U pošty 14, Brno
ORL ambulance

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL ambulance problém s polykáním

Přišel sem za panem doktorem s problémem s polykáním, nateklými uzlinami a měl jsem hleny v krku. Určil mi diagnozu angínu se zánětem hrtanu a předepsal antibitotika Amoksiklav.
2 dny po dobrání antibiotik jsem se celej osypal po celým těle a pak jsem lítal po doktorech a nevěděli co s tím.
Na infekčním mi zjistili mononukleozu po odběru krve.
Pan doktor selhal s identifikací diagnozy, ani mi nevzal krev.
Léčil mě naprosto zbytečně. Antibiotika neměly žádný vliv na léčbu.
Pouze jsem se z nich osypal ! Nedoporučuji lékaře, kteří vám určí diagnozu na základě toho co jim řeknete.
Navíc sestra mi pak lhala do telefonu , že to osypání není z těch antibiotik. Takoví doktoři by neměli ordinovat !

Pana doktora můžu jenom doporučit, řečí sice nenadělá, ale práce mu jde od ruky a vždy mně i celé naší rodině pomohl. Co by mi bylo platné, kdyby se vyžvaňoval a měl plnou čekárnu?pacient co skončí vždy hned volá dalšího. Jsem s ním velice spokojená.

Souhlsím s předchozím názorem...pan doktor nekomunikuje s pacientem,sestra už vůbec ne.To by se dalo přehlédnout.Zcela neprofesiální ale je,že zaměnil diagnosu u mé 3-leté dcery.Přišly jsme s bolestí ucha,po vyšetření ušním zrcátkem,aniž by vyšetřil nos a krk...což se běžně při navštěvě provádí,usedl ke svému stolu a po vypsání dokumentace mi předal recept na ATB.Po mém dotazu ,jestli dcera má středoušní zánět,odpověděl ano a budete užívat ATB.TO se mi nezdálo.
Dceru jsem vzala k jiné lékařce a ta ji z ouška vytáhla veliký "špunt"neboli cerumen.Takže p.doktor léčí ušní špunt pomocí ATB!!!!!Neskutečné a neprofesionální!!!!!!!!Přes ten špunt ani do středouší nemohl vidět.

Nemohu se ztotožnit s názorem uvedeným pode mnou.Tuto ordinaci navštěvuji s celou svou rodinou včetně dětí několik let a poměrně často.Oba jsou milí a profesionálně na úrovni.Pokud je Vaše osobní jednání stejné jako to,které zde podáváte písemnou formou,svědčí spíše o tom,jak moc milý a sympatický člověk jste vy.Za celá léta se mi nestalo,že by sestřička byla nějakým způsobem nepříjemná a spíše bych řekla,že úsměv na tváří k ní každodenně patří.Váš názor je více než urážlivý a jistě je oba bude mrzet.Na tuto ordinaci já prostě nedám dopustit.

Pan doktor je dobrý , ale docela mi vadí, že nikdy neřekne co tedy člověku je a mluví až když tiskne tiskárna . Ale vždy vyšetří . O sestře o té raději nemluvit , neusměje se , je to prostě vydra. Líbí se mi , že se k němu nemusí člověk objednávat .

Velice dobře hodnotím profesionální přístup a vyléčení opakovaného krvácení z nosu.

Š

Neznám lepšího p.doktora ORL,....milý,profesionální přístup,díky pane doktore,že jste!

Pan doktor Karasek je nejlepsi ORL v Brně. Vrele doporucuji!

Pana MUDr Karáska na Poliklinice U pošty v Brně-Starém Lískovci znám již více než 25 let. V jeho péči byli prakticky všichni příslušníci naší rodiny, vč. dětí od předškolního věku, a většina z nich už v jeho péči zůstala dodnes i když k němu dojíždějí z větší vzdálenosti mimo Brno - a neměnili by. Plně se ztotožňuji se zde prezentovanými kladnými referáty. Má dobrý profesní přístup a příkladnou schopnost vcítit se do pocitů pacienta.
Nevím, co se odehrávala při vyšetření pana J. Kucharika, který si tak rozhořčeně stěžuje dne 23.10.t.r. ... a vzápětí 27.10. po následné kontrole se již vyjadřuje klidněji.
Možná, že jde jen o jen o obecný jev, že totiž někteří lidé jsou potencionálně naštvaní, pokud musí vstoupit do ordinace, do úřadu, na poštu atp. ... a musí za každou cenu dát najevo své negativní až ublíženecké pocity . . . a že oni to tak nenechají ... A přinejmenším se musí z toho ublížení vypsat na internetu. Ale jak vidno, není to zas až tak zlé : někteří později svůj omyl pochopí a konkrétně panu J.K patří za to uznání.
A že se zdravotní sestra u pana doktora někdy neusmívá a není v náladě ? To je možné, každý z nás třeba i několikrát za den procházíme různými emočními stavy, někdo je umí skrýt, někdo tu schopnost nemá. Ale to je přece lidské či nikoli ?

Dnes jsem byl po týdnu na kontrole. Přístup pana doktora byl profesionální. S průběhem jsem byl spokojen.Mé předchozí hodnocení pan doktor pozorně četl.