MUDr. Jiří Cuřín

Zubař Více

Chlum u Třeboně 1 adresa

Samostatná ordinace PL stomatologa
Třeboňská 215, Chlum u Třeboně

Pan doktor je dobrý zubař,jsem plně spokojen.Zato zdravotní pojišťovny a vůbec celé zdravotnictví nestojí za nic. Nastane čas,kdy lidé přestanou vyhledávat zubního lékaře,protože na to nebudou mít peníze.Jen tak dál.Pak se může stát,že až ho budeme potřebovat,tak tu nebude.

Pan Cuřín je velmi dobrý zubař s opravdu lidským přístupem. Mamince zachránil "kaz", se kterým si před ním nevědělo rady x jiných zubařů. Chodíme k němu celá rodina a doporučujeme jeho návštěvu. V okolí nikoho lepšího nenajdete a dokonce bych k němu doporučil dojíždět i z daleka. Hodně zdraví a pevné zuby! ;-)

BYL JSEM VELMI SPOKOJENY S AKUTNIM OSETRENIM, NA DOVOLENE A TAK DEKUJI PANU DOKTOROVI JESTE JEDNOU ZA ZACHRANU ZUBU.

Pan doktor mi o prázdninách spravil akutní kaz, když jsem byl na dovolené v Chlumu na kole...a doporučil mi, jak nejlépe vybělit svůj chrup. Po 2 mesících aplikace přípravku, který mi objednal, jsem spokojený a všem jej doporučuji.
Jan Tarics z Prahy

dobřr zpravuje zuby, velmy spokojená, nadšená a je moc hodný.Pana zubaře mám moc ráda

Nejlepší ze všech, velmi zručný, citlivý a vždy mi a dětem vše vysvětlí. Doporučuji všem a je s ním sranda. A má nejhezčí čekárnu v okolí...

Nejlepší stomatolog, kterého jsem kdy poznal. Dělá bezbolestně,precizně a kvalitně.

výborné ošetření

Velmi šikovný jako lékař, nikdy nechvátal
a poskytl mě nadstandartní péči,
jsem maximálně spokojený.