Fakultní nemocnice v Motole, LDN
V Úvalu 1/84, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Za mě naprosto perfektní lékař a profesionál. Mohu jen doporučit

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Nešťastná náhoda v práci (kovosrot)

Operace levého hlezna žádné zdržování příjemná komunikace doporučuji všem,Kteří měly stejné problémy jako já, bolest sprestala. mnohokrát dekuji Karel Soukup (

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN operace hallux

Mimořádně schopný lékař, ochotný. Maximální spokojenost, bezvadná domluva. Operace proběhla bez nejmenších potíží. Vřele Vám ještě jednou děkuji i touto cestou.

Na doporuceni sem se dostal do Ricanske nemocnice. Kde me pan doktor Vajgl odkazal na specialistu dolnich koncetin pana doktora Beka. Prisel sem k nemu mile me privital a prokonzultoval situaci meho malicku na noze. A za 14 dni se konala operace. Zatim nevim jaky bude vysledek, ale myslim si ze se to Panu doktorovi povedlo.

K panu doktorovi jsem přišla na základě doporučení mého bratra. Oběma nám operoval utržené krizové vazy v koleni a oba jsme byli naprosto spokojeni. Po roce od operace jsem měla nohu zcela v původním stavu, což by mne před tím nikdy nenapadlo. Vřele doporučuji. Horackova Zuzana

Pan doktor mi při vyšetření kolene řekl že s ním nic není, že si mám vzít na týden brufen a bude to dobré. Bohužel ale po bolestech a následného vyhledání jiného lékaře byl zjistěný utržený meniskus, cysta a ganglion. Čekám na operaci která už mohla být hotová kdyby tento doktor správně stanovil diagnozu. Můj lékař byl úplně vytočený jak mě mohl p. Bek (pro mě ne doktor) nepoznat utržený meniskus!!

Dobrý den, pane MUDr.Beku, touto cestou, tímto způsobem Vám chci poděkovat za veškerá vyšetření a provedení zákroku.
Pan doktor mi provedl operaci pravého haluxu, vbočení palce. Před tímto zákrokem jsem ze všech stran slyšela, jak je tato operace a následné hojení bolestivé. Upřímně, měla jsem strach. Dnes vím, že strach byl naprosto zbytečný.
Pane MUDr. Beku, díky Vašemu objasnění dané situace, jejich příčin a důsledků a následnému poučení o možnostech operace, rizicích, možných výsledcích výkonu i komplikacích operačního výsledku, jste mě ujistil, že se opravdu nemusím ničeho obávat. Už při první návštěvě ve Vaší ordinaci ze mě veškerý strach opadl a já odcházela i díky Vašemu profesionálnímu přístupu a milému chování naprosto klidná.
Tímto Vás doporučuji a budu doporučovat všem ostatním a nikdy nebudu váhat Vás oslovit v případě, když budu potřebovat pomoc v rámci Vašeho oboru.