Palackého třída 129, Brno

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ortodoncie MUDr. Jedlička

Ortodoncie se z velké části zabývá estetikou (úpravou) úsměvu a ten je důležitou součástí každodenní komunikace s Vašim okolím. Zářiví a krásný úsměv ...

• ortodoncie

Umístění: Ortodoncie MUDr. Jedlička fixní rovnátka

K panu doktorovi jsem chodila uz pred delsi dobou. Nevyrostl mi jeden zub, proto jsem byla v nemocnici na vyriznuti a bylo potreba ho dostat ven rovnatky.
Na prvni konzultaci a par zakrocich jsem byla s mamkou. Pan doktor se porad usmival, byl hrozne "mily" a vtipkoval. Rekl predbeznou cenu a dobu, po kterou budu rovnatka nosit. Ani jedno se neshodovalo. Nosila jsem je mnohem dyl a s tim rostla i cena.
Kdyz jsem zacala na rovnatka chodit sama, byl doktor neskutecne arogantni. Rekl co bude delat, vzdycky delal neco jineho. Nekdy utahl rovnatka, ze jsem tyden nemohla jist a nekdy jsem to vubec necitila? Nakonec jsem se tedy dockala a zub se podarilo vytahnout.

Takze pana doktora rozhodne nedoporucuji.
Dlouha doba v cekarne, par minut v ordinaci nejlip jeste s nekym cizim, vysoke ceny, neskutecna arogance.

Umístění: Ortodoncie MUDr. Jedlička fixní rovnátka

Tuto ordinaci jsem navštívila v roce 2015-16.
Měla jsem fixní rovnátka cca na 1,5 roku.
Po sundání rovnátek jsem myslela, že se ihned rozbrečím dolní zuby vykřivené dopředu, nebyla jsem vůbec s výsledkem spokojena.
Když jsem řekla panu doktorovi, že se mi vůbec nelíbí výsledek, odpověděl, že to noční rovnátka spraví, bohužel nespravili.
Nyní budu muset jít znovu na fixní rovnátka, ale do jiné ordinace, sem už nikdy víc.
Nedoporučuji

Umístění: Ortodoncie MUDr. Jedlička rovnátka snímací

U pana doktora jsem byla několikrát a musím ocenit jeho přístup a milé chování k pacientům. Jako dospělému mi však vadí absence soukromí v ordinaci, kde jsou většinou 2 pacienti naráz + rodiče dětských pacientů a otevřené dveře na chodbu. Také je vše děláno ve spěchu, aby se stihlo co nejvíce pacientů. Za mě je pan doktor (i jeho sestřička) jednička, ale způsob uspořádání ordinace je poněkud nešťastně řešen.

Umístění: Ortodoncie MUDr. Jedlička rovnátka snímací

Skvělý doktor v příjemném prostředí. Určitě palec nahoru. Vždy vstřícný přístup a rychlé a srozumitelné jednání.

Umístění: Ortodoncie MUDr. Jedlička

K panu doktorovi jsem se objednal na základě hodnocení ze známýlékař.cz. V dětství jsem už prošel léčbou sundavacími rovnátky a na konzultaci jsem panu doktorovi sdělil, že chci dotáhnout léčbu do konce třeba i za použití fixních rovnátek, že mi jde především o to, aby zuby byly dlouhodobě stabilní a vydržely zdravé, vizuální stránka byla druhořadá. Přesvědčil mě o tom, abych opět podstoupil léčbu sundavacími rovnátky, které měly na moji "jednoduchou" vadu stačit a měly překvapivě zuby srovnat rychleji než fixní aparát. Během třičtvrtě roku trvající léčby jsem nestihl zaznamenat pozitivní posun, naopak se mi ze dvou zubů odlomil kousek skloviny kvůli kolizi s aparátem, což pan doktor odbyl pokrčením ramen, když jsem ho o tom informoval. O tomto riziku mě předem nepoučil, ptal jsem se behěm úvodní konzultace hodně detailně. V průběhu léčby už věci ale nedokázal vysvětlit ani obhájit. Kromě toho, jelikož se začínalo s léčbou pouze horního patra, se mi změnil skus, což postupně vedlo k mírnému vychýlení čelisti a k bolestem pravého "pantu". To už jsem s panem doktorem ani nekonzultoval, přestal jsem k němu chodit, ztratil jsem důvěru a předpokládám že ze zaplacených peněz bych těžko něco dostal zpátky. Zaplatil jsem si dvě na sobě nezávislé konzultace jinde, kde mi oba lékaři potvrdili, že typ léčby byl naprosto nevhodný, moje vada nebyla sice vážná vizuálně, ale rozhodně nešlo o vadu jednoduchou, vyžadovala komplexní léčbu, pokud chci aby zuby vydržely. Navíc hlavní problém (předsunuté horní jedničky) sundavací aparát němá nikdy šanci vyřešit. Ani jen zlepšit... Pokud jde čelistní pant, pořád bolí, chodím na rehabilitace a platím 1.500,- za sezení. Nedoporučuji. Nemám a priori nic proti věku, často věk znamená vyšší zkušenost, ale oba lékaři na konzultacích mi řekli, že u lékařů věku pana Jedličky je riziko, že neznají nové trendy a poznatky, což je zjevně v tomto případě pravda. Kromě toho jsem neměl ani ze samotných návštěv úplně dobrý pocit, v ordinaci jsou často dva pacienti zaráz prakticky vedle sebe, nulové soukromí, jednou tam dokonce seděl naprosto random člověk, vůbec jsem nevěděl kdo, a ten nás pozoroval. V komfortu péče tedy pan doktor taky setrvává v minulém století.

Nejlepší doktor, co znám. Od svých 9 let jsem navštívila mnoho zubařů a specialistů. všude mi tvrdili, že mám tak moc křivé zuby, že už s tím opravdu nejde nic udělat, že to rovnátka v žádném případě nezpraví. Doporučovali mi operaci zubů,vytrhávání zubů a podobně. Vystřídala jsem jich opravdu nespočet, až jsem narazila na pana doktora Jedličku. hned při druhé konzultaci mi řekl, že rovnátkami to bez problémů zpravíme a po 10 měsících rovnátek jsem měla zuby krásně rovné. Už je to rok a zuby jsou pořád jako po sundání. Hlavně mě těšil ten milý přístup, pan doktor je super, je s ním i sranda a hlavně je neskutečně moc chytrý a zbytečně nic neprodlužuje,ale ani nepodceňuje. Jsem naprosto spokojená a můžu říct, že si myslím, že je v Brně nejlepší. Opravdu jsem jich vystřídala hodně. Pokud váháte, doporučuji!!!!

K panu doktorovi chodím již 3. rokem a jsem spokojená nejen s dojezdem, ale s přístupem pana doktora i jeho sestřiček. Ceny jsou poněkud vyšší - ale u mě si poradil i s velkými problémy - takže je v tom především spolehlivost.

Dobrý den, u pana doktora jsem byla pouze na vstupní konzultaci, poté jsem se raději obrátila jinam. Pan doktor je sice na 1. pohled milý. Velmi mě zarazilo že zrovna na mou 1. konzultaci, kterou jsem si samozřejmě zaplatila, byla přizvána třída pubertálních děvčat, které k celé konzultaci přihlíželi. Zřejmě v rámci školní exkurze. Ani jsem se nezmohla na odpor. Povinností doktora by mělo být, zjištění zda souhlasím. Bylo to velmi trapné. Ceny má pan doktor dost vysoké.

Znám pana doktora asi 10 roků,kdy jsme k němu přišli se starším synem.Nyní navštěvujeme p.doktora s mladším synem který právě dostal fixní aparátek.Hodnocení: Lidský,přístupný a hlavně dokáže podat informace srozumitelně nejen rodičům ale i dětem.POSÍŠIL

Jeho přístup mi velmi vyhovuje. Synovi vše vysvětlil, nechal nám čas na rozhodnutí. Nic nevnucoval. Tak si představuji profesionální přístup.