Veterinární klinika pro malá zvířata
Madridská 14, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata Jiný

Chodim s fenkou pravidelne, ale vloni se jednalo o vetsi operaci - odstraneni jedne mlecne listy a s tim spojena kastrace. Nemohu si pristup pana doktora vynachvalit, udelal si na nas cas takrka po pracovni dobe, aby operace probehla co nejdrive, netahal z nas zbytecne penize, vse dopodrobna a trpelive vysvetlil a samotna operace byla bez komplikaci a vse je v poradku. Jako bonus mohu uvest jeho pristup ke psum a vlastne i k lidem. Naprosta spokojenost.

Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata Prevence, očkování, operace

K MVDr. Filipovi chodíme se psy již několik let. Vždy jsme byli naprosto s jeho prací a přístupem velmi spokojeni, ať šlo o prevenci, očkování nebo operaci. On i jeho asistentka mají profesionální přístup.

Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata Nemocný křeček

Byly jsme 2x na vyšetření u pana doktora s našim křečkem. Vše naprosto skvělé a profesionální. Poprvé si pan doktor neřekl ani korunu za konzultaci.
Moc děkujeme za milé zacházení a úžasný přístup.
Jandová Tina a Lara

Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata

Výborně vybavená velká ambulance, krátké čekací lhůty a o vše se na místě postará velmi sympatický personál. Dlouhé otevírací hodiny. Chodím se psem jen sem.

Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata

K MvDr. Filipovi chodíme se psy již několik let a řešili jsme i závažné problémy. Za nás velmi dobrý veterinář. My naopak chodíme pouze k němu,když neřešíme akutní problém,kdy musíme jít hned a pan doktor tam zrovna není. Za nás tým doktora Filipa a jeho asistenta je ten nejlepší.
Martina Michková

K panu doktoru Filipovi chodím se psy již přes deset let. Je vždy profesionální, ohleduplný a má rád zvířata, což se bohužel nedá říct o všech veterinářích. Je velmi dobrý internista i chirurg. Moje dvě fenky operoval již 4x a vždy s velmi dobrým výsledkem. On i jeho asistent vše pečlivě vysvětlí, poradí a nikdy se mi nestalo, že by problém řešil špatně, jak tady někdo psal. Vždy posoudí, jestli je stav akutní či ne a nikdy nedělá diagnózu od stolu. Na vyšetření se předem objednáme a nikdy dlouho nečekáme. Pana doktora Filipa mohu jen doporučit.

U pana doktora Filipa jsme byli s naší desetiletou fenkou Betynkou 8. února 2016 na odstranění nádorů na mléčné žláze a dle doporučení pana doktora na současné kastraci. Fenka je již starší a operace pro ni byla tudíž poměrně náročná. Pan doktor, i jeho asistent pan Karel, byli velmi empatičtí, vše nám podrobně a trpělivě vysvětlili, a k fence se chovali velmi citlivě. Když nastaly pooperační komplikace, opět nám pan doktor vše vysvětlil, uklidnil nás, ale hlavně nic nepodcenil. Dnes je již Betynka zdravá a veselá a je dokonce mnohem čilejší než byla před operací. Fenka patří naší mamince, která pečuje o nevidomého tátu a Betynka je pro ni velikou citovou oporou a zdrojem radosti. Takže také na žádost maminky ještě jednou panu doktorovi a jeho asistentovi děkujeme za lidský a zároveň vysoce profesionální přístup a přejeme hodně úspěchů v práci i v osobním životě.
Mgr. Hana Pazderková

Chodíme k panu Filipovi už řadu let a je velmi profesionální a má cit na zvířata. Maximální spokojenost. Děkujeme a doporučujeme.

Já si myslím že pan doktor je schopný a má zvířata rád. Náš morčák má alergii na prašnou podestýlku(!!!)a když mu teklo z očí nevěděli jsme absolutne co to je. Pan doktor nám dal kapačku, ale ne do žíly, nýbrž jsme mu tím měli vykapávat očko a také nám doporučil vatovou podestýlku. A světe div se? Zabralo. Chodíme k němu s pejsky celá rodina, a všichni jsme spokojeni.

Starostlivý, citlivý, upřímný, ochotný a má zvířata fakt rád. Odborník na svém místě. Chodíme k němu už 15 let a je vždy připravený pomoci. Diagnózy stanovil vždy dobře (soudě podle toho, že se oba naši psi vždy rychle uzdravili)a nikdy nebyl dražší, než co slýchám od ostatních pejskařů. Není to typ hned operovat a nějak to dopadne. Musím říct, že jsme bohužel museli podstoupit i uspání (akutní selhání ledvin v 15 letech)a pomohl nám i s tím, kdy je ještě smysl prodlužovat život a kdy už by se jen trápil. I na něm bylo vidět, že je mu líto, že už se nedalo nic dělat, nebere své pacienty jako kusy. Občas jsme zkusili jiného doktora - mimo ordinační hodiny, když měli plno, nebo na dovolené a nějak jsme lepšího nepotkali. Ale nikdo nejsme neomylní, jen píšu svůj poznatek.