MUDr.Jiří Bláhovec-psychiatrie a dětská psychiatrie
Smrková 23, Plzeň

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: MUDr.Jiří Bláhovec-psychiatrie a dětská psychiatrie Jiný

NIKDY bych už do téhle ordinace nevkročila. Byla jsem tam před x lety na doporučení od mé prak. lékařky. Byla jsem tam 2x a pak jsem už nikdy nepřišla. Když pominu, že hulil jednu za druhou přímo v ordinaci, tak se na mě skoro ani nepodíval. Jen se zeptal, proč jsem tam. Jedna jediná otázka a hned psal léky. Já věděla jen to, že jsem tam byla kvůli tomu, že jsem měla kašel pravděpodobně psychického charakteru. Ale bylo mi v té době 17, takže jsem absolutně neměla tušení, co a jak se děje. Nic mi na to neřekl, jen dal recept a přijď příště. Příště jsem mu řekla jen to, že po těch práškách jsem ospalá, tak mi na to dal kapky, abych prý ospalá nebyla a to bylo vše. Za 10 minut jsem byla venku a já stále pokašlávala a nevěděla jsem, co se mnou je.
Takže fakt ne. Nikdy víc.

Příjemný, milý, snaží se vždy najít co nejvíce optimální řešení.
Rozhodně do vás léky "necpe" a nechává vám volnou ruku.

Před rokem jsem přišla do ordinace MUDr. Bláhovce se svým nezvladatelným synem. Měla jsem s sebou i tehdy dvouletou holčičku, která mi seděla na klíně. Syna se zeptal pouze na 2 otázky: kam chodí do školy a do jaké třídy. Shledal ho jako naprosto bezproblémového, ale mé naprosto mentálně i fyzicky zdravé dceři diagnostikoval downův syndrom... Na kontrolu jsem z pochopitelných důvodů už nepřišla... Ani mě tak nevadila zakouřená ordinace, která vypadá spíš jako pánský klub někde v Anglii, ale naprosto nevhodný přístup pana doktora.

MUDr. Jiří Bláhovec

Samozřejmě si na tu návštěvu vzpomínám.Chtěl jsem zde kopírovat zápis z té návštěvy,ale to se nehodí.Zapsal jsem si,že to bylo z mé strany faux pas,a že mně to mrzí.Taky jsem si zapsal,že jsem se za to omluvil.Ale asi málo,konečně za takovou věc,která je silná,je každá omluva slabá.
Takže jenom,že jsem si byl vědom.
V poslední době jsem přestal v ordinaci kouřit.Takže asi tolik.Bláhovec

Pan doktor Bláhovec v ordinaci sice kouří, což mi vadí. Ale jako lékař je vynikající. Mám problémy se studiem, pan doktor mi doporučil k poradci pro studium, který mi velice pomáhá. Takže jsem spokojená a pana doktora Bláhovce mohu jen doporučit.

Cože?? Nechci říkat, že je to špatný doktor, ale kouří v ordinaci, a mě jen napsal vždycky recept, že léky nefungují, nebo aby se na něco zeptal...nic. Spíš měl blbou náladu, že člověk otravuje a věčně na něco zapomínal.

KDYZ JSEM PRISLA K PANU DOKTOROVI PRVNE TO JE PRIBLIZNE PRED ROKEM BYLA JSEM ZOUFALA.V ROZV.RIZENI PUBERTALNI DITE EPILEP.DITE JEDNOU VETOU JSEM VYSLOVILA CO MNE TRAPI.PAN DOKTOR IHNED ZVEDL TELEFON OBVOLAL MI DALSI LEKARE PRO DCERU OBJEDNAL A RAZEM TRICTVRTE MICH PROBLEMU BYLO VYRESENO.PROBLEM KTERY JSEM RESILA DVA ROKY Z JINYMI LEKARI.PROBLEM IHNED VYRESEN.NYNI RESIM PROBLEM Z NASI NOVOU HOLCICKOU.V BYVALE RODINE MNELA MNOHO STRESU A TRAPENI PROSTE NEDETSTVI.JEDINY PAN DOKTOR SE K TONU POSTAVIL TAK JAK JSEM OCEKAVALA A POCITOVALA, DULEZITE PRO TUTO MALOU HOLCICKU.PAN DOKTOR PRIJAL MEHO SYNA NYNI RESI OBJE DCERY I MNE. JSEM S NIM NADMIRU SPOKOJENA HODNE MNE A ME RODINE POMAHA. SESTRICKA JE VELICE MILA A PRIJEMNA KDY KOLIV PRIJDU PRIVITA MNE Z USMNEVEM A TO DODA OPRAVDU HODNE ENERGIE.JSEM MOC RADA ZE PANA DOKTORA I SESTRICKU MAME MOC NAM POMAHAJ A VZDY NAM VYJDO VSTRIC NIKDY DLOUHO NECEKAME Z OBJEDNANIM ANI V CEKARNE A ZPRAVICKY DOSTANEM VZDY IHNET NA POZADANI

ja sem s timto doktorem byl spokojen pomohl mi a to je hlavni ;-)

pan doktor blahovec ,lekar na sto procent.vzdy pomuze,poradi a ma skvely pristup k detem i k dospelym.chodim k nemu s dcerkou,ktera ma i jine zdr.potize a vzdy nam pan doktor vyjde vstric-moc mily clovek.dekuji.troj.s

velmi dobrý lékař, chodím k němu již více než rok a moc mi za tu dobu pomohl.Oceňuji zejména velmi lidský a individuální přístup a skutečný zájem o pacienta. Moc panu Bláhovcovi za vše děkuji.

má u mě +