Jiří Haltmar, praktický lékař Letohrad

Praktický lékař

U Dvora 815, Letohrad
Sam.ord. PL pro dospělé

Umístění: jiné místo Jiný

Dnes 8.3.2020 jsem byla s akutním onemocněním nucena po letech navštívit lék.pohotovst na interním oddělení Orlickoústecké nemoce. Přístup a jednání slouživšího pana dr. Haltmara byly nejen velmi odborné, ale výborné i po lidské stránce. Mně, starému člověku, srozumitelně a podrobně objasnil jak prognozu vývoje mojí stávající choroby, tak i důvody a způsob podávání jím předepsaných léků. Děkuji panu doktorovi za poskytnutou až nečekaně kvalitní péči.

K panu Doktorovi chodim leta. Diky jeho radam me prestaly suzovat kazdorocni chripky. Je to skvely clovek i lekar. O pacienta ma zajem a vzdy se snazi najit takovou lecbu, ktera bude k telu nejsetrnejsi. Pacienty neodbyva a diky vstricnosti a komunikativnosti vytvari prijemnou atmosferu. Clovek se citi jako na navsteve u dobreho znameho.

Snažím se chodit k doktorům, jen když je to opravdu nutné. Ale když to musí být, jsem rád, že patřím k panu Haltmarovi. Není arogantní ani ke starším lidem, jako někteří jiní doktoři.

U p. Haltmara zůstávám i přesto, že bydlím více jak 100 km daleko. Tak dobrého lékaře bych jinde jen velmi těžko hledala. Pana doktora velmi doporučuji, škoda že takových, jako je ok není víc. Lidský, vstřícný, ohleduplný a navíc opravdu odborník, který nic nezanedbá. Má mou naprostou důvěru.

Pan doktor je velice vstřícný, mohu všem jen doporučit!!! Sestřička je taky velice milá a ochotná. Marková Simona

Pan doktor je příjemný, velmi ochotný a vstřícný. Vytváří pocit jistoty a to je u lékaře velmi důležitá vlastnost.

Nikdy jsem s ním ani jeho prací a diagnozou neměl žadné problémy. Vždy na něj slyším kladné ohlasy, takže není dúvod být nespokojen natož měnit lékaře!

Erudovaný lékař,velmi dobrý diagnostik.Příjemný k pacientům.

Nemůžu si stěžovat...

Nemohu si stěžovat snad jen že je většinou plná čekárna