Jiří Bastl, gynekolog Praha

Diagnostické vyšetření +13 Více

Dispenzární prohlídky - pravidelné léčení případných poruch zdraví

Gynekologické vyšetření

Gynekologický ultrazvuk

V přívětivém prostředí nabízí komplexní gynekologickou a porodnickou péči na vysoké úrovni

• Gynekologická onemocnění
  • Menopauza

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Antikoncepce

Preventivní prohlídky

Terapie pro těhotné ženy

Ultrazvuk

GYNOSAN, s.r.o.

Pan doktor Bastl je moc milý, myslím, že i správně vyšetří. Díky němu jsem přišla na diagnózu, na kterou můj předešlý lékař nepřišel celých 12 let a ani ho to nezajímalo. Teď jsem díky tomu v péči IVF centra a jen doufám, že se mi někdy podaří otěhotnět. Pan doktor byl vždy ochotný a dá se s ním domluvit po emailu. Ovšem sestra, která v ordinaci pracuje... To je tragédie, v životě jsem se nesetkala s tak protivným člověkěm, nechápu, jak si někdo v jejím postavení může dovolit takové jednání, zvlášť v tak citlivém prostředí jako je obor gynekologie. Od pana doktora odcházím, ale jen kvůli sestře, nechci chodit k lékaři se strachem, že na mě bude někdo úplně bezdůvodně řvát. Je škoda, že jí stále zaměstnává, myslím, že by změna opravdu prospěla a měl by více spokojených pacientů.

Žádnou špatnou (ale ani dobrou) zkušenost s panem doktorem nemám. Spíše jsem dala na svoje pocity a když jsme se s manželem začali snažit o miminko, tak jsem vyměnila jeho ordinaci za ordinaci modernější, ale i dražší. Ani jsem nevěděla, že tak skvělý servis můžu mít (počínaje krásným diskrétním prostředím, kvalitními kapesníčky na otření a jednorázovými vložkami zadarmo :-) a konče přímým kontaktem s doktorkou na e-mailu či po telefonu a vazbou na nemocniční zařízení). Při vstupním vyšetření mi byly položeny takové otázky, na které se mě pan doktor Bastl nikdy v životě ani nezeptal a ani jsem nevěděla, že odpověď může mít vliv na moje zdraví. Taky je pravda, že mi sestřička svoji náladovostí často znepříjemnila celý den. Resumé: Změnila jsem svého gynekologa za jiného a konečně jsem poznala, co jsou to služby a jednání na úrovni.

Už jsem pana doktora hodnotila, nechápu pacientky když se mi nelíbí doktor a vše kolem něj stačí jít k jinému zvláště v dnešní době když si lékaře můžete vybrat?? NECHÁPU PROČ TEDY CHODÍTE K NĚKOMU KDO VÁM NEVYHOVUJE ,TO UČÍM I SVÉ DĚTI ŽE MAJÍ ŠANCI SI VYBRAT ,NIKDY NENÍ JEDNA VARIANTA VÝBĚRU.BUĎ BUDU REMCAT ŽE SE MI TO NELÍBÍ ANEBO UDĚLÁM NĚCO PRO SEBE A COPAK ŽE SE NEPODEPÍŠOU ? JÁ KLIDNĚ OLINA kINDLOVÁ stojím si na názoru že se pan Bastl snaží udělat pro pacientku co se dá..vlastní zkušenost jinak nikdo není neomylný a každý udělal chybu pan doktor je jen člověk

Mám velice protichůdné zkušenosti, chodila jsem k panu doktorovi od svých 23- ti let, ještě když měl ordinaci v Českém Brodě. Vděčím mu za skvělí přístup při prvním těhotenství, které bylo pomocí umělého oplodnění, rodil mě jako velký profesionál a laskavý lékař. Následně jsem několikrát po sobě v dalších letech samovolně potratila, obávala jsem při každém dalším těhotenství, takže jsem vždy, při potížích navštívila pana doktora. Následující zkušenost dodnešního dne nedokážu strávit a to se stala před 9-ti lety. Pan doktor jaksi přehlédl mimoděložní těhotenství, které trvalo 11 týdnů, přestože jsem byla u něho hned 1 týden po vynechání menstruace. Takže milé těhotenství mi prasklo a já jsem byla doma sama se svým čtyřletým synem. Mám problém odpustit lékaři. Né to, že jsem málem umřela, ale to, že by mě tam našli studenou a u mě to malé dítě. Moje dokumentace se ztratila, ale neřeším to, dnes vím, že pro lékaře jsme jenom zářez na výplatní pasce a své zdraví si chráním a hlídám sama.

Chodím k panu doktorovi teprve půl roku, takže nemůžu pořádně soudit. Jsem ve 3. měsíci těhotenství a kdybych se na vše neptala, nic by mi neřekl...počínaje tím, že má doma kočku, aby mi udělal vyšetření na toxu, nebo že mám náročné zaměstnání atd. což se mi samozřejmě nelíbí, ale nemůžu soudit, jsem těhotná poprvé a nemám zkušenosti s jinými doktory. Co se týče vyšetření, tak jsem spokojená a myslím, že nic nezanedbává. Ted budu platit 1 200,- Kč za dva odběry krve, což je teda dost a za ultrazvuk 300,- Kč...ale měla jsem na výběr odběry na Bulovce zadarmo. Sestřička byla nepříjemná snad pokaždé, kdy jsem tam byla. Ale já mám tvrdé lokty, tak jsem pak nepříjemná já na ni, tak je aspon legrace:-D Tolik moje dosavadní zkušenost. Každopádně mu věřím, co řekne, že je pravda a to je důležité.

Mam rozpacity pocit-na jedne strane je pan doktor moc ochotny a chytry a pomohl mi kdyz jsem mela problemy, na druhe strane se stotoznuji s nazory ze mluvi stale o penezich, da si zaplatit aj veci, za kt. nema zadne naklady a nekdy ma zvlastni narazky.
Po odborne strance jsem spokojena.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, včera mě na základě výsledků lékař sdělil nutnost provedení konizace děložního čípku a odeslal mě do Vinohradské nemocnice (ATZ typ 3 BE u 1 a 5 HPV + typ 16). Zároveň mě informoval o tom, že aby se vše neopakovalo je třeva absolvovat očkování děložního čípku s podáním první dávky ještě před konizací. V opačném případě při prvním styku po konizaci opět HPV viry budu mít od partnera. Osobně bych se samozřejmě operaci ráda vyhla, a hlavně o tomto očkování mám smíšené pocity. V ordinacích lékařů jsou letáčky na různé vakciny, obávám se tak toho do jaké míry je to také samozřejmě marketing, vzhledem k ceně 12 000 Kč, která mi byla sdělena. Dočetla jsem se také, že schráněná jsem až po podání 3 dávky, která následuje až po cca půl roce. Tím mě samozřejmě napadá, že když nejsem do podání 3 dávky chráněná, partner mě stejně nakazí. Kde je tedy relevantní pravda? Nevím dle čeho se mám rozhodnout, abych nyní postupovala správně. Je mi 33 let a aktuálně již rok pracujeme na miminku, což se nedaří. Nerada bach tak něco podcenila, ale zároveň se nerada tzv, dopovala a podrobovala něčemu, co není nutné a mohlo mít různé důsledky. Také jsem se od jiného lékaře dozvěděla, že by měla být možnost vyšetření toho, zda a případně jaké mám protilátky, protože je prý možné, že je již v sobě mám a očkování by pro mě bylo zbytečné. Prosím proto o vaši radu, protože nejsem přesvědčena o nutnosti konizace a zejména provedení očkování. Moc děkuji, EM

Máte v sobě rizikové HPV virus 16 + cyto i kolpo nález- konizaci doporučuji. Vakcinaci /očkování/po výkonu
    vřele doporučuji, ikdyž již není 100% ochrana, ale zlepší Vám to obranyschopnost proti HPV virům, které již v sobě máte. Ale pozor- vakcinace -aplikace -trvá 1/2roku a v tomto období se nedoporučuje těhotenství

MUDr. Jiří Bastl

• Dobrý den,chtěl jsem se zeptat..
    Má přítelkyně byla na angiografii,aniž by věděla že je těhotná...Byla cca ve 2 týdnů těhotenství..Může mít toto vyšetření vliv na vývoj a zdraví dítěte??
    Eventuelně jak dále postupovat..

Předem moc děkuji za odpověď

Spolu s gynekologem zvážit genetické vyšetření a upřesnit přesně čas expozice rtg

• Gynekologická onemocnění