Soukromý praktický lékař
Matky Boží 9, Jihlava

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí

Velmi šikovnýdoktor - na svém místě! Jen dle pohledu a pohmatu zjistil, že mám onemocnění štítné žlázy, ihned mě objednal na další vyšetření! Tomu se říká diagnostik!

PRED NĚKOLIKA LETY JSEM BYLA DONUCENA JÍT K TOMUTO LÉKAŘI,MĚLA JSEM DOKUMENTACI OD P,PRIMAŘE Z JINÉHO ODDĚLENÍ PO LÉČBĚ PÁR MĚSÍCŮ S VIDITELNÝM LÉKAŘSKÝM PROBLÉMEM NA TĚLE.DR.HAVRÁNEK MINUTU KOUKL NA DOKUMENTACI,MĚ ANI NEPROHLÉDL A POSLAL S VÝSLEDKEM - ZDRAVÁ! PO LETECH DÉLE,TÉMĚŘ STEJNÁ SITUACE SE OPAKOVALA! BOHUŽEL NEJSEM JEDINÁ!!! OVŠEM ZNÁM I JINÝ PŘÍPAD,KDY PAN DOKTOR SE VĚNOVAL S NADSTANDARTEM K PACIENTCE,ALE ZA URČITÝCH(!) PODMÍNEK!!!TOTO NENÍ NÁZOR,ALE FAKT.

Perfektní pozorný společenský,odborně velmi zdatný

Zkušený odborník s příjemným vystupováním.

chodíme k němu celá rodina a vždyse o nás vzorně staral, dokáže bleskově zajistit potřebná speciální vyšetření a sám se o pacientyvelmi zodpovědně stará
absolutní spokojenost

Toho lékaře mohu jenom doporučit jak po profesní, tak po lidské stránce.A na ostaní velmi negativní ohlasy snad jen, že máme svobodnou volbu volby lékaře. Já sama děkuji pane DOKTORE.

Ochotný,skvěle léčí celou rodinu, jako jedem z mála dokáže zAJISTIT I ODBORNÁ VYŠETŘENÍ a těm slaboduchým anonymům doporučuji ab se zalásili jinam vejce si nechali doma

Je velice obětavý

Mám velmi dobré zkušenosti. Vynikající diagnostik.

Dovede přesně stanovit diagnozu