Sokolská 2587/81, Ostrava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Jiný

Skvělý lékař, který se mi věnoval od malička, a to s krvácením z nosu. Ve 20ti letech sem ho navštívila cca po roce léčení angíny moji praktickou lékařkou a on už mezi dveřmi konstatoval, že není není v pořádku a ano, skončila sem měsíc na infekčním.. Dá se říct, že mi zachránil život, jen proto, že to byl první lékař, který byl ochoten mě vyšetřit. Ačkoli může působit chladně nebo arogantně.. Vůbec takový není, všemi deseti doporučuji, až budu mít nějaký problém určitě vím kam půjdu

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. hluchota syna

Velmi arogantní lékař, který nepoznal u dítěte hluchotu na jedno ucho s výsměšným konstatováním, že jsem hysterická matka a syn mě poslouchat nechce.Jiná lékařka okamžitě poznala, o jaký problém jde. K tomuto lékaři již nikdy více!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o.

Bohužel nemůžu doporučit. Byl jsem u pana doktora se dvěma problémy vždy dlouhodobého charakteru, takže nechodím k lékaři hned jak mě někde píchne, vždycky mi řek, že jsem v pořádku. Ten první jsem bohužel diagnostikoval až sám, když už jsem si doslova vynutil u obvodní lékařky sono a ten druhý ihned vyřešil jiný ORL lékař.

Pan doktor má velice chladný přístup, přijde mi, že jej pacienti obtěžují. O jeho vědomostech jsem přesvědčená tak napůl, jednou pomohl, ale příušnice léčil dle mě neuspokojivě, vůbec ho nezajímalo, že je to vysoce nakažlivé a kdekdo se divil, že mě a později i přítele neodkazoval na infekční...

Co je naprosto strašné a dle mě neprofesionální je to, že po prohlédnutí pacienta, jej pošle zpět do čekárny. Po napsání verdiktu, receptu atd. vyjde do čekárny a před všemi ostatními předá instrukce.

Výborný lékař. Dneska jsem byla u něho na vyšetření a vůbec arogantní nebyl. Můžu jen doporučit!!Renáta

Ať může arogantně působit, arogantní není. Už jsem u něj byl několikrát jak se záněty, tak se zalehlým uchem. Pokaždé pomohl a choval se ke mně slušně. Určitě doporučuji.

U pana doktora mám pocit, že jej obtěžuji. Nemluvě o tom, že po vyšetření vás pošle z ordinace ven, kde čekáte, až vám napíše vyjádření, které vám pak i s postupem léčby, vysvětluje ve dveřích před všemi dalšími pacienty. :-(

Vždycky, když mě k němu pošle moje paní doktorka, zuřím. On na mě vždycky kouká, jako bych si vymýšlela a celkově tak nějak zvrchu...

Tento doktor se s ničím nemaže, nicméně pomohl mi pokaždé a mohu jej více než doporučit .

Je v pohodě,v pondělí k němu jdu snad nebude na dovolené,bo nemůžu najít informace ohledně otvírací doby.