třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Byla jsem v péči pana doktora zhruba 3 roky.. Léčba probíhala jednou za 3 měsíce (což je oproti jiným málo).. Sezení trvalo zhruba 3-4 minuty a to s tím, je mi strašně, napíšeme léky, nashle za 3 měsíce.. U jiných jsem tohle nezažila a jsem ráda, že jsem v péči jiného psychiatra, který je vstřícnější.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. recepty a pomoc pri reseni problemu

jako lekar je pro me zklamanim,priorita pro dr Bohace je co nej
vic pacientu.nezajem o pacienty.recepty a rychle dalsi.nezajem ze strany dr.Bohace,cekal bych aspon navrh schuzky a probrani problemu ktery mam s nemocnymi rodici.pana doktora ani nijak nevyvedlo z klidu zprava o nozi v ruce ....nic krom receptu od nej necekam.

Pan doktor, ač je mnohými chválen, za sebe mohu říct, že po roce a půl docházení co dva měsíce, se můj stav velmi zhoršil. Zájem o pacienta nulový. Na rozebírání podrobností není čas. Když se mě přece jen podaří nastínit situaci, pan doktor aniž by mě nechal domluvit, prohlásí, že "život je takový" To vím. Ale život by byl lepší, kdyby třeba lékaři měli o pacienty větší zájem a nebrali je jako čísla ve výkazu. Jednou mě tam doprovodil syn. A po skončení prohlásil" tak sem bys chodit neměla. A syn je taky lékař, kardiolog.

Navštívila jsem tohoto lékaře s těžkou depresí a zklamáním jak v osobním tak v pracovním životě. Při první příležitosti, kdy potkal mého přítele mu řekl, že jsem přecitlivělá a že se s tím (on) bude muset naučit žít. Přítel se na mě od té doby pohlíží jako by to byla nemoc a cítím ještě výraznější odstup. Nevím, zda tento přístup má pacientovi/klientovi pomoct, nemluvě o lékařském tajemství.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li je čas objednat se k nějakému lékaři, když už cca pět let trpím depresemi. Často jsem myslela/myslím na sebevraždu z určitých důvodů, ale pokaždé, když jsem se doma žádala o pomoc, bylo mi sděleno, že v mém věku trpí na deprese každý a tak jsem se snažila vydržet. Situace se zkomplikovala, když mi umřel blízký přítel (spáchal sebevraždu) před třemi měsíci. Teď opravdu nevidím v ničem smysl a ráda bych se vyléčila, jelikož vím, že nikdo kolem mě mi pomoci nemůže a já už mám chuť to vzdát.
    Předem moc děkuji za odpověď,
    nashledanou.

Dobrý den. 5 let s depresemi je hodně dlouhá doba.Je nejvyšší čas jednat. Pomoci může dobrý praktický lékař, psycholog či psychiatr. Záleží na síle a typu deprese. Nejhorší je o problémech nemluvit a nepodnikat nic. dr.Boháč

MUDr. Jiří Boháč

• Dobrý den v dětství jsem byla několikrát na psychiatrii (poruchy chování pokus sebevraždy) v mládí jsem brala pervitin a nyní mám stavy úzkosti velké bolesti bez příčiny myšlenky všechno ukončit stydím se o tom mluvit s obvodním lékařem co mám dělat na koho se obrátit???Dnes je mi 42 let Děkuji prosím poradtě

Dobrý den. Před praktickým lékařem je lepší se nestydět a mělo by se mu důvěřovat. Pokud to z nějakého důvodu nelze, je možno se objednat u psychologa či psychiatra, asi nejlépe na důvěryhodné doporučení. Nejhorší varianta je o o problému mlčet. dr.Boháč

MUDr. Jiří Boháč