Palackého třída 129, Brno

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ortodoncie MUDr. Jedlička

Ortodoncie se z velké části zabývá estetikou (úpravou) úsměvu a ten je důležitou součástí každodenní komunikace s Vašim okolím. Zářiví a krásný úsměv ...

• ortodoncie

Výborný lékař, všem doporučuji!!

Mohu jen doporučit, opravdu odborník na svém místě, synovi sovnal perfektně zuby, ani jsem v to nedoufala, že to tak dobře půjde.
Bezvadná komunikace, příjemný přístup i k dětem.
Jsem moc ráda, že mé děti mají tak skvělého ortodontisty.

Přátelský, komunikativní, vtipný

určitě doporučuji, skvělý přístup a výsledky určitě stojí i za to čekání, ceny jsou hodně přijatelné, za pár let návštěv mohu ohodnotit výsledek na 300% zlepšení

Velice příjemný a vstřícný člověk, skutečný profesionál. Takových ortodontistů by mohlo být víc.

Dokázal to co bylo téměř nemožné, spravil mi nejen zuby ,ale i vyzáž a patří mu můj velký dík. Alena M.

Rozumí své práci a používá mozek na rozdíl od jedné lékařky - ortodontistky, u které jsme byli v péči v minulosti - léčba této by vedla k likvidaci chrupu u mého syna. Teď jsem přesvědčená, že je v rukou odborníka. To bylo štěstí, že jsme se k němu dopídili!!

Konečně ortodontista,který rozumí své práci a je k tomu ještě velmi sympatický a vtipný.Můžu jen doporučit:)

Byla jsem velmi spokojená.

Byli jsme velmi spokojeni s péčí dr. Jedličky, je příjemný, umí mluvit s dětmi a dceři velmi hezky srovnal zuby.