Jiří Bastl, gynekolog Praha

Gynekolog Více

Antikoncepce

Běžný termín

Diagnostické vyšetření +13 Více

Dispenzární prohlídky - pravidelné léčení případných poruch zdraví

Gynekologické vyšetření

Gynekologický ultrazvuk

V přívětivém prostředí nabízí komplexní gynekologickou a porodnickou péči na vysoké úrovni

• Gynekologická onemocnění
  • Menopauza

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

GYNOSAN, s.r.o.

Od 9 let trpím velmi bolestivou menstruací a navštěvovala jsem ordinaci doktora Bastla. Žádná léčba, pouze léčba HA.
Několikrát jsem s bolestmi skončila v nemocnici na ambulanci. Začala jsem navštěvovat jiného lékaře a jsem zcela V ŠOKU!!!!
Neléčené záněty, o kterých jsem ani nevěděla, endometrioza a cysta velikosti tenisového míčku.
Snažíme se o dítě a díky předchozí péči se ho možná ani nedočkáme. Info o nežádoucích účincích HA nulové.

Nikdy víc! Já k němu chodila cca 6 let, a přestože nikdy to nebylo nic strašného, po příhodě známé už absolutně nedoporučuji! Během 5 let ji pan doktor nebyl schopen řádně vyšetřit(bolestivá menstruace je u mladé ženy přece normální), a když pro neustávající bolesti a krvácení mimo cyklus byla nucena zajít jinam, okamžitě jí tam zjistili endometrozu a ještě objevili velkou cystu, kvůli které ji čeká operace(nejspíš odstranění dělohy i vaječníků). Za mě NE!

Moje zkušenost s Panem Doktorem je velmi špatná , chodím k němu jen rok,ale sem ráda že odcházím. Jeho úchylný průpovídky mi nevadí , už sem to zažila od více gynekologů, ale mě de o zdraví,a to u něj rozhodně nenajdu.
Hodně trpím na výtoky a vagynální bolesti už tak tři roky ,přešla sem k němu protože sem si myslela že už mi konečně někdo pomůže ,ale on se o to vůbec nezajímá ,když mu o tom řeknu a kvůli to mu sem k němu šla, tak řekne jenom,, to je divný z čeho to furt mate... "ale co dál??? co nějaké léčení! Řešení ! Vždyt od toho tam přece je! za co ho platíme! Ne proto aby řek tuhle větu a poslal mě zpátky.Řek že mám zánět vaječníku ,žádný testy neudělal,jen mi napsal zase antibiotika a ani nechce abych přišla na kontrolu po dobrání. K tomu mi řek že mám cystu a když sem se ho zeptala ,co toje tak mě okřik, co se mu furt do toho pletu a že sem nějaká moc zvědavá ! tak sem si to musela zjistovat jinde. Taky mi mermomocí až neústupně pořád vnucoval HA a když sem nesouhlasila, tak mi je vnucovala ta jeho neuvěřitelně nepříjemná,nemilá a nesympatická a neskutečně důležitá sestra, která mi vždycky zkazí náladu svým chováním by si zasloužila dát ránu, opravdu, a neni to tím že by byla náladová, tam s nějakou klábosí tutununu směje se a pak tam de jiná a je na ní jak nějaká fůrie a na mě kord pořád. Myslim si že to zkouší jak na koho

za pět let, kdy jsem byla jeho klientkou jsem neabsolvovala ani jednou krevní testy kvůli antikoncepci, všechny problémy léčí askorutinem a kamarádce nezjistil cysty...již nikdy více, děkujeme, odcházíme

Jsem ráda, že jsem od něj již odešla jinam. Profesní zdatnost si netroufám hodnotit, ale posledních pár let jsem už měla vyrážku před návštěvou u něj, z toho, jaké řeči o mých intimních partiích si zase budu muset vyslechnout. (Možná si myslel, že mi lichotí, ale to možná zabíralo tak před třiceti lety). Sestřička pro mě byla docela fajn, rozhodně lepší než pan mistr světa v ordinaci. P.S. Brzy mi bude padesát...

Dobrý den,
já bohužel spokojená nejsem. Jsem u něho asi 5 let a opravdu mu jde jen o peníze. Neměla jsem dobré cytologické výsledky a byla jsem z toho opravdu špatná a p.Dr Bastl mi tak akorát řekl, ať to zatím pustím z hlavy, COŽE! Když Vám doktor řekne, že nemáte dobré výsledky tak to opravdu nepustíte z hlavy!A myslíte si, že mi k tomu něco řekl? Ne musela přeci jít další, aby pacientky nečekaly. Našla jsem si nového doktora a také moje známe jsem varovala. Když jsem u něho nastoupila, tak jsem z něho také měla dobrý pocit, ale to časem přejde...

Chodila jsem k němu od 18ti ,s nepravidelnou menstruací, nejraději to řešil antikoncepcí a přesto že mi dělal vaginální ultrazvuk nevšiml si nikdy že mám vrozenou vadu ,jenž se ovšem dá lečit. Pokud se to na začátku nezanedbá.
Nemohla jsem přes dva roky otěhotnět a po doporučení kamarádky jsem přešla k jinému lékaři, ten tuto vrozenou vadu odhalil při prvním vaginálním ultrazvuku.
Absolvovala jsem dvě operace!
Hormonální léčbu!
Je mi teď 32let a díky neléčení mi fukguje jen jeden vaječník a ještě blbě. Pro úmělé oplodnění dokázal vyprodukovat jen jedno vajíčko....
Pokud máte problém tak vám tohoto lékaře opravdu nedoporučuji , leda by jste byla panovačná osoba která si vše dokáže vydupat.
Já byla hodná husa která panu doktorovi věřila dlouhých 12let.

dříve byl vyhlášený, já osobně od něj odešla po opakovaných mykózách na které dával jen Canesten. Po mých zoufalých návratech, že to vůbec nepomáhá mi vysvětlil, jak pojišťovna (ke které mě on nasměroval) málo platí. Další léčbu jsem musela zaplatit celou sama. Lékárna i další lékař se velmi divili, že vše jsem musela hradit. Jeho poznámky k úpravě intimních partií a o partnerově spokojenosti jsou vyhlášené, dcera mi to také říkala. Odešla jsem jinam. Dříve super, dnes se zkazil.

Jak tu tak čtu všechny ty příspěvky, nemůžu se ubránit dojmu, že to pan doktor prostě jen zkouší na mladé holky, především své nemístné poznámky (u mě osobně měl řeči na estetickou úpravu citlivých partií, jak z toho musí mít partner radost apod.), určitě si to nedovolí vůči dámě v pokročilejším věku, ta by s ním zatočila. Stejně tak chování sestřičky se jistě liší, ona moc dobře ví, vůči komu si jaké chování může dovolit, její náladovost, to jsem ještě nezažila.

G

Absolutně nepříjemná sestřička. Velmi důležitá. S konzultacemi od pana doktora jsem nebyla spokojena - žádné prakticky nebyly. Za 7 let žádné sonografické vyšetření, žádný odběr krve, ani doporučení, abych si došla k obvodní lékařce, např. na jaterní testy kvůli antikoncepci. Ani zmínka o samovyšetření prsů, nebo snad aby mi je vyšetřil on. Jsem moc ráda, že jsem od něj odešla - jako několik mých známých.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, včera mě na základě výsledků lékař sdělil nutnost provedení konizace děložního čípku a odeslal mě do Vinohradské nemocnice (ATZ typ 3 BE u 1 a 5 HPV + typ 16). Zároveň mě informoval o tom, že aby se vše neopakovalo je třeva absolvovat očkování děložního čípku s podáním první dávky ještě před konizací. V opačném případě při prvním styku po konizaci opět HPV viry budu mít od partnera. Osobně bych se samozřejmě operaci ráda vyhla, a hlavně o tomto očkování mám smíšené pocity. V ordinacích lékařů jsou letáčky na různé vakciny, obávám se tak toho do jaké míry je to také samozřejmě marketing, vzhledem k ceně 12 000 Kč, která mi byla sdělena. Dočetla jsem se také, že schráněná jsem až po podání 3 dávky, která následuje až po cca půl roce. Tím mě samozřejmě napadá, že když nejsem do podání 3 dávky chráněná, partner mě stejně nakazí. Kde je tedy relevantní pravda? Nevím dle čeho se mám rozhodnout, abych nyní postupovala správně. Je mi 33 let a aktuálně již rok pracujeme na miminku, což se nedaří. Nerada bach tak něco podcenila, ale zároveň se nerada tzv, dopovala a podrobovala něčemu, co není nutné a mohlo mít různé důsledky. Také jsem se od jiného lékaře dozvěděla, že by měla být možnost vyšetření toho, zda a případně jaké mám protilátky, protože je prý možné, že je již v sobě mám a očkování by pro mě bylo zbytečné. Prosím proto o vaši radu, protože nejsem přesvědčena o nutnosti konizace a zejména provedení očkování. Moc děkuji, EM

Máte v sobě rizikové HPV virus 16 + cyto i kolpo nález- konizaci doporučuji. Vakcinaci /očkování/po výkonu
    vřele doporučuji, ikdyž již není 100% ochrana, ale zlepší Vám to obranyschopnost proti HPV virům, které již v sobě máte. Ale pozor- vakcinace -aplikace -trvá 1/2roku a v tomto období se nedoporučuje těhotenství

MUDr. Jiří Bastl

• Dobrý den,chtěl jsem se zeptat..
    Má přítelkyně byla na angiografii,aniž by věděla že je těhotná...Byla cca ve 2 týdnů těhotenství..Může mít toto vyšetření vliv na vývoj a zdraví dítěte??
    Eventuelně jak dále postupovat..

Předem moc děkuji za odpověď

Spolu s gynekologem zvážit genetické vyšetření a upřesnit přesně čas expozice rtg

• Gynekologická onemocnění