Praktický lékař gynekolog
Hasičská 171, Jablunkov

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

K panu doktorovi jsem začala chodit teprve před nedávnem, ale první dojem z vystupování a vyšetření byl naprosto skvělý. V ordinaci panuje velmi dobrá atmosféra, která celé vyšetření zpříjemní. Samotné vyšetření je velmi profesionální, pan doktor vše ochotně a s úsměvem vysvětlí. Sestřička mi jako nové pacientce se vším poradila, jelikož jsem nebyla zvyklá na systém vstupovat do ordinace přes kabinku.
Celkově na mě působí jako super tým a po zkušenostech s jinými lékaři... mohu vřele doporučit!

Musím jenom chválit!Poradí,vysvětlí,a má příjemné vystupování!!!

Pan doktor je velmi příjemný, vše vysvětlí. Doporučuji!

Velmi dobrý a hlavně ochotný lékař,kdykoli k němu přijdu,rád poradí,vždy s usměvem.Mohu jen doporučit.

Spokojenost po všech stránkách,dojížděla jsem k němu i z Třince,jelikož mi byl doporučen mojí maminkou,která pracovala na porodním sále.

maximalni spokojenost :)

K panu doktorovi chodím velmi dlouho, vždy jednal velmi vstřícně, s úctou, odborně prováděl vyšetření, byl u mých porodů i operací. Mohu jen doporučit.

Mohu jen doporučit,vždycky mi vyšel vstříc a radši vše 2 x zkontroloval,gynekologa bych absolutně neměnila a chodím tam moc ráda

Velice se divím, že někdo píše- diagnóza ode dveří. S tím nemohu souhlasit. Pan doktor je milý, příjemný, dokonce i sestřička se usmívá- teď častěji. Je pravda, že se mi kdysi nezdála sympatická, teď ovšem ano. Ono taky- všichni jme přece lidé a ne vžy musíme mít náladu smát se od ucha k uchu a popravdě- kdo někdy pracoval s lidmi, jistě ví, jak "příjemní" umíme být my pacienti, zákazníci atp. Co se týče pana doktora, tak ten je profesionál. Snaží se vyjít vstříct všem, splnit všechny reálné požadavky. Čekárna je příjemná, ordinece moderně zařízená. V čekárně člověk neprosedí mládí :-) Zkrátka to funguje tak, jak má. A pro porovnání lékařů prosím nepoužívejte ordinaci v růžové zahradě, on je to totiž televizní seriál, který ukazuje ideál, který NIKDE nefunguje. Pro srovnání si zajděte na vyšetření k některému jinému gynekologovi, např. k paní doktorce Czespivové, to je terpv panečku realita.

Příjemný a profesionální přístup, a kdyby se ještě jeho sestřička více usmívala, tak by to bylo prima.