Ortopedická ambulance
Purkyňova 36, Vyškov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Nikdy v životě jsem nezažila takhle arogantního doktora. Jeho arogance, nepříjemnost, neochota nezná mezí. Odmítl mě vyšetřit jen proto, že jsem měla doporučení k jinému doktorovi, ale on tam bohužel nebyl (dovolená) a mě moje koleno vážně bolelo, nemohla jsem skoro chodit. Vyseděla jsem si přes hodinu v čekárně jen proto, aby se mi vysmál do obličeji a řekl, že mě neprohlídne. Nezlobte se na mě, ale kam to zdravotnictví spěje? Ani mi neporadil, nepomohl, nic. Poslal mě pryč s tím, ať si počkám asi až mi ta noha upadne . Ale nevím, na co bych měla čekat, když nemůžu chodit. Navážel se i do mé praktické lékařky, že si asi myslí, že jiný doktor by mě vyšetří líp. A má pravdu! Vyšetří mě líp, protože k tomuto doktorovi už v životě nevkročím a radši pojedu do Brna k lepším a hlavně příjemnějším panům doktorům.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Nepředstavitelná arogance. V rychlosti vystřelil diagnozu. Když jsem následně volala a prosila o magnetickou rezonanci, odmítl mi ji napsat s dotazem, jestli si myslím, že po ní mi bude líp. Ještě mě obvinil, že na něj útočím. Arogance, nezájem, bagatelizace vašeho problému. Z takového člověka je mi smutno.

Opravdu vynikající odborník, má lidský přístup k pacientovi, operoval mě kýčelní kloub, jsem velmi spokojen. Doporučuji každému tohoto lékaře, strach zanechte doma

Vynikající odborník. Lidský přístup k pacientovi ať staršímu nebo mladšímu. Jsem velmi spokojen s jeho práci i péči. Endoprotéza kolene po 6 týdnech funguje bez problémů. Děkuji moc a přeji mnoho dalších úspěšných ortopedických operací.
Vladimír

je dobrej

Jeho arogantní chování mohu jen potvrdit. Opovrhuje pacientem a klidně mu to i řekne. O lidském přístupu nemůže být ani řeč. Problém neřešil, takže selhal i jako lékař.

Prošla jsem několika ambulancemi v okruhu svého bydliště a znovu jsem se vrátila k Dr. Deduchovi,ačkoliv jsem úplně z jiného kraje.Jsem mu vděčná a děkuji za ochotu, skvělý přístup a odbornost k mým ortopedickým problémům.

Výborný odborník.Jsem s endoprotézou kolenního kloubu velmi spokojen.

Arogantní přístup, chování hrůza, pokud jste někdo, tak to potom je jiná.

Nejlepší ortoped, kterého znám. Opravdu lékař na svém místě. V jeho péči jsem maximálně spokojená. Děkuji