třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Pán doktor je velmi milý a má zmysel pre humor, pomohol mi smojim problemom so spankom voľbou vhodných liekov a tiež mi pomohol s alkoholizmom. Nezačala by som znovu piť už aj kvoli nemu, aby som nevidela sklamanie v jeho očiach. Nevadí mi čakať hodinu až dve v čakárni. Treba si uvedomiť, že on nemá žiadnu sestričku, ktorá by zaňho urobila kus roboty.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Vstřícný dobře vždy poradi pomohl mi hodně s mojí úzkosti můžu se na něho spolehnout důvěra empatie

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Za mne je pan doktor super. Lidé si stěžují, na krátkou dobu návštěvy, ale jiní zase, že čekají dlouho v čekárně. Kdyby se pan doktor věnoval každému pacientovi hodinu, kolik jich asi stihne? A to mu zvoní každou chvíli telefon a lidé klepou na dveře. V podmínkách, které má - velký nedostatek psychiatrů- dělá , co může. Já ho můžu jen doporučit.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Psychické potíže

Již z komunikace s panem doktorem Boháčem pramení klid a rozumný přístup k životu. Návštěva v jeho ordinaci mne vždy povzbudí. Děkuji.

Pan doktor mi pomohl od úzkosti, kterou jsem měl v roce 2003, po půl roční terapii jsem se mohl opět zapojit do normálního života. V současné době nemám žádné problémy a 1x ročně se u něj na 10 min zastavím. Pan doktor vždy byl a je usměvavý a umí výborně naslouchat. Léky, co mi tenkrát předepsal okamžitě zabraly, takže nemusel zkoušet jiné varianty. Je vidět, že je excelentním odborníkem a umí pacienta správně diagnostikovat.

Pan doktor je velmi empatický, sympatický a vstřícný. Díky lékům, které mně předepsal, mě zbavil velké úzkosti a depresí. Určitě doporučuji.

je to zajímavá osobnost. Ale nechápu jedno, v čem konkrétně psychiatr člověku pomůže? Tím, že předepíše léky? Copak ty léky za vás něco vyřeší, zatíží to leda játra a zničí to vaše těla.

K panu doktorovi chodím s přestávkami už 15 let. I když musím dojíždět, nikdy bych neměnila. Je velmi vstřícný, usměvavý, je to odborník na velmi vysoké úrovni. Jeho léčba mi vždy zabrala. Vřele doporučuji!

Nemáte někdo na pana doktora mobilní telefon? Mám sestru co k němu chodí a je to akutní. Děkuji za rychlou reakci, je to opravdu vážné

Jo,jo!pan Bohac super,sympatak!jsem rada,ze kdyby bylo zle,vim,ze mu muzu zavolat a pomuze!I kdyz jsem prespolni,stoji za to za nim pricestovat!nemenila bych!dekuji erzica

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li je čas objednat se k nějakému lékaři, když už cca pět let trpím depresemi. Často jsem myslela/myslím na sebevraždu z určitých důvodů, ale pokaždé, když jsem se doma žádala o pomoc, bylo mi sděleno, že v mém věku trpí na deprese každý a tak jsem se snažila vydržet. Situace se zkomplikovala, když mi umřel blízký přítel (spáchal sebevraždu) před třemi měsíci. Teď opravdu nevidím v ničem smysl a ráda bych se vyléčila, jelikož vím, že nikdo kolem mě mi pomoci nemůže a já už mám chuť to vzdát.
    Předem moc děkuji za odpověď,
    nashledanou.

Dobrý den. 5 let s depresemi je hodně dlouhá doba.Je nejvyšší čas jednat. Pomoci může dobrý praktický lékař, psycholog či psychiatr. Záleží na síle a typu deprese. Nejhorší je o problémech nemluvit a nepodnikat nic. dr.Boháč

MUDr. Jiří Boháč

• Dobrý den v dětství jsem byla několikrát na psychiatrii (poruchy chování pokus sebevraždy) v mládí jsem brala pervitin a nyní mám stavy úzkosti velké bolesti bez příčiny myšlenky všechno ukončit stydím se o tom mluvit s obvodním lékařem co mám dělat na koho se obrátit???Dnes je mi 42 let Děkuji prosím poradtě

Dobrý den. Před praktickým lékařem je lepší se nestydět a mělo by se mu důvěřovat. Pokud to z nějakého důvodu nelze, je možno se objednat u psychologa či psychiatra, asi nejlépe na důvěryhodné doporučení. Nejhorší varianta je o o problému mlčet. dr.Boháč

MUDr. Jiří Boháč