Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Jeseniova 30, Praha

FORMÉ clinic

• plastická chirurgie

Umístění: FORMÉ clinic Jiný

Dne 26.2.24 jsem u pana doktora Bayera podstoupila plastickou operaci prsou ve Forme clinic a od té doby každý den děkuju, že sem si vybrala právě jeho. Je to opravdu nejlepší doktor jakého si můžete přát. Je lidský, trpělivě vám vše vysvětlí a je to neuvěřitelný sympaťák... a výsledek? Přesto, že jsem si jeho práci vyloženě našla předem, tak jsem z výsledku stále naprosto v úžasu. Své nejlepší kamarádce bych doporučila jedině jeho. Má zlaté ruce.
Tereza Svobodová

Podstoupila jsem u pana doktora Bayera preventivní mastektomii s okamžitou rekonstrukcí, vše podrobně vysvětlil a výsledek naprosto předčil má očekávání. Pan doktor je nejen vynikající specialista, ale i velký sympaťák s lidským přístupem a zájmem o pacienta.

Umístění: FORMÉ clinic Jiný

Skvělý odborník , který mi precizně provedl reexcizi melanomu. Ani umrtvení mě nebolelo. Doporučuji.

Pokud jsem měla jakékoli zranění, nebo jsem potřebovala poradit, využila jsem pana doktora. I když toho mají v ordinaci fakt hodně a tlačil ho čas, vždy bylo vidět, že ho pacient zajímá. Jsem spokojená, měl lidský přístup a vysvětlil postupy, i rekonvalescenci. Doufám, že na Vinohradech vydrží, pokud bych ho nedejbože do budoucna znovu potřebovala :) Víc takových mladých lékařů.