Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o. Jiný

U pana doktora Cafourka jsem byl prvně na pohotovosti a pak ještě na dalším ošetření.
Vždy byl velmi příjemný, ochotný a profesionální.
Sestřička u pana doktora je rovněž výborná, s panem doktorem tvoří perfektní tým.
Jen škoda, že další pacienty neregistrují, ale tak je to v Třebíči bohužel všude.

leden 2016
Lenka
lékař je velmi dobrý, dovede dobře poradit, je ohleduplný, jeho zákroky mě nebolí, sestřička je velmi milá, jsem maximálně spokojená.
Komu pan doktro nevyhovuje, může přejít jinam a uvidí, Určitě se bude rád vracet

K panu doktorovi chodíme 10 let celá rodina, ošetření zvládnou i děti, devítiletá dcera při plombování ani neplakala (a to je vcelku hysterka). Musejí se ovšem naučit spolupracovat, protože - slovy pana doktora- v zavřené puse nic dělat nemůže. A milé zacházení by nebylo nic platné, když vám po odchodu z ordinace vypadne plomba do půl hodiny:((

K panu doktoru Cafourkovi chodím přes 10 let a je to první zubař s jehož prací jsem nadmíru spokojen i s přístupem k pacientům a to jak ve smyslu jednoznačné a otevřené komunikace ohledně ošetření, tak i po lidské stránce. Pana doktora si velice vážím i z důvodu velkého rozhledu v dalších oblastech. Velice příjemná mi je i jeho komunikace v ordinaci např. se sestrou, kdy se často velmi dobře bavím v průběhu ošetření.

Uznávám, že pro lidi s malou pusou můžou být tlusté prsty pana doktora nepříjemné, ale vydržet pár takových minut je nic vzhledem k tomu, že jsem s jeho prací nikdy nebyla nespokojená. Že nepoužívá gumové rukavice mi naprosto nevadí a chápu, že v nich nemá takový cit. Ruce si před vyšetřením myje i desinfikuje, takže nic nehrozí. Jestli je pan doktor arogantní nebo má špatný přístup k pacientovi mě nikdy netrápilo, protože s otevřenou pusou si s ním moc povídat nedokážu. Dělá svou práci dobře a za to mu patří můj velký dík. Všechny kazy mi odstranil dřív, než mě zuby začaly bolet, takže nemám výhrady. Mohu vřele doporučit, pokud nejste přecitlivělí jedinci a uráželo by váš, že se na vás zubař třeba trochu zamračí.

Lékař je to odborník, z mého osobního hlediska je ohleduplný, a jeho zákroky mě nikdy nebolely, sestřička je velmi příjemná a milá, vystřídala jsem mnoho lékařů, ale teď bych neměnila, jsem maximálně spokojená

Já jsem velmi spokojen když se člověk vyptá tak umí výborně poradit!!

OK je jednička

Jako odborník výborný

Popis není třeba, hodnocení mluví samo za sebe.