MUDr.

Jiří Bláhovec verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• A

Příjemný, milý, snaží se vždy najít co nejvíce optimální řešení.
    Rozhodně do vás léky "necpe" a nechává vám volnou ruku.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Komorousová
    Jana Komorousová
    Smrková 23A, Plzeň

Markéta Regentová
    Markéta Regentová
    Poštovní 1, Plzeň
    Paní doktorka je velmi hodná, naslouchá, pomůže a poradí. Je empatická a čekací doba je do 5 minut. Jsem rada… Více

Jaroslava  Makrlíková
    Jaroslava Makrlíková
    Švihovská 14, Plzeň
    Vynikající lékařka, moc pomohla mně i mému synovi(Asperger). Děkuji za vše, doporučuji všem, co hledají pomoc.… Více

Šárka Bínová
    Šárka Bínová
    Dětský psycholog, Psychiatr
    Poliklinika Slaný, Smetanovo nám. 3, Slaný
    S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. Skvělý přístup, ochota. Je vždy usměvavá a milá. Vše vždy podrobně vysvětlí. Více

Robert Kačeňák
    Robert Kačeňák
    Psychoterapeut, Psychiatr
    Řeznická 20, Praha
    Dobry den, pana doktora Kacenaka mohu doporucit pro vsechny, kt. potrebuji pomoct a nejsou si vubec jisti jestli… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• A

Příjemný, milý, snaží se vždy najít co nejvíce optimální řešení.
      Rozhodně do vás léky "necpe" a nechává vám volnou ruku.

• S

Před rokem jsem přišla do ordinace MUDr. Bláhovce se svým nezvladatelným synem. Měla jsem s sebou i tehdy dvouletou holčičku, která mi seděla na klíně. Syna se zeptal pouze na 2 otázky: kam chodí do školy a do jaké třídy. Shledal ho jako naprosto bezproblémového, ale mé naprosto mentálně i fyzicky zdravé dceři diagnostikoval downův syndrom... Na kontrolu jsem z pochopitelných důvodů už nepřišla... Ani mě tak nevadila zakouřená ordinace, která vypadá spíš jako pánský klub někde v Anglii, ale naprosto nevhodný přístup pana doktora.

Jiří Bláhovec2015-03-25

Samozřejmě si na tu návštěvu vzpomínám.Chtěl jsem zde kopírovat zápis z té návštěvy,ale to se nehodí.Zapsal jsem si,že to bylo z mé strany faux pas,a že mně to mrzí.Taky jsem si zapsal,že jsem se za to omluvil.Ale asi málo,konečně za takovou věc,která je silná,je každá omluva slabá.
      Takže jenom,že jsem si byl vědom.
      V poslední době jsem přestal v ordinaci kouřit.Takže asi tolik.Bláhovec

• M

Pan doktor Bláhovec v ordinaci sice kouří, což mi vadí. Ale jako lékař je vynikající. Mám problémy se studiem, pan doktor mi doporučil k poradci pro studium, který mi velice pomáhá. Takže jsem spokojená a pana doktora Bláhovce mohu jen doporučit.

• Z

Cože?? Nechci říkat, že je to špatný doktor, ale kouří v ordinaci, a mě jen napsal vždycky recept, že léky nefungují, nebo aby se na něco zeptal...nic. Spíš měl blbou náladu, že člověk otravuje a věčně na něco zapomínal.

• M

KDYZ JSEM PRISLA K PANU DOKTOROVI PRVNE TO JE PRIBLIZNE PRED ROKEM BYLA JSEM ZOUFALA.V ROZV.RIZENI PUBERTALNI DITE EPILEP.DITE JEDNOU VETOU JSEM VYSLOVILA CO MNE TRAPI.PAN DOKTOR IHNED ZVEDL TELEFON OBVOLAL MI DALSI LEKARE PRO DCERU OBJEDNAL A RAZEM TRICTVRTE MICH PROBLEMU BYLO VYRESENO.PROBLEM KTERY JSEM RESILA DVA ROKY Z JINYMI LEKARI.PROBLEM IHNED VYRESEN.NYNI RESIM PROBLEM Z NASI NOVOU HOLCICKOU.V BYVALE RODINE MNELA MNOHO STRESU A TRAPENI PROSTE NEDETSTVI.JEDINY PAN DOKTOR SE K TONU POSTAVIL TAK JAK JSEM OCEKAVALA A POCITOVALA, DULEZITE PRO TUTO MALOU HOLCICKU.PAN DOKTOR PRIJAL MEHO SYNA NYNI RESI OBJE DCERY I MNE. JSEM S NIM NADMIRU SPOKOJENA HODNE MNE A ME RODINE POMAHA. SESTRICKA JE VELICE MILA A PRIJEMNA KDY KOLIV PRIJDU PRIVITA MNE Z USMNEVEM A TO DODA OPRAVDU HODNE ENERGIE.JSEM MOC RADA ZE PANA DOKTORA I SESTRICKU MAME MOC NAM POMAHAJ A VZDY NAM VYJDO VSTRIC NIKDY DLOUHO NECEKAME Z OBJEDNANIM ANI V CEKARNE A ZPRAVICKY DOSTANEM VZDY IHNET NA POZADANI

• ja sem s timto doktorem byl spokojen pomohl mi a to je hlavni ;-)

• pan doktor blahovec ,lekar na sto procent.vzdy pomuze,poradi a ma skvely pristup k detem i k dospelym.chodim k nemu s dcerkou,ktera ma i jine zdr.potize a vzdy nam pan doktor vyjde vstric-moc mily clovek.dekuji.troj.s

• I

velmi dobrý lékař, chodím k němu již více než rok a moc mi za tu dobu pomohl.Oceňuji zejména velmi lidský a individuální přístup a skutečný zájem o pacienta. Moc panu Bláhovcovi za vše děkuji.

• má u mě +

• M

Skvělý odborník, vstřícný, empatický.
      Vytvoří klidné, vlídné prostředí pro malé i dospělé pacienty.
      Děkujeme mu za dlouhodobou, trpělivou a citlivou péči o našeho syna.
      Měli jsme možnost v plné šíři probrat problémy, které přináší jeho
      postižení i problémy, které přináší dlouhodobá péče.V mnohém nám pomohl.
      Vynikající odborník na svém místě. Doporučuji.