předškolního věku, a většina z nich už v jeho péči zůstala dodnes i když k němu dojíždějí z větší vzdálenosti mimo Brno - a neměnili by. Plně se ztotožňuji se zde prezentovanými kladnými referáty. Má dobrý profesní přístup a příkladnou schopnost vcítit se do pocitů pacienta.
Nevím, co se odehrávala při vyšetření pana J. Kucharika, který si tak rozhořčeně stěžuje dne 23.10.t.r. ... a vzápětí 27.10. po následné kontrole se již vyjadřuje klidněji.
Možná, že jde jen o jen o obecný jev, že totiž někteří lidé jsou potencionálně naštvaní, pokud musí vstoupit do ordinace, do úřadu, na poštu atp. ... a musí za každou cenu dát najevo své negativní až ublíženecké pocity . . . a že oni to tak nenechají ... A přinejmenším se musí z toho ublížení vypsat na internetu. Ale jak vidno, není to zas až tak zlé : někteří později svůj omyl pochopí a konkrétně panu J.K patří za to uznání.
A že se zdravotní sestra u pana doktora někdy neusmívá a není v náladě ? To je možné, každý z nás třeba i několikrát za den procházíme různými emočními stavy, někdo je umí skrýt, někdo tu schopnost nemá. Ale to je přece lidské či nikoli ?


Ověřeny pacient

Dnes jsem byl po týdnu na kontrole. Přístup pana doktora byl profesionální. S průběhem jsem byl spokojen.Mé předchozí hodnocení pan doktor pozorně četl.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti