třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Úzkosti

Můj lehký případ je v pohodě, já šel jenom pro léky a příjde mi že spíš bere lidi jako továrna. Poslechne si trochu, něco předepíše a jde další člověk. Třeba může být dobrý, na komplikované případy ale pokud nechcete problém tlumit lékema a chcete si trochu i popovídat o problému. Jdete jinam, ale příjemný člověk aspon. Není tak špatný, ale určitě jsou lepší psychiatři. Co nemají cíl, dával jenom léky a mít jednoho člověka u sebe max 20 minut. To mi nepříjde jako řešení.

G

Pan doktor je velmi příjemný a určitě i odborník, ale mě chyběla k léčbě účinnější terapie. Přes rok jsem si pouze chodila pro recepty na léky, během 15 min. jsem byla vyřešená. Až v Praze jsem se po půl roce aktivní terapie (1x za 14 dní hodinové sezení hrazené pojišťovnou!) zbavila panických ataků, úzkostí a dokonce antidepresiv.

Pan doktor je vždy příjemný, vstřícný a v dobré náladě. I když při první návštěvě mě docela překvapilo, že když jsem nastínila, jaké mám problémy, neptal se na podrobnosti, nepátral více do hloubky. Za skoro půl roku mi pomohl od úzkosti, ale od nespavosti zatím ne.

Dobrý den, navštívila jsem MUDr.Boháče se svým dospívajícím synem a jsem velmi zklamána jak přístupem, tak s průběhem konzultace a následně žádným zájmem hlouběji do problému nahlédnout a případně řešit dalším sezením. Je fajn, že jiní jsou spokojení.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li je čas objednat se k nějakému lékaři, když už cca pět let trpím depresemi. Často jsem myslela/myslím na sebevraždu z určitých důvodů, ale pokaždé, když jsem se doma žádala o pomoc, bylo mi sděleno, že v mém věku trpí na deprese každý a tak jsem se snažila vydržet. Situace se zkomplikovala, když mi umřel blízký přítel (spáchal sebevraždu) před třemi měsíci. Teď opravdu nevidím v ničem smysl a ráda bych se vyléčila, jelikož vím, že nikdo kolem mě mi pomoci nemůže a já už mám chuť to vzdát.
    Předem moc děkuji za odpověď,
    nashledanou.

Dobrý den. 5 let s depresemi je hodně dlouhá doba.Je nejvyšší čas jednat. Pomoci může dobrý praktický lékař, psycholog či psychiatr. Záleží na síle a typu deprese. Nejhorší je o problémech nemluvit a nepodnikat nic. dr.Boháč

MUDr. Jiří Boháč

• Dobrý den v dětství jsem byla několikrát na psychiatrii (poruchy chování pokus sebevraždy) v mládí jsem brala pervitin a nyní mám stavy úzkosti velké bolesti bez příčiny myšlenky všechno ukončit stydím se o tom mluvit s obvodním lékařem co mám dělat na koho se obrátit???Dnes je mi 42 let Děkuji prosím poradtě

Dobrý den. Před praktickým lékařem je lepší se nestydět a mělo by se mu důvěřovat. Pokud to z nějakého důvodu nelze, je možno se objednat u psychologa či psychiatra, asi nejlépe na důvěryhodné doporučení. Nejhorší varianta je o o problému mlčet. dr.Boháč

MUDr. Jiří Boháč