třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Zlínská poliklinika a.s.

MUDr. Fiala - jediný lékař, ke kterému se skutečně těšíte, ať jdete s čímkoliv. I se sestřičkama nádherně sehraný tým.

Umístění: jiné místo

Pan doktor Fiala je vynikající chirurg a člověk!!! Jediný pan doktor, který se postaral o moje důkladné vyšetření a dokázal určit moji správnou diagnózu. Všem velmi doporučuj!!! Eva B.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Zlomene prsty na ruce

Měli jsme možnost poznat pana doktora,když si kluk zlomil prsty na ruce. Je opravdu příjemný,milý a hodný. Určitě jsme našli chirurga ke kterému se budeme vracet,když bude potřeba. Takže za nás určitě velké doporučení. A panu doktorovi velké dík.

Pan doktor Fiala je moc milý lékař a člověk. Vřele doporučuji trhal mě nehet na ruce moc jsem se bála bolesti, ale pod jeho vedením dopadlo téměř bez bolesti. Moc děkuji za přístup a péči.

Chodím k tomuto lékaři pravidelně zbavovat se znamének a musím říct, že příjemnějšího doktora neznám. Vše tam běží jak na běžícím pásu, lidí plno, ale zvládá to s úsměvem, rychle a bez nejmenších problémů. Výborný lékař a milý člověk.

Nejlepší chirurg a moc milý člověk. I pod skalpelem se člověk může cítit v bezpečí. Určitě doporučuji!

F

Výborný chirurg a člověk, doporučuji a děkuji

Vynikající chirurg a člověk, jednoznačně doporučuji.

Nejlepší chirurg ve Zlínském kraji, jednoznačně doporučuji jak po odborné stránce, tak po stránce lidské důstojnosti. Kdyby se v naší rodině ještě nedejbože opět něco vážnějšího stalo, chci, aby to byl tento lékař, který nás bude ošetřovaz-:))

Velmi dobrý chirurg i operatér...,k tomu všemu má lidský přístup ke všem...Můžu jen doporučit