Husova 1747, Pardubice, Pardubice
Veterinární klinika sp. pro choroby oční

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární klinika sp. pro choroby oční Operace šedeho zákalu u pejska.

Moc děkujeme za dobře provedenou operaci šedého zákalu a opravdu vřely přístup od MVDr. Jiří Beránek a personálů. Operace proběhla v říjnu 2018. Díky operací a panu doktoru který všechno pěkně vysvětlil, pes vidí na jedno operované oko a omládl o několik let, protože před operaci už narážel do nábytku. Všem doporučujeme. Suchdol na Odrou. Jezerská Iveta

Umístění: Veterinární klinika sp. pro choroby oční postupné slepnuti toy pudlika

Dobrý den všem, kteří se rozhodují, kam se svým slepnoucím pejskem.
Všem pana doktora Beránka doporučuji, byla jsem tam se svou pudličkou 11.9.2018.

Pan doktor má velice lidský přístup a mne mile překvapil.
Po vyšetření měl sice pro nás špatnou zprávu, protože oční vada mé pudličky Arletky je bohužel neoperovatelná.

Pan doktor mi vše vzorně popsal, vysvětlil a s politováním řekl, že ho to moc mrzí, ale že nám pomoci nemůže. Zpráva je strašně bolestivá, ale umí vysvětlit jak s hendikepem pracovat a dál žít krásný život. Já jsem sice smutná, že mi Arletka postupně oslepne, ale jsem nesmírně ráda, že mi žije a ještě spolu zažijeme spoustu krásných okamžiků. Přístup všech je opravdu velice profesionální a lidský.
A proto v rozhodování kterého doktora si vybrat doporučuji pana MVDR Beránka. Přeji všem zdravé a šťastné miláčky. Teprtová Iveta

Umístění: Veterinární klinika sp. pro choroby oční šedý zákal u psa

K panu doktorovi jsem šla se svým šestiletým psem, kterému se udělal šedý zákal na pravém oku. Nejprve jsme byli na vyšetření v Praze a poté jeli na operaci do Pardubic. Pan doktor je naprosto skvělý. Všechno vysvětlí, je ochotný a příjemný. Ted jsme necelé dva měsíce po operaci šedého zákalu a oko je naprosto v pořádku. Všem můžu jen doporučit, jinam bych už na oční se svým pejskem nešla.

Dobrý den, každý může mít s MVDr.Beránkem Svou zkušenost. Já mám tu nelepší. Byla jsem u pana doktora s Kocourem který měl nekrózu oka po poranění při dovádění venku. Nejen že mě pan doktor přijal hned následující den ač měl plno ale i v brzké době naplánoval operaci. Vše potřebně vysvětlil před zákrokem i po zákroku. Když jsem mu volala vůči dotazu když sem si nevěděla rady vše vysvětlil, při planém poplachu že se mi očko nelibí mě hned druhý den přijal bez jakékoliv poznámky, očko prohlédl vysvětlil že je to v pořádku , Vždy se Kocourovi věnoval 100% vždy s úsměvem, vstřícný, milý a kocour se k němu ani nebál odborník na svém místě .Uzdravil kocourovy oko o které by časem přišel a za to mu jsem vděčná a patří mu velké děkuji jak jemu tak i jeho personálu
Dvořáková s Maxem

Chtěla bych moc poděkovat MVDr.Jiřímu Beránkovi Ph.D. a personálu veterinární kliniky v Pardubicích.Operoval naší 11-ti letou fenku pražského krysaříka luxaci čočky.
Po předběžném vyšetření nám pan doktor vysvětlil jak bude operace probíhat a co můžeme od tohoto zákroku očekávat.Nebýt jeho skvělé práce, přišla by naše psí babička o očko.
Při dodržení následné pooperační péče, která už spoléhá na důslednost majitele, se naší Kačce očko uzdravilo a nemuseli jsme jí ho nechat úplně vyjmout-což by jinak hrozilo. Během pooperační domácí péče jsem pana doktora telefonicky kontaktovala na jeho mobil, který je uveden u ordinačních hodin. Telefon mi okamžitě zvedl a poradil v další léčbě.
Ještě jednou dík za lidský i krásně zvířecí přístup, za výborně odvedenou práci. Mohu jen doporučit těm, kteří váhají. My jsme s výsledkem spokojeni.
Dana Daňková - Přerov.

Děkuji MVDr. Beránkovi za profesionální přístup při ošetření oka u fenky Aji, ať již při operaci v Pardubicích, či na kontrole v Plzni. Vždy milý, usměvavý a odborník na svém místě. Ještě jednou děkuji.

Moje zkušenost s panem doktorem Beránkem je naprosto odlišná od některých předchozích hodnocení.Pan doktor nám pomohl několikrát a vždy k všestranné spokojenosti. Poprvé to bylo v případě našeho britského kocourka, kdy jsme měli obavy, že díky nehodě příjde o oko, ale pan doktor ho operoval a kocourek je v naprostém pořádku, dále to bylo v případě našeho pejska shitzu, kteří jako rasa veli trpí na oční vady a neustále u něj docházelo k opakovaným zánětům, vznikaly mu v očku vřídky a po létech vleklých problémů hrozilo oslepnutí, pan doktor Beránek provedl transplantaci oční čočky a následně se o našeho Arnoldka staral a je to 2 roky od operace a pejsem je v naprostém pořádku. Naposledy jsme ordinaci pana doktora navštívili včera s pejskem rodičů, opět se jedná o shitzu a opět o opakované záněty očí, pan doktor i tento problém vyřešil ke spokojenosti nás i pejska. Na pana doktora Beránka nedáme dopustit. Jeho přístup je vždy profesionální, lidský a hlavně ZVÍŘECÍ. Vždy se chová velice mile, nikdy nedává najevo, že by spěchal, vždy vyslechne vystrašeného páníčka a dokáže mile uklidnit. Nikdy nic není stoprocentní a chápu rozhořčení pána z předchozího hodnocení, ale objektivně je klinika pana doktora Beránka nejlepším pracovištěm se zaměřením na oční vady zvířátek u nás. PLNĚ DOPORUČUJI

Souhlasim s nazorem ze pan doktor je naprosto profesionalni a velmi ochotny..chteli jsme se k nemu obednat do prahy ale mel plno na 3 tydny..kdyz jsme mu volali na jeho telefon rikal prijdte kdykoliv mezi 7-16 byli jsme tam hned rano a vzal nas jako prvni..poprve nas videl vcera a dnes ve 12h probehla operace u nej v ordinaci v Pardubicich..vse nam peclive vysvetli a jde videt velmi kladny vztach ke zviratum nase boxerka se vubec nebala..operace ocicka byla za 30min hotova a cena 3000kc nas velmi mile prekvapila protoze tady v praze nam jiny specialista rekl cca7tis..

Pan doktor Beránek je absolutně SKVĚLÝ. To, co mi jiný veterinář u pejska léčil a nevyléčil půl roku, to pan Beránek vyléčil za 14 dní. Je ochotný, milý a odborník na svém místě. Nejlepší veterinář u kterého jsem kdy byla!!!!!!! Pane Beránku, na dálku vám děkuje pejsek Žeryk, díky Vám má mnohem veselejší život.. :-)

Dobrý den,pan doktor je doktor s velkým D. Procestovala jsem se svým Sphynxím kočičínem kde co.....jeho stav se z nevysvetlitelných důvodů dva měsíce zhoršoval...můj vet už vyčerpal vše a ač se velmi snažil a všechny moje ostatní zvířeny řeší s profesonalitou sobě vlastní...kočočín ne a ne se zlepšit. Jeli jsme proto do Prahy a také nic. Byla jsem zoufalá a s manželem jsme propadali panice,že o naše "miminko"přijdeme. Poslední nedějě pro mě byl pan doktor Beránek... vzal nás okamzitě druhý den hned ráno....bloudila jsem po Pardubicích a dorazila o půl hodiny později....přesto byl velmi milý,vstřícný,mé dceři vše trpělivě vysvětloval ale HLAVNĚ,kocour se pod jeho rukama okamžitě uklidnil a nechal se vyšetřit. To jsem za 25 let co chovám zvířata zažila jen u jediného doktora,který nás již bohužel opustil. Svá zvířata znám....jsou pro mě nadevše a tohoto daru si vážím. Laskavější přístup jsem si nemohla přát. Jsme po 14ti denní léčbě a kocourek se jako zázrakem vrátil doslova mezi živé. Nemohu a nechci souhlasit s názorem,že je doktor povýšený atd......NENÍ TO PRAVDA. Nikdy mu nepřestanu být vděčná a se svými Sphynxími kočočíny uz jinam chodit nebudu. A to zdůrazňuji,že je to pro mě cca hodina a půl cesty (ted jiz nebloudím). Péče je zde kompletní....na rentgen ,krev atd.nemusíte jinam....vše se dělá v místě,takže okamžitě víte,na čem jste. Všude čisto a příjemno,sestřičky rovněž příjemné a ochotné. Radím každému,aby si udělal obrázek sám na vlastní kůži a neposlouchal řeči typu "jedna paní povídala". Také jsem je slyšela a vše je úplně jinak. ;-)

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,mam 11 rocnu fenku jorsirskeho teriera,ktorej akurat zistili sedy zakal a veterinar mi povedal ze s tym nic,nema to este pokrocile,berie cardalis na srdiecko,chcem sa ale opytat ci robite operacie laserom ako u ludi,alebo akou metodou pan doktor,dakujem za odpoved ,pekny den

Ano technika operace čočky je stejná u psů i u lidí a jedná se o tzv fakoemulsifikaci. To je odstranění jádra čočky ultrazvukem a následně je implantovaná nová čočka do stávajícího obalu čočky.

MVDr. Jiří Beránek

• Prosím, sdělte mi laskavě, zda skutečně SARD nedá léčit, zda slepota u pejska je již trvalá - jde o sklerozu jádra čočky. Moc děkuji

Luďka

Skleroza jádra čočky je nález běžný u starších pacientů a je fyziologický. Lze jej operovat v pokročilejších stádiích, pokud komplikuje zrakovou funkci. SARD je syndrom náhlé ztráty zraku a jedná se o zcela odlišnou problematiku. Tam je důležité zjistit etiologii a pomocí vyšetření funkčního stavu sítnice stanovit prognozu, která bývá u pacientů s SARD nepříznivá.

MVDr. Jiří Beránek