Jiří Hamřík, veterinář

MVDr. Jiří Hamřík

Veterinář Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Vyhlídce 474, Černá Hora
MVDr. Jiří Hamřík veterinární ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je velmi milý a nenechá se odradit ani nespolupracujícím pacientem :-) zajímá se, jak se zvířátku daří a kdykoliv je ochotný poradit alespoň po telefonu. Nesnaží se vydělat za každou cenu, spíš naopak je v rozpacích, když si musí říct o vyšší částku za dražší test či vyšetření.


K
Ověřeny pacient

pan Hamřík je skvěli veterinář měli jsme kočičku a ta byla poraněna a pan veterinář ji vyléčil a uš je zdravá


J
Ověřeny pacient

Je to zkrátka "pan Veterinář". Je citlivý ke zvířatům, vše podrobně vyšetří a vysvětlí, netahá z lidí zbytečně peníze za ošetření našich mazlíčků.


L
Ověřeny pacient

pan Hamřík je vinikající veterinář :-) zaregistrovala jsem u něj své zvířátko nedávno a koukala jsem s otevřenou pusou, jakou mu věnoval pozornost. S předchozím zvířátkem jsem chodila do Blanska, ale když to porovnám, tak už bych nikam jinam než k panovi Hamříkovi nešla. Navštěvuji ho v Rájci a občas tam s ním bývá i jeho přítelkyně, která je také výborná. Oba jsou to specialisté jak se patří :-) Dobře rozpoznají problém, nasadí léky a hlavně dobře poradí co máte se zvířátkem dělat. Udělají si čas, aby si s vámi popovídali o jeho problému (není to letem světem). Oba jsou milí a pečliví, mají ke zvířátkům pozitivní vztah. Líbí se mi, že se jeho ordinace zaměřuje na všechny zvířátka, nejen na psy a kočky (jak tomu bohužel bývá u většiny veterinářů).
Pan Hamřík si vždy udělá čas. Jezdil i k našemu prasátku - když jsme mu zavolali, byl ochotný i v akutním případě přijet k nám.


P
Ověřeny pacient

Vlídný a opravdu se umí chovat ke zvířatům. Naprostá spokojenost.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je pečlivý a precizní..navíc je to úžasný člověk, který z vás zbytečně netahá peníze a dokáže se vcítit do situace, myslím by se od něho mohli učit!!!


Pan veterinář je vždy po ruce, poradí i pomůže s čímkoliv. Jsme s ním velice spokojení.


Ověřeny pacient

Výborný veterinář, velmi milý a vstřícný, skutečný odborník. Celkově velmi dobře dokáže diagnostikovat, nikdy se ještě nespletl. Navíc má poměrně příznivé ceny, nenutí člověku drahé preparáty, neúčtuje si za každé "podívání" na zvíře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti