V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole, LDN

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Nešťastná náhoda v práci (kovosrot)

Operace levého hlezna žádné zdržování příjemná komunikace doporučuji všem,Kteří měly stejné problémy jako já, bolest sprestala. mnohokrát dekuji Karel Soukup (

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN operace hallux

Mimořádně schopný lékař, ochotný. Maximální spokojenost, bezvadná domluva. Operace proběhla bez nejmenších potíží. Vřele Vám ještě jednou děkuji i touto cestou.

Na doporuceni sem se dostal do Ricanske nemocnice. Kde me pan doktor Vajgl odkazal na specialistu dolnich koncetin pana doktora Beka. Prisel sem k nemu mile me privital a prokonzultoval situaci meho malicku na noze. A za 14 dni se konala operace. Zatim nevim jaky bude vysledek, ale myslim si ze se to Panu doktorovi povedlo.

K panu doktorovi jsem přišla na základě doporučení mého bratra. Oběma nám operoval utržené krizové vazy v koleni a oba jsme byli naprosto spokojeni. Po roce od operace jsem měla nohu zcela v původním stavu, což by mne před tím nikdy nenapadlo. Vřele doporučuji. Horackova Zuzana

Dobrý den, pane MUDr.Beku, touto cestou, tímto způsobem Vám chci poděkovat za veškerá vyšetření a provedení zákroku.
Pan doktor mi provedl operaci pravého haluxu, vbočení palce. Před tímto zákrokem jsem ze všech stran slyšela, jak je tato operace a následné hojení bolestivé. Upřímně, měla jsem strach. Dnes vím, že strach byl naprosto zbytečný.
Pane MUDr. Beku, díky Vašemu objasnění dané situace, jejich příčin a důsledků a následnému poučení o možnostech operace, rizicích, možných výsledcích výkonu i komplikacích operačního výsledku, jste mě ujistil, že se opravdu nemusím ničeho obávat. Už při první návštěvě ve Vaší ordinaci ze mě veškerý strach opadl a já odcházela i díky Vašemu profesionálnímu přístupu a milému chování naprosto klidná.
Tímto Vás doporučuji a budu doporučovat všem ostatním a nikdy nebudu váhat Vás oslovit v případě, když budu potřebovat pomoc v rámci Vašeho oboru.