Jiří Čížek, psychiatr Holice

MUDr. Jiří Čížek

Psychiatr

náměstí T. G. Masaryka 29, Holice
Sam.ord.lék.spec. - psychiatrie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

2.5

Umístění: Sam.ord.lék.spec. - psychiatrie psychicke problemy

Chodila jsem k hodně psychiatrum, ale pan doktor Čížek má nejlepší přístup k lidem. je vstřícný a specialista v oboru. To co si někteří pacienti k němu dovolí, by jim nikde neprošlo, chodit bez objednání a dělat v čekárně bordel. Nechápu , že se někomu nelíbí ordinace, když tak luxusní nikdo nemá ani byt. Možná by paní chtěla ještě saunu.

Vynikající doktor, individuální přístup, trpělivý, ale hlavně s bohatými zkušenostmi.

nAVŠTÍVILA JSEM DR.ČÍŠKA POPRVÉ A MAM Z NĚHO DOBRÝ POCIT LITUJI JEN ŽE JSEM SE NEODVÁŽILA DALEKO DŘÍVE MOŽNÁ-SNAD BY MÉ STAVY NEDOŠLI AŽ K MEDIKACI ČTYŘ LÉKŮ ALE PLNĚ MU DŮVĚŘUJI A DOUFÁM ŽE MĚ UZDRAVÍ JE SYMPATICKÝ SE SKVĚLYM PŘÍSTUPEM SLYŠELA JSEM NA NĚHO SAMOU CHVÁLU JEN KDYBY MĚL VÍCE ČASU !JEDEN DEN PRO HOLICE JSOU ASI MÁLO . JDU NA KONTROLU VE STŘEDU A TĚŠÍM SE PROTOŽE SE CÍTÍM UŽ LÉPE -LÉKY ZABÍRAJÍ.

Jsem velice spokojena s jeho přístupem k pacientovi a ochotou vyslechnout co člověka trápí a hledat vhodný lék, pokud možno nenávykový. Pokud je nutný návykový píše jen nejnutnější dávku. Velmi mu děkuji. Lékař tak vstřícný v tomto kraji je opravdu výjimka.