Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Profesionalita každým coulem. Jsem moc spokojen, že jsem se objednal právě k panu doktorovi.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Aktuální zkušenost. Zlín, poliklinika, pátek. Pan doktor jak po stránce profesní, tak lidské skvělý. Organizace špatná, byla jsem jen na kontrole po zlomenině. Po dvou hodinách v čekárně, kdy se okolo mě vystřídali lidé jsem se sestry zeptala, kdy odhaduje, že bych mohla přijít na řadu. V práci na mě čekali další lidé, kteří potřebovali odhad kdy přijdu já a potřebovala jsem jim dát nějakou odpověď. Od sestry se mi dostalo povýšené, nic neříkající odpovědi a arogance s důrazem, aby to všichni v čekárně slyšeli a varování ať se je nesnažím stresovat. Já jsem jen potřebovala znát, kdy přijdu na řadu, abych se mohla rozhodnout s ohledem na práci a lidi, kteří čekají zase na mě, zda zůstanu, nebo přijdu jindy. Myslím, že dotazy tohoto typu by měl personál pana doktora zvládat bez emocí, případně být proškolen. Děkuji

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Aktuální čerstvá zkušenost s panem Doktorem ( s velkým D ). Skvělý chirurg, pohodový člověk, který dokáže pacienta uklidnit a podpořit. Doplněný empatickými sestřičkami. Jen více takových lidí v našem zdravotnictví. Děkuji

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Velmi příjemný doktor, sestřičky i atmosféra. Doporučuji. Zákrok rychlý, bezbolestný. Byla jsem velmi mile překvapena.

Super doktor. V ordinaci dobrá nálada, sestřičky neskutečně příjemné! Pokud hledáte v okolí Valašských Klobouk chirurga, neváhejte...

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Vřele doporučuji. Lékař hodný, sestřičky skvěle sehrané, úžasný přístup k dětem. Více takových zdravotníků.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s.

MUDr. Fiala - jediný lékař, ke kterému se skutečně těšíte, ať jdete s čímkoliv. I se sestřičkama nádherně sehraný tým.

Umístění: jiné místo

Pan doktor Fiala je vynikající chirurg a člověk!!! Jediný pan doktor, který se postaral o moje důkladné vyšetření a dokázal určit moji správnou diagnózu. Všem velmi doporučuj!!! Eva B.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Zlomene prsty na ruce

Měli jsme možnost poznat pana doktora,když si kluk zlomil prsty na ruce. Je opravdu příjemný,milý a hodný. Určitě jsme našli chirurga ke kterému se budeme vracet,když bude potřeba. Takže za nás určitě velké doporučení. A panu doktorovi velké dík.

Pan doktor Fiala je moc milý lékař a člověk. Vřele doporučuji trhal mě nehet na ruce moc jsem se bála bolesti, ale pod jeho vedením dopadlo téměř bez bolesti. Moc děkuji za přístup a péči.