Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Čechova 494, Rychnov u Jablonce nad Nisou
Praktický lékař gynekolog

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Pan doktor je pro mě ztělesněním odborníka na svém místě. Je velmi profesionální, ale přitom stále lidský, umí navodit příjemnou atmosféru a má smysl pro humor. Vše detailně vysvětlí a popíše, ochotně odpoví na všechny otázky. Rozhodně doporučuji.

super,pečliví, starostliví,sympatický,a srandista nejlepší gyn. jakeho jsem doposud měla :)

pan doktor je odborník,má smysl pro humor a pouští nám v čekárně pěknou muziku.

Pan doktor je nejlepší gynekolog, kterého jsem navštěvovala. Je maximálně profesionální, ale zároveň příjemný a milý. Vždy jsem se při vyšetření cítila v pohodě. Všem vřele doporučuji.

laskavý , lidský , pečlivý, starostlivý a profesionální

pečlivý, milý či pozorný, fajn lékař

je super

Nej nej nej lékař. Kdyby byl každý takový, jako on. Jsem ráda, že jsem v jeho péči. Díky

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Milý, sympatický, vstřícný. Vřele doporučuji. Kéž by bylo víc takových lékařu i v jiných oborech.

Ráda tu čtu tak vřelé odkazy a ještě radši k nim přidám ten svůj se vztyčeným palcem
vzhůru ! Pak doktor Karásek je totiž třída a člověk na svém místě. Není moc ordinací, kde se člověk od plic zasměje. Díky Bohu mám stěstí na své lékaře a ráda panu doktorovi Karáskovi posílám touto cestou velký dík za péči a zdraví !!!