Ortoped Více

Ústí nad Orlicí, Litomyšl 2 adresa

Privátní ortopedická ambulance
Budova Galén Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Litomyšlská nemocnice, a.s.
J. E. Purkyně 652, Litomyšl

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Po mém zranění ramene jsem navštěvoval MUDr.Doležala v jeho ambulanci. Na konec mi provedl chirurgický zákrok. Po celou dobu léčby, před zákrokem i po něm, jsem byl s jednáním a péči pana doktora velice spokojen. Vše bylo profesionální a velice příjemné. Jeho lidský přístup mohu každému jen doporučit. Bylo mi 18 let a proto jsem měl ze všeho obavy. Jak z léčby tak z následků. Musím říci, že již po několika měsících jsem mohl opět aktivně sportovat bez jakéhokoli omezení. Tímto bych mu chtěl velice poděkovat a doporučit ho ostatním!

MUDr. Doležal mi operoval obě ramena. Pravé rameno po roztržení rotátorové manžety a levé po utržení přitahovače ramena. Obě operace hodnotím jako velmi povedené, protože se mi pocitově do obou ramen vrátila hybnost jako v době před zraněním. Mohu i sportovat jako se zdravými rameny.Velmi děkuji.

V září 2013 jsem byla u pana doktora na plastice ACL pravého kolena. Pan doktor odvedl skvělou práci , mohu ho Všem doporučit. Operace a následná léčba proběhla bez sebemenších komplikací.
Moc děkuji.
Hanka Vysoké Mýto

Výborný ortoped, operatér a lékař na svém místě. Jsem rok po operaci, koleno funguje tak jak má:-)
Po osobních zkušenostech velmi doporučuji. Katka

Dobrý den,rád bych touto cestou poděkoval MUDr Doležalovi,za perfektně odvedenou práci při operaci ACL levého kolena, které mi operoval v listopadu roku 2011.Pan doktor mi byl doporučen a již při „návštěvě“ po úrazu jsem se utvrdil, že má volba operatéra bude správná.S povděkem jsem uvítal klidný, profesionální a lidský přístup,obeznámil mě s problémem a následným zákrokem.Samotná operace proběhla bez sebemenších komplikací a sportovat jsem mohl do 6 měsíců a o kolenu jsem vůbec nevěděl.Jaký rozdíl od předešlé „plastiky“ pravého kolena, kterou jsem podstoupil v roce 2009 ve fakultní nemocnici… , kde přístupem jsem byl naprosto šokován.Pana doktora Doležala jsem doporučil i mému spoluhráči, který si přivodil stejný úraz s vědomím, že bude stejně tak spokojený jako já – což se následně potvrdilo… Stanislav Vomáčka Česká Třebová

Bohuzel pul roku od operace se mi stal uraz znovu a musel jsem jit na reoperaci ke specialistum.Ti mi sdelili,ze operace nebyla moc povedena a rehabilitace nebyla dostacujici.

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Dolažalovi, u kterého jsem byl na operaci - plastika kolena. Pan doktor odvedl skvělou práci, díky níž můžu opět sportovat, což do té doby nebylo možné. Chtěl bych také vyzdvihnou jeho lidský přítup ke mně jako k pacinetovi a jeho příjemné vystupování během celé moji léčby. Pana doktora můžu jen doporučit a přát si, aby takových lékařů bylo více.

V cervnu minuleho roku jsem byl panem doktorem operovan po nalezu poskozenych prednich zkrizenych vazu kolene. Me zkusenosti jsou pouze kladne a pozitivni. Pres to, ze jsem doposud zadnou operaci nepodstoupil, tato probehla z meho pohledu bez sebemensich komplikaci a mohu jen doporucit. Ostatne i ja jsem k tomuto panu doktorovi doporucen.Pri osobnich setkanich behem vysetreni a kontrol na me pusobil profesionalne s dobrou odbornosti. Jen tak dal pane Doktore a preji mnoho uzspechu a zdaru.

Dne 22. května jsem na MUDr. Doležala podal velice negativní hodnocení. Došlo totiž k záměně jména, za což se mu velice omlouvám. Při dnešním osobním setkání jsme si vše vysvětlili. Pan doktor na mne zapůsobil velice dobrým dojmem. Proto, i když jsem nebyl jeho pacientem, podávám toto hodnocení. Pokud bych byl ošetřován na ortopedii, věřím, že by se mi z jeho strany dostalo dobrého ošetření tak, jak se mi ho na ortopedii v Litomyšli vždy dostalo.
Prosím moderátora, aby hodnocení ze dne 22. května odstranil a ponechal toto, pan doktor si to zaslouží. Děkuji.

Musím souhlasit s posledním hodnocením,že Pan Doktor Doležal je DOKTOR s Velkým D!!!!Já nikdy moc nevěřil žádnému Lékaři,ale přístup a kvalita jeho práce mě natolik přesvědčila,že ten strach byl pryč!!!Před operací byla provedena 12x luxace ramene,rameno bylo nepoužitelné ,ale po profesionální operaci a přístupem Panem Doktorem Doležalem je rameno v pořádku!!!!Při každé kontrole poradil a měl velký zájem,aby rameno bylo zdravé!!!!Zvedl tel a po pár jeho slovech,byla zajištěna rehabilitace,neznám žádného jiného Doktora který by pro pacienta udělal víc jak Maximum.Pan Doktor je JEDNIČKA ve svém oboru.Moc Děkiji Pane Doktore máte Zláté ruce!!!!Všem Doporučuji.Pacient Miroslav Křivánek

31 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, jsem 3 měsíce po ASK kolene, kde mi byl vykonán zákrok shrinkage parc.ruptury LCA. Hybnost a propnutí je OK, ale stále mi bolí vnější strana kolene a chůze z kopce a ze schodů. Je tento stav normální? Děkuji

Dobrý den, buď je i po zákroku koleno nestabilní, tedy funkce LCA nedostatečná, což se může projevit i bolestí nebo je příčina jiná - poškození menisku, úbytek chrupavky, varozní osa kolena či mimokloubní příčina...

MUDr. Jiří Doležal

Dobrý den.Posílala jsem před více než týdnem dotaz do vaší poradny,a zatím jsem se nedočkala odpovědi.Tak posílám znovu,možná se ztratil.Asi rok jsem měla problém s bolestí achilovky,léčeno obstřiky,v září klidem,Aulinem a RHB-magnet a ultrazvuk.Pak konečně zlepšení.Před vánoci jsem si při pádu zlomila ruku a pár dní potom mě noha začala zase bolet.Ale jinak.Spíš v zadní části lýtka,nad achil. a v oblasti celého kotníku.Na chirurgii mě MUDr.nechala stoupnou na špičku,což nešlo,ale řekla,že achilovka je celá,mám to ledovat a šetřit.Po novém roce jsem s tím jela ke svému ortopedovi,závěr v podstatě stejný,mazat,chladit,Priessnitz.Nepomohlo.Za týden mě poslal na cévní,jestli tam není zánět žil.Nález:palp.citl.tricepsu pr.lýtka,obvody v h pol bérce bilat idem,mírný otok na dorsomed.str.dolní pol bérce,citlivost.Ach.šlacha celistvá,palp mírně citlivá,pulsy do periferie hmatné.Dupl.sono hl žil norm.nález,sono tricepsu PDK bez ložisk.patologie.Z:v.s.lehčí svalová distenze.Doporučení stejné.Obv.lékařka nechala pro jistotu udělat RTG:Stav po distorzi pravého TC skl.Kl.štěrbina přiměřená,kontury skeletu zřetelně nejsou porušeny.Struktura patní kosti přiměřená,drobná plant.ostruha.Oploštění příčné klenby.Artrotické změny I.MTP kl. a ITP kloubů.V této chvíli nedokážu přesně určit,kde to nejvíc bolí.Asi v místech nad achil.,ta je mírně nateklá a trochu bolí.Taky bolí kotník a z vnější strany místo pod kotníkem,a 2.a 3.prst.Lýtko někdy až nahoru,ale už nebolí při dřepnutí jako dřív.Na špičky pořád nestoupnu přes bolest.Problém i ustát na jedné noze.Nevím,co bolí primárně a co jako důsledek měsíčního kulhání.Měla bych jít tak za 14 dní do práce a to fakt nedám-jsem doručovatelka.Co bych ještě mohla udělat pro úlevu od bolesti?Léky nezabírají,vybrala jsem celý Aulin bez výsledku,mažu Olfen gelem taky bez výrazného efektu.Omlouvám se za obsáhlost,ale už si nevím rady a vypadá to,že ani lékaři.Je mi 50 let. Děkuju za Váš čas

Dobrý den. Odpověď není jednoduchá a poradit na dálku nelze. Rád se na vás podívám osobně, když se přinesete výsledky dosavadních vyšetření. Dr. Doležal