Jiří Bastl, gynekolog Praha

Gynekolog Více

Antikoncepce

Běžný termín

Diagnostické vyšetření +13 Více

Dispenzární prohlídky - pravidelné léčení případných poruch zdraví

Gynekologické vyšetření

Gynekologický ultrazvuk

V přívětivém prostředí nabízí komplexní gynekologickou a porodnickou péči na vysoké úrovni

• Gynekologická onemocnění
  • Menopauza

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: GYNOSAN, s.r.o. gynekologický ultrazvuk

K panu doktorovi chodím necelý rok, nemůžu si na nic stěžovat. A paní sestřička velice hodná a příjemná.

Umístění: GYNOSAN, s.r.o.

Na pana doktora mam jen samou chválu je to nejlepsi gynekolog, rad poradí a vyslechne vzdycky mi dokazal pomoci nikdy bych nezměnila gynekologa, sestřička je taky velmi prijemna.

Umístění: GYNOSAN, s.r.o. prenatální vyšetření

K panovi doktorovi jsem přestoupila v době počátečního těhotenství od gynekologa z Prahy, který má naprosto luxusní hodnocení. Prozatím jsem u pana doktora absolvovala jen dvě návštěvy, ale právě v době těhotenství, kdy žená vnímá podle mého názoru vše více citlivě,....z návštěv jsem nadšená. Milá, hodná a vstřícná sestřička, což je také moc důležité. Pan doktor také vstřícný, zajímá se. Vzbuzuje ve mně důvěru. Vše vysvětlí, poradí, nic nevnucuje. Zkrátka za mě jen samá superlativa. Nikdy bych nevěřila, že ke gynekologovi se může člověk těšit. Chápu, že mé hodnocení je více emotivní než plné racionálních faktů, ale třeba někomu i přesto pomůže.
Kontakt na pana doktora jsem získala od výborné kamarádky a za sebe doporučím ráda dále.

S panem doktorem Bastlem jsem velmi spokojená, prvním těhotenstvím mě provedl bez problémů a to i přes horší výsledky genetiky. Zápisy a žádanky byly vždy v pořádku, což si pochvalovali především na jiných odděleních, kde jsem byla vyšetřována. Přístup doktora byl vždy profesionální, občas s nějakým odlehčením situace. Sestřička je již nějakou dobu nová a je úžasná, milá a usměvavá. Já mohu doporučit.

S panem doktorem jsem měla menší konflikt ohledně antikoncepce, ale vše vyřešil k mému prospěchu. Dojíždím za ním 70 km a patří mezi mé nejnavštěvovanější a nejoblíbenější lékaře. Nikdy přede mnou žádné narážky neměl a když jo, bylo to spíše na odlehčení situace, ale určitě to nebylo nic vlezlého a sprostého. Věřím mu, již několikrát mne přesvědčil, že má velké zkušenosti. Nasadí vždy léčbu a žádný problém nebere jako malý nebo banální.
Padlo tu, že doporučuje drahou léčbu, že nahání pouze peníze, ale které léčení stojí prosím vás málo peněz? Možná tak chřipka... Zkuste si některá sehnat výpis od pojištovny a mnohdy se budete divit, že si lékaři naúčtují i za minutový telefon s váma.
Sestru mám ráda, někdy nemá náladu, ale je to jen člověk. Zatím neznám jinou, která by lépe brala krev :-).
Ordinace super vybavená, vycházejí maximálně vstříc v objednacích hodinách.

Nikdy se přede mnou doktor nezmínil o jiných pacientkách ani neměl narážky na moji "vaginu" atd.. a musím říct, že k němu chodím docela dlouho a dost často. Řešil moje rizikové těhotenství, ohleduplně a pečlivě. Jsem s ním spokojená, má zkušenosti a super přístup. Sestřička působí někdy jako psí čumák, ale je super, je prostě taková rázná :-)

Chodím k panu doktorovi již 20 let. Vždy byl milý a doporučuji jij dál. Jsem také ze zdravotnictví a mylsím, že náladovost sester je vidět všude, celkem se jim ani nedivím - 60-90 pacientek za den to je šílenství! Jen ať jim to odsejpá a pan doktor ať si drží svou přívětivou náladu co nejdéle.

Velmi dobrý lékař, příjemné vystupování, pečlivý, jsem v jeho ordinaci velmi spokojena .

Prostředí velmi příjemné a klidné, doktor i sestra vstřícní, potíže mi byli rychle vyléčeny a nemám žádnou špatnou zkušenost, dojíždím za tímto lékařem přes celou Prahu a neměnila bych.

Dala bych i nejlepší hodnocení, ale u pana doktora jsem dnes byla poprvé, tak si chci nechat ještě nějaké rezervy:) Pan doktor na mne zanechal super pocit. Před ním jsem vždy navštěvovala draqhá soukromá pracoviště, kde ze mne lítaly tisícovky, ale moc jsem nechápala za co. Ordinace pana doktora Bastla na mne působí zatím nejlépe ze všech, co jsem navštívila. (Dům, ve kterém se nachází je ošklivý, ale nenechte se odradit, uvnitř je to pěkné.) Poprvé jsem se u gynekologa cítila tak, že ho svými otázkami neobtěžuji, poprvé jsem se necítila tak, že je mi vnucována HA, protože z ní má pan doktor provizi. Spíše naopak. Když jsem mi řekla o zdravotních problémech, které mám, a které jsou rizikové při užívání HA, hned mi řekl, že musíme zvážit, jestli vůbec HA brát. Ostatní doktoři ji do mě rvali horem dolem, a vůbec mne neposlouchali. Pan doktor Bastl mi jako první vůbec nabídl nějaké drahé vyšetření, týkající se trombózy, které celé platí pojišťovna. Nechápu proč mi předešlí gynekologové toto vyšetření neudělali dříve. Ihned mi vyměnil HA za méně hormonální s tím, že mi předepsal jen jedno plato, abychom se pak rozhodli, jestli ji užívat dál, dle výsledků. Takový přístup mi připadá opravdu fajn, a zatím jsem ráda, že jsem na Mudr. Bastla narazila. A k těm negativním komentářům, co tu píšete, které vyznívají, jako že by měl být pan doktor chlípník nebo tak nějak, já nevidím nic špatného, když vám pan doktor cokoliv pochválí. Ženský rády slyší, že jim to sluší, že jsou pěkné, ať je to kdekoliv. Myslím, že tím pan doktor odlehčuje atmosféru, vždyť pro něj už musíme být naprosto okoukané, je to asi jako kdyby vám zubař pochválil zuby nebo kadeřník vlasy:) Já jsem se u pana doktora Bastla cítila opravdu pěkně. Rozhodně si nemyslím, že by z pacientek tahal peníze, nebo že by mu nešlo o jejich zdraví. Pana doktora zdravím a doporučuji!

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, včera mě na základě výsledků lékař sdělil nutnost provedení konizace děložního čípku a odeslal mě do Vinohradské nemocnice (ATZ typ 3 BE u 1 a 5 HPV + typ 16). Zároveň mě informoval o tom, že aby se vše neopakovalo je třeva absolvovat očkování děložního čípku s podáním první dávky ještě před konizací. V opačném případě při prvním styku po konizaci opět HPV viry budu mít od partnera. Osobně bych se samozřejmě operaci ráda vyhla, a hlavně o tomto očkování mám smíšené pocity. V ordinacích lékařů jsou letáčky na různé vakciny, obávám se tak toho do jaké míry je to také samozřejmě marketing, vzhledem k ceně 12 000 Kč, která mi byla sdělena. Dočetla jsem se také, že schráněná jsem až po podání 3 dávky, která následuje až po cca půl roce. Tím mě samozřejmě napadá, že když nejsem do podání 3 dávky chráněná, partner mě stejně nakazí. Kde je tedy relevantní pravda? Nevím dle čeho se mám rozhodnout, abych nyní postupovala správně. Je mi 33 let a aktuálně již rok pracujeme na miminku, což se nedaří. Nerada bach tak něco podcenila, ale zároveň se nerada tzv, dopovala a podrobovala něčemu, co není nutné a mohlo mít různé důsledky. Také jsem se od jiného lékaře dozvěděla, že by měla být možnost vyšetření toho, zda a případně jaké mám protilátky, protože je prý možné, že je již v sobě mám a očkování by pro mě bylo zbytečné. Prosím proto o vaši radu, protože nejsem přesvědčena o nutnosti konizace a zejména provedení očkování. Moc děkuji, EM

Máte v sobě rizikové HPV virus 16 + cyto i kolpo nález- konizaci doporučuji. Vakcinaci /očkování/po výkonu
    vřele doporučuji, ikdyž již není 100% ochrana, ale zlepší Vám to obranyschopnost proti HPV virům, které již v sobě máte. Ale pozor- vakcinace -aplikace -trvá 1/2roku a v tomto období se nedoporučuje těhotenství

MUDr. Jiří Bastl

• Dobrý den,chtěl jsem se zeptat..
    Má přítelkyně byla na angiografii,aniž by věděla že je těhotná...Byla cca ve 2 týdnů těhotenství..Může mít toto vyšetření vliv na vývoj a zdraví dítěte??
    Eventuelně jak dále postupovat..

Předem moc děkuji za odpověď

Spolu s gynekologem zvážit genetické vyšetření a upřesnit přesně čas expozice rtg

• Gynekologická onemocnění