Ortodoncie MUDr. Jedlička

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ortodoncie se z velké části zabývá estetikou (úpravou) úsměvu a ten je důležitou součástí každodenní komunikace s Vašim okolím. Zářiví a krásný úsměv ...

• ortodoncie

Fixní rovnátka

Ortodontická konzultace

Rovnátka snímací

Ortodoncie MUDr. Jedlička

Nejlepší doktor, co znám. Od svých 9 let jsem navštívila mnoho zubařů a specialistů. všude mi tvrdili, že mám tak moc křivé zuby, že už s tím opravdu nejde nic udělat, že to rovnátka v žádném případě nezpraví. Doporučovali mi operaci zubů,vytrhávání zubů a podobně. Vystřídala jsem jich opravdu nespočet, až jsem narazila na pana doktora Jedličku. hned při druhé konzultaci mi řekl, že rovnátkami to bez problémů zpravíme a po 10 měsících rovnátek jsem měla zuby krásně rovné. Už je to rok a zuby jsou pořád jako po sundání. Hlavně mě těšil ten milý přístup, pan doktor je super, je s ním i sranda a hlavně je neskutečně moc chytrý a zbytečně nic neprodlužuje,ale ani nepodceňuje. Jsem naprosto spokojená a můžu říct, že si myslím, že je v Brně nejlepší. Opravdu jsem jich vystřídala hodně. Pokud váháte, doporučuji!!!!

K panu doktorovi chodím již 3. rokem a jsem spokojená nejen s dojezdem, ale s přístupem pana doktora i jeho sestřiček. Ceny jsou poněkud vyšší - ale u mě si poradil i s velkými problémy - takže je v tom především spolehlivost.

Znám pana doktora asi 10 roků,kdy jsme k němu přišli se starším synem.Nyní navštěvujeme p.doktora s mladším synem který právě dostal fixní aparátek.Hodnocení: Lidský,přístupný a hlavně dokáže podat informace srozumitelně nejen rodičům ale i dětem.POSÍŠIL

Jeho přístup mi velmi vyhovuje. Synovi vše vysvětlil, nechal nám čas na rozhodnutí. Nic nevnucoval. Tak si představuji profesionální přístup.

Výborný lékař, všem doporučuji!!

Mohu jen doporučit, opravdu odborník na svém místě, synovi sovnal perfektně zuby, ani jsem v to nedoufala, že to tak dobře půjde.
Bezvadná komunikace, příjemný přístup i k dětem.
Jsem moc ráda, že mé děti mají tak skvělého ortodontisty.

Přátelský, komunikativní, vtipný

určitě doporučuji, skvělý přístup a výsledky určitě stojí i za to čekání, ceny jsou hodně přijatelné, za pár let návštěv mohu ohodnotit výsledek na 300% zlepšení

Velice příjemný a vstřícný člověk, skutečný profesionál. Takových ortodontistů by mohlo být víc.

Dokázal to co bylo téměř nemožné, spravil mi nejen zuby ,ale i vyzáž a patří mu můj velký dík. Alena M.

• ortodoncie